מה בפורטל?

די וי די: דונאלד

הדי וי די "כולם אוהבים את דונאלד" לילדים מגיל שנתיים ועד 99 מצחיק מאוד את הילדים ומעורר ביקורת בקרב הורים. בכל מקרה, הצפייה המשותפת מזמנת זמן איכות הורים וילדים. ניסינו את זה 

מערכת "את זה" 16.04.11

הדי.וי.די מציג אוסף קלאסיקות מן המיטב של דונאלד. קטעים מובחרים של דונלד המעניקים לילד חוויה של צחוק ושחרור, הבעת רגשות בחברת הורים רוויי נוסטלגיה. הדיסק מחזיר גם אותנו ההורים לילדות, כיף לצפות ולצחוק יחד עם הילדים.

דונאלד נוצר על ידי חברת וולט דיסני והאנימטור צ'אק ג'ונס בשנת 1934. תכונותיו האופייניות של דונלד הן נטייתו לאגור כעסים עד להתפרצות, כניסה לצרות רבות, קצרות רוח במצבי לחץ ותמימות מה. למרות זאת, כשאין מתח או בעיות, בדרך כלל מוצג דונאלד כעצלן, אדיש עם שפת דיבור צווחנית, כך שבקושי אפשר להבין מילה מדבריו.

לירי בת התשע צפתה ואמרה בפשטות: "פשוט כיף לראות, זה מצחיק".

יהלי בת השבע ציינה שאם רואים אותו שש פעמים רצוף, הוא משעמם.

עפרי בת החמש החמיאה מאוד: "יפה, מצחיק".

הסתייגות משביתת שמחה: לטעמי האלימות והתזזיתיות בכל הז'אנר הזה לא עושה טוב. עם זאת, הססגוניות וההומור שמנגד שובים כדרכו של דיסני ומשתיקים גם הורים דידאקטיים שכמוני.

מיועד לגיל: 2+

אורך: 51 דקות.

חברה: "דיסני"

מפיץ: פורום פילם

הערכה כללית: **** 


  • גילאי 3-6

  • תפריט לכל ארוחה

  • יעל צמח-גרינשפון25.10.19

  • למה כדאי להכין תפריט לכל ארוחה מיוחדת ולכל אירוח? לעיצוב השולחן, לתיאום ציפיות, למזכרת מרגשת ובעיקר לניהול מיד"ע! התיעוד יעזור לכם לגוון לפעם הבאה או לחזור על מאכלים מוצלחים שהאורחים אהבו! להתייעל עם יעל בשימור ותיעוד המידע, בחיסכון ובהקניית הערך של צרכנות נבונה לדור הבא

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים