מה בפורטל?

ספר: שומרים על הסביבה עם פופו

כתיבה: נריה מדינה איורים: דור דווייב הוצאת: אופיר ביכורים תיאור: פופו, היפופוטם צעיר וסקרן, חי באושר ושלווה בג'ונגל עם להקת ההיפופטמים. אמו בבה מספרת, כי פעם לפני שנים לא כה רבות, האגם של הלהקה היה גדול ומלא מים, וכי המזון היה פעם בשפע. שואל פופו לאן נעלמו המים והמזון. נושאי לימוד: איכות הסביבה, חיות. שמות הילדים: _

מערכת "את זה" 10.11.10

פופו מחליט כי הוא חייב תשובות ויוצא למסע חיפושים. בדרכו פוגש את נולי העיט וחיות נוספות, המצטרפות למסעו.. במהלך המסע פופו פוגש צבי ענק, בני יותר ממאה שנה. הם צוחקים עליו ואומרים לו כי אין לו כל סיכוי לחולל שינוי, "כולם מרגישים שהם לא יכולים לשנות את מה שקורה, הם חושבים שדעתם לא חשובה ולא תשנה דבר.....". אומר להם פופו "אם כל אחד יתחיל עם השינוי בעצמו, לאט לאט הוא יוכל לגרום לאנשים סביבו להשתנות"

פופו וחבריו פוגשים את מנהל השמורה. חבורת החיות מתלוננת על הסבל הרב שנגרם להם בעקבות המעשים המזיקים שעושים בני האדם, מנהל השמורה אומר מסביר כי לצערו לא כל בני האדם מבינים ומודעים להחמרת המצב בג'ונגל.

כיצד יסתיים מסעו של פופו?

האם יצליח פופו להשיג את מבוקשו?

האם בני האדם יכולים לשנות את התנהגותם?

ניתן להשיג בחנויות הספרים ובאתר של אופיר ביכורים www.ofir.org.il.

מחיר: 54 שקלים.

 עוד על מיחזור ואיכות הסביבה

  • ספרי ילדים

  • שדת המחשבות הטובות

  • יעל צמח-גרינשפון15.03.20

  • ספר המציג ומלמד דרך נכונה ומועילה להתמודדות עם פחדים, קשיים, קונפליקטים ומצבי משבר שונים באמצעות חוויה אמיתית שחוותה טל בוקריס עם בנה – אביה. בסופו של דבר החוויה הזו יצרה "שיטה שמנצחת" – "שדת במחשבות הטובות".

תגובות הקוראים


4 תגובות

נריה מדינה
04 אוגוסט, 2014
חבל שמעט תגובות אבל כיף לראות תגובות כאלה טובות, מקווה שהורים נוספים יקנו לילדיהם וייהנו ממנו! .. ספר חובה בכל בית :)

משתמש אנונימי (לא מזוהה)
28 מרץ, 2011
ספר מקסים, קצת יקר אבל בכל זאת שווה את הכסף

משתמש אנונימי (לא מזוהה)
28 מרץ, 2011
אחלה ספר.. קניתי אותו לילדים שלי ולשם שינוי זה ספר ילדים עם תוכן באמת חינוכי ומעניין, מסופר בצורה יחסית טובה אבל הכי חשוב, הספר אהוב על הילדים ומלמד אותם הרבה.. :)ממליצה לקנות

משתמש אנונימי (לא מזוהה)
28 מרץ, 2011
ספר מדהים!!!!

בניית אתרים - בניית אתרים