מה בפורטל?

קובייה עם תמונות

חברת פופיק יבואנית מוצרי TAGGIES"" משיקה קוביית משחק לתינוקות המשלבת תמונות משפחתיות מאלבומו הפרטי של הפעוט ותגיות בד צבעוניות.  אנשי חברת חברת Taggies מתארים את המוצר

מערכת "את זה" 30.05.19

 מחקרים שונים הראו כי תינוקות מגיל 0 נמשכים למראה של פנים אנושיות וכי זהו אחד מהגירויים הוויזואליים הטובים ביותר שאנו יכולים להעניק להם בחודשים הראשונים.

חברת  TAGGIES השיקה קוביית משחק רכה המשלבת תמונות משפחתיות מאלבומו הפרטי של התינוק ותגיות בד צבעוניות.

קוביית המשחק עשויה בד כותנה רך, מלטף ונעים למגע בצבעי פסטל ומצוידת בכיסים שקופים להכנסת תמונות משפחתיות של הפעוט. באופן זה, הפעוט נהנה מחיבור אוטומטי לפנים המוכרות לו והאהובות עליו – הוריו ואחיו, דבר שמבטיח עבורו הנאה יתרה מהצעצוע. אם לפעוט יש אחים גדולים – מומלץ לרתום אותם להכנת "אלבום התמונות" שישמש את הפעוט במשחקו ובכך להעניק להם תפקיד משמעותי ובעל ערך.

כמיטב המסורת של חברת Taggies הקובייה מקושטת בשלל תגיות בד צבעוניות ובמרקמים שונים להפקת מקסימום הנאה עבור הפעוט. למרות שאין הסבר מדעי למשיכה של פעוטות לתגיות הבד שעל המוצרים השונים, אין זה סוד, שהתגית עצמה לא פחות מעניינת מהמשחק עצמו. לכן, כל הצעצועים של Taggies מאובזרים גם בשלל תגיות בד בכדי לאפשר לפעוט להפיק מקסימום הנאה מהגירויים המתאימים לגילו ולשלבי התפתחותו.

מחיר: 199 שקלים.

ניתן להשיג ברשת מוצצים ובחנויות למוצרי תינוקות וצעצועים.

  • גילאי 0-2

  • החלפת רכב לקראת הרחבת המשפחה

  • מערכת "את זה"24.06.19

  • ילד חדש מצטרף למשפחה שלכם? מזל טוב! פעמים רבות תגלו כי זה הזמן הנכון להתחדש ברכב המציע מרחב גדול יותר, מאפיינים בטיחותיים חשובים, תא מטען גדול לעגלה ולכבודה של כולכם או אפילו קצת יותר מקום לרגליים. במאמר זה אספנו את כל הדברים שכדאי להכין ולבדוק לפני שאתם קונים את הרכב החדש.

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים