מה בפורטל?

פיגוזיאדה –אולימפיאדה מדליקה לילדים

מחפשים רעיון מיוחד ליום הולדת ? שוברים את הראש מה יתאים לכל הכיתה?כל ילד אוהב תחום ספורט אחר ! מה עושים ? הפעלת הפיגוזיאדה –ההפעלה שנותנת מענה לכל תחומי העניין של הילדים, הפעלה ספורטיבית בקונספט מושקע של אולימפיאדה.

מערכת "את זה" 05.02.19

אנשי הצוות של חברת "פיגוז הפעלות" מגיעים עד אליכם לאולם / אולם דיירים / מתנ"ס / גינה פרטית /ציבורית או כל מקום מתאים, מחלקים את הילדים לקבוצות וכל קבוצה תקבל גופיות ספורט בצבע שונה. כל קבוצה תייצג מדינה אחרת.

הקבוצות יתחרו במהלך ההפעלה בשלל מקצועות אולימפיים.

בין המקצועות האולימפיים אותם יחוו הילדים: גלישת גלים, שחייה , גולף, התעמלות קרקע/אומנותית, כדורסל ועוד… (המקצועות ייבחרו בהתאם לתנאי השטח)

כל קבוצה מנסה לזכות במדליות הזהב הנחשקות.

התחרויות מצריכות שיתוף פעולה בין ילדי הקבוצה.

כל הפעילויות בכל המקצועות ייעשו באופן משעשע ולא באופן הרגיל והמוכר של מקצוע הספורט.

הילדים נותנים את עצמם למען הצלחת המשימות והמתח הוא רב.

 

לילד החוגג

ילד היום הולדת הוא מסמר האירוע: מקבלים אותו בתחילת היום הולדת במחיאות כפיים.

הוא ידגים את המשימות השונות עם המפעיל. הוא יעניק לילדים את המדליות.

לקראת סיום מכריזים על ביצוע המקצוע האולימפי האחרון והוא "הרמת משקולות" – רק שהמשקולת הפעם תהיה "ילד היום הולדת" שישב על כיסא היום הולדת והמשימה תהיה להרים אותו כמספר שנותיו ולשיר לו בסוף "שתזכה לשנה הבאה ".

ההפעלה מלווה במוזיקה ובאווירה שמחה.

מתאים גם כהפעלת ספורט למסיבת סיום / קייטנה, מסיבת גיבוש.

על חברת פיגוז הפעלות

חברת "פיגוז הפעלות" הוקמה לפני 11 שנים על ידי טל בונדה, מדריך כדורסל בוגר וינגייט (בעל ניסיון של 10 שנים באימון כדורסל לפני העיסוק בימי ההולדת) . ניתן לקרוא באתר החברה וברשת מאות המלצות כתובות ומצולמות בוידיאו של לקוחות מרוצים.

טלפון: 077-9964706

אתר: www.pigooz.co.il

 

  • מפעילים

  • איש הפלסטלינה

  • מערכת "את זה"16.06.19

  • איש הפלסטלינה, נועם רז, מציע הפעלה ייחודית ערכית באמצעות יצירה ועיצוב בפלסטלינה. פעילות מגבשת של שעה שתורמת למוטוריקה עדינה, לפיתוח הדמיון והיצירתיות. נועם רז מספר איך הכל התחיל
  • גילאי 6-10

  • חוברת העשרה לגילאי 4-6 להורדה

  • מערכת "את זה"29.03.20

  • עקב הבקשות הרבות שלכם לאפשר הורדת חוברת ההעשרה שלנו לגילאי 4-6 – החלטנו לאפשר רכישה ב-10 שקלים בלבד (על מנת לכבד את המומחים והעושים במלאכה!). בכל חלק בחוברת 27 עמודים עם מגוון פעילויות בנושאים שונים לגילאי 4-6 ממיטב המומחים של פורטל "את זה" – עכשיו להורדה

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים