מה בפורטל?

די וי די: דונאלד

הדי וי די "כולם אוהבים את דונאלד" לילדים מגיל שנתיים ועד 99 מצחיק מאוד את הילדים ומעורר ביקורת בקרב הורים. בכל מקרה, הצפייה המשותפת מזמנת זמן איכות הורים וילדים. ניסינו את זה 

מערכת "את זה" 16.04.11

הדי.וי.די מציג אוסף קלאסיקות מן המיטב של דונאלד. קטעים מובחרים של דונלד המעניקים לילד חוויה של צחוק ושחרור, הבעת רגשות בחברת הורים רוויי נוסטלגיה. הדיסק מחזיר גם אותנו ההורים לילדות, כיף לצפות ולצחוק יחד עם הילדים.

דונאלד נוצר על ידי חברת וולט דיסני והאנימטור צ'אק ג'ונס בשנת 1934. תכונותיו האופייניות של דונלד הן נטייתו לאגור כעסים עד להתפרצות, כניסה לצרות רבות, קצרות רוח במצבי לחץ ותמימות מה. למרות זאת, כשאין מתח או בעיות, בדרך כלל מוצג דונאלד כעצלן, אדיש עם שפת דיבור צווחנית, כך שבקושי אפשר להבין מילה מדבריו.

לירי בת התשע צפתה ואמרה בפשטות: "פשוט כיף לראות, זה מצחיק".

יהלי בת השבע ציינה שאם רואים אותו שש פעמים רצוף, הוא משעמם.

עפרי בת החמש החמיאה מאוד: "יפה, מצחיק".

הסתייגות משביתת שמחה: לטעמי האלימות והתזזיתיות בכל הז'אנר הזה לא עושה טוב. עם זאת, הססגוניות וההומור שמנגד שובים כדרכו של דיסני ומשתיקים גם הורים דידאקטיים שכמוני.

מיועד לגיל: 2+

אורך: 51 דקות.

חברה: "דיסני"

מפיץ: פורום פילם

הערכה כללית: **** 


  • גילאי 3-6

  • הזיקית הצבעונית

  • מאיה שלום08.08.19

  • "הזיקית הצבעונית" הוא סיפורה של עירית הזיקית, שמאסה בצבעיה המתחלפים ובצבע עורה המשתנה כל הזמן וביקשה להיות כמו כולם. במהלך המסע היא מבינה בעזרת חבריה מדוע כדאי לה להחליף את עורה

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים