מה בפורטל?

סיפורה של מדינה

מסע היכרות עם חולמיה ומקימיה של מדינת ישראל עם סבא טוביה האהוב על הילדים. טוביה צפיר שר, מסביר ומחקה דמויות שונות מקום המדינה – הרצל, בן יהודה, בן גוריון ועוד. לומדים הסטוריה עם שירים

מערכת "את זה" 18.04.10

 סבא טוביה (טוביה צפיר) מתגלה במלוא הדרו בכל התפקידים שהוא ממלא בקלטת שפורשת את ההיסטוריה של מדינת ישראל – דוד בן גוריון, הרצל, הברון רוטשילד, אליעזר בן יהודה ועוד. 

הקלטת רצופת שירים שמחים המתארים התרחשויות ואירועים שונים מאז קום המדינה -  תקופת חומה ומגדל, החלוצים, המעברות, ואף קודם – תקופת הבריטים והקונגרס הציוני הראשון שכינס הרצל בבזל, ועוד.

בדרך של הומור מעביר סבא טוביה לילדים המשתתפים איתו ולילדים הצופים את הווי התקופה ואת ההבדלים הגדולים לתקופת האיי-פון וה-wii. הילדים שעוברים ליד ראשון לציון רוצים ללכת לקניון לקנות משחקי מחשב, וסבא טוביה מספר על הברון רוטשילד.  

התלבושות מותאמות לרוח התקופה, התנאים הקשים מועברים כמו שצריך, כמו למשל בתקופת הביצות והיתושים. ביטויים היסטוריים משולבים לאורך הקלטת, אם תרצו אין זו אגדה, על חשבון הברון, הנדיב הידוע, ומילים עבריות של בן יהודה, מחייה השפה העברית: גלידה, כדור, בובה, מסעדה, חביתה, דחליל, מקלחת, שעון, אווירון, רכבת, משקפת לעומת "קול", "סבבה", "אין".

תסריט ושירים: מירי מיירס

לחנים: ליאורה שלזינגר

במאי: עופר שפריר

מפיקה: יעל צפיר

שחקנים: טוביה צפיר, יניב כהן, ארז שפריר, מיטל סלקמון, חן דנון, ויקטוריה שוורץ

הוצאה: הד ארצי

  • גילאי 3-6

  • תפריט לכל ארוחה

  • יעל צמח-גרינשפון25.10.19

  • למה כדאי להכין תפריט לכל ארוחה מיוחדת ולכל אירוח? לעיצוב השולחן, לתיאום ציפיות, למזכרת מרגשת ובעיקר לניהול מיד"ע! התיעוד יעזור לכם לגוון לפעם הבאה או לחזור על מאכלים מוצלחים שהאורחים אהבו! להתייעל עם יעל בשימור ותיעוד המידע, בחיסכון ובהקניית הערך של צרכנות נבונה לדור הבא

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים