מה בפורטל?

קובייה עם תמונות

חברת פופיק יבואנית מוצרי TAGGIES"" משיקה קוביית משחק לתינוקות המשלבת תמונות משפחתיות מאלבומו הפרטי של הפעוט ותגיות בד צבעוניות.  אנשי חברת חברת Taggies מתארים את המוצר

מערכת "את זה" 30.05.19

 מחקרים שונים הראו כי תינוקות מגיל 0 נמשכים למראה של פנים אנושיות וכי זהו אחד מהגירויים הוויזואליים הטובים ביותר שאנו יכולים להעניק להם בחודשים הראשונים.

חברת  TAGGIES השיקה קוביית משחק רכה המשלבת תמונות משפחתיות מאלבומו הפרטי של התינוק ותגיות בד צבעוניות.

קוביית המשחק עשויה בד כותנה רך, מלטף ונעים למגע בצבעי פסטל ומצוידת בכיסים שקופים להכנסת תמונות משפחתיות של הפעוט. באופן זה, הפעוט נהנה מחיבור אוטומטי לפנים המוכרות לו והאהובות עליו – הוריו ואחיו, דבר שמבטיח עבורו הנאה יתרה מהצעצוע. אם לפעוט יש אחים גדולים – מומלץ לרתום אותם להכנת "אלבום התמונות" שישמש את הפעוט במשחקו ובכך להעניק להם תפקיד משמעותי ובעל ערך.

כמיטב המסורת של חברת Taggies הקובייה מקושטת בשלל תגיות בד צבעוניות ובמרקמים שונים להפקת מקסימום הנאה עבור הפעוט. למרות שאין הסבר מדעי למשיכה של פעוטות לתגיות הבד שעל המוצרים השונים, אין זה סוד, שהתגית עצמה לא פחות מעניינת מהמשחק עצמו. לכן, כל הצעצועים של Taggies מאובזרים גם בשלל תגיות בד בכדי לאפשר לפעוט להפיק מקסימום הנאה מהגירויים המתאימים לגילו ולשלבי התפתחותו.

מחיר: 199 שקלים.

ניתן להשיג ברשת מוצצים ובחנויות למוצרי תינוקות וצעצועים.

  • מוצרים מומלצים

  • צעצועים לפיתוח מיומנויות

  • יעל צמח-גרינשפון09.12.19

  • חברת "ב.ש צעצועים", המתמחה בייבוא ושיווק צעצועים, משיקה לחג החנוכה משחקים מהנים שכל ילד ישמח לקבל! המשחקים החדשים מבית המותג     SMART TOY – "קסם של שרשרת", "3 בריבוע" ו"סליידר", מפתחים את הזיכרון, הזריזות והמוטוריקה, ויספקו לילדים שעות רבות של משחק והנאה!
  • גילאי 0-2

  • שילוב חשוב – הבית ובית הספר

  • יעל צמח-גרינשפון07.12.19

  • שאלתי את 3 ילדיי מה קיבלו ממערכת החינוך? האם בית הספר הוסיף לכם כישורי חיים? מנין החשיבה הלוגית, היצירתית, המדעית? אם תשאלו את יונתן (17) – הכל מתחיל מהגן! אם תשאלו את ערן (21) – מערכת החינוך מעניקה הזדמנויות רבות לפיתוח המיומנויות לחיים לצד לימוד המקצועות, ואם תשאלו אותי – אני בעד שילוב גם של הבית וגם של בית הספר, גם של ההורים וגם של המורים ובעיקר שילוב והידוק הקשר

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים