• כל הגילאים

מה בפורטל?

תקנון ותנאי שימוש

פורטל הילדים "אתר את זה" נועד לספק לגולשים מידע מעודכן בנוגע לכל מה שקשור לעולם הילדים. אנו מתייחסים בכבוד רב לפרטיות המשתמש בפורטל, ואנו מבקשים כי תקרא עמוד זה כדי שתוכל להפיק מן הפורטל תועלת מרבית, וזאת מבלי שתיגרם לך אי נעימות, אי נוחות או פגיעה כלשהי. דף זה כתוב בלשון זכר, אך הוא מתייחס לנשים וגברים כאחד. אזהרות בטיחות ובריאות התכנים המופיעים בפורטל נועדו לספק מידע בלבד, להוות במה נרחבת לרעיונות, להכוונה, לדעות אישיות, ואינו מהווה תחליף לאבחון, לקבלת ייעוץ, טיפול רפואי וכד'.

מערכת "את זה" 27.12.09

בכל הפעלה ובכל יצירה עם הילדים, יש להקפיד על בטיחותם בהתאם לגילם וליכולותיהם. אנו ממליצים ליצור יחד עם הילדים ולהשגיח עליהם בכל הפעילויות. יצירה, הפעלה או בילוי עם הילדים שלא בהשגחה היא על אחריות ההורים בלבד.

החלוקה לגילאים בקטיגוריות השונות היא בגדר המלצה בלבד ותואמת את הגילאים הממוצעים - אין לראות בכך תורה מסיני.

כל המידע המופיע בפורטל הוא בגדר מידע והמלצה בלבד. השימוש בו באחריות הגולש בלבד.

לשימוש אישי בלבד!

כל הזכויות שמורות לפורטל הפעלות לילדים "את זה" 2010

מלוא זכויות היוצרים והקניין לכל החומרים המתפרסמים בפורטל הפעלות לילדים "את זה", לרבות כתבות התוכן, התמונות,  הרעיונות, השמות, המשחקים להדפסה, דפי העבודה וההעשרה, סימני המסחר והעיצוב, התכנים המוצגים, הקבצים הגרפיים והטקסטואליים וכל חומר אחר הכלולים בהם.   

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר, לקלוט, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי חלק כלשהו מן המידע ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל כנ"ל לשימוש מסחרי בלא קבלת הסכמת הבעלים של פורטל הפעלות לילדים "את זה" בכתב ומראש.

כל החומרים ניתנים לשימוש אישי בלבד.

בקשת מידע

חלק מן השירותים בפורטל, ובכללם בקשות מידע שונות, דורשים הזנת נתונים מזהים ופרטים אישיים כגון שם, טלפון וכתובת דואר אלקטרוני. אינך מחוייב לספק מידע זה, אך יתכן כי אי מתן מידע מדוייק על ידך לא יאפשר את השימוש בשירותים הללו.

שימוש במידע אישי

אנו לא נמכור או נחלוק את פרטייך האישיים עם אף גורם שלישי מבלי לבקש את הסכמתך המלאה, ומראש, וזאת למעט במידת הצורך או כנדרש על פי החוק או בהליכים משפטיים כאשר מידע זה רלבנטי. הפרטים האישיים שאנו אוספים יאוחסנו בסודיות מוחלטת לפי מדיניות האבטחה שלנו והחוק.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות להעביר לצדדים שלישיים מידע מצטבר כללי על המשתמשים, הנרשמים ומבקשי המידע בפורטל.

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעשות שימוש בפרטי המשתמש לצורך הפניית מסרים אישיים אל המשתמש בהתאם לנתוניו.

המשתמש מסכים כי למפעיל הפורטל עומדת הזכות לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני (אותה סיפק עם רישומו באתר או בעת בקשת מידע באתר) הודעות ועדכונים, לרבות כאלו הכוללים מסרים פרסומיים ו/או מסחריים, וזאת כל עוד נתוניו האישיים של המשתמש לא יועברו לצד שלישי.

אנו עשויים להשתמש בטכנולוגיה כדי לעקוב אחרי דפוסי השימוש של מבקרי האתר. זו עשוייה לכלול שימוש ב"עוגיות" המאוחסנות על דפדפן האינטרנט שלך. ניתן להגביל את הדפדפן כך שלא יאחסן עוגיות אלו.

נזק כתוצאה משימוש באתר

בעלי הפורטל אינם נושאים באחריות על כל נזק שהוא, טעות או אי דיוק שייגרם כתוצאה מהסתמכות על המידע הניתן בפורטל. האחריות היא על הגולשים בלבד.

תמונות

כל התמונות המופיעות בפורטל הינן רכוש של פורטל "את זה", או שנעשה בהם שימוש על פי היתר. השימוש בתמונות על ידי המשתמש אסור, אלא אם ניתנה לכך הסכמה בכתב ומראש מפורטל

"את זה".

מידע על אירועים

פורטל "את זה" מעניק לגולשים פירסום חינם לגבי הצגות ילדים, מופעים ואירועים שונים ברחבי הארץ. המידע ניתן מחברות ההפקה / תיאטראות וכו'. הפורטל מתחייב לעשות את המיטב על מנת למסור מידע עדכני ככל הניתן לגולש. אין הפורטל אחראי לנכונות המידע בכלל ובפרט לגבי שינויים וביטולים.

עדכון במדיניות השימוש או מדיניות הפרטיות

אנו שומרים את הזכות לשנות מפעם לפעם את מדיניות הפרטיות ואת תנאי השימוש באתר. השינויים יהיו מיידיים מפרסום המדיניות החדשה בכתובת זו. שנויים מהותיים יפורסמו במקביל גם בדף הבית של האתר.

מידע נוסף

בכל שאלה לגבי מדיניות הפרטיות ניתן ליצור איתנו קשר .

  • לומדים על ראש השנה

  •  

  • מערכת "את זה"19.09.17

  • מתי חל ראש השנה? כמה תקיעות שופר צריך לשמוע במהלך החג? מהו תשליך? למדו את הילדים על ראש השנה, המצוות הקשורות אליו, מנהגיו, שמותיו וההסטוריה שלו. לימור כהן-מלול פורשת את כל המידע באופן מסודר
  • כל הגילאים

  • חוגים לילדים – מדריך שימושי

  • מערכת "את זה"14.09.17

  • תחילת שנת הלימודים כבר כאן, וחלק מיצירת השגרה החדשה עם הילדים כוללת הרשמה לחוגים אחר הצהריים. למה שולחים ילדים לחוג? אילו חוגים מתאימים לכל גיל? האם להכריח ילד להצטרף לחוג? ומה קורה כשהוא רוצה להפסיק? אורית סליקטר, מנחת קבוצות הורים, מעניקה עצות פרקטיות להורים בנושא חוגי ילדים בכל הגילאים

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים