מה בפורטל?

די וי די בקוגן

סדרת האנימציה המצליחה "באקוגן" מגיעה לראשונה ל-DVD מבית קלסיקלטת. בשלב ראשון יצאו 8 כותרי DVD עם 26 פרקים של באקוגן Battle Brawlers ו- New Vestroi

מערכת "את זה" 26.01.11

להיט האנימציה היפני "באקוגן" יוצא לראשונה ב-DVD בישראל, על ידי מותג האיכות לילדים קלסיקלטת. בשלב ראשון ניתן יהיה למצוא על המדפים 8 כותרי DVD שונים של באקוגן, המכילים פרקים מהדור הראשון (Battle Brawlers) והשני (New Vestroia) של הסדרה.

על "באקוגן" –Battle Brawlers:
יום אחד, בכל רחבי העולם, קלפים החלו להופיע. על הקלפים היו דמויות שונות, סביבות שונות וכוחות שונים. הילדים המציאו משחק חדש בלי לדעת שהקלפים האלה הגיעו מעולם אחר שנקרא וסטרויה.

על "באקוגן-" – New Vestroia:

חלפו כמעט שלוש שנים מאז שהבקוגנים עזבו את כדור הארץ כדי לחיות בווסטרויה חדשה ושלווה. אך כעת בני וקסו, קבוצת וסטלים (זן של חייזרים דמויי אדם) פלשו לווסטרויה והם משתמשים בבקרי הממדים שלהם כדי לשעבר את הבקוגנים ולאלץ אותם להישאר בצורת כדורים. על כן על דן ומרוצ'ו לנסוע לווסטרויה כדי לעזור לדרגו ולצוות חדש של לוחמי בקוגן, המחרת, כדי להציל את וסטרויה ולהשיב את האיזון ע ל כנו בליבת הנצח.

סה"כ בהוצאת קלסיקלטת 4 כותרי DVD של "באקוגן- Battle Brawlers " , ו-4 של "באקוגן- New Vestroia ". בכל שמונת ה-DVD יחד ישנם 26 פרקים בסך הכל.

מחיר: 49.99, נמכר במבצע 1+1

ניתן להשיג: ברשתות מזון, צומת ספרים, סטימצקי, טויז אר אס, כפר השעשועים ובחנויות המובחרות.

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים