מה בפורטל?

צעצועי כלי תחבורה

"טופ פליי ישראל" משיקה סדרת צעצועים איכותית לפעוטות במותג BABIES  MACHINA: דגמים מרהיבים של כלי תחבורה המופעלים בעזרת שלט. הצעצועים מסייעים לפיתוח המוטוריקה, הבחנה בין צבעים וזיהוי קולות

מערכת "את זה" 20.02.17

תעודת זהות

חברת "טופ פליי ישראל", יבואנית ומשווקת צעצועים איכותיים של מגוון רחב של מותגים מובילים, בהם Carrera-RC, Smoby, DICKIE TOYS, HELLO KITTY ועוד, משיקה סדרה חדשה של צעצועי התפתחות איכותיים לפעוטות, במותגBABIES  MACHINA, הכוללת מגוון דגמים מרהיבים של כלי תחבורה המופעלים בעזרת שלט, בעיצובים מקסימים וצבעוניים המתאימים לפעוטות.

הצעצועים עשויים מפלסטיק איכותי מסוג  ABSחזק עמיד ונעים למגע המותאם לאחיזה ולמשחק לפעוטות בני 18 חודשים ומעלה. במגוון הדגמים: מטוס, קטר רכבת, מכונית מרוצים ומכונית כיבוי אש. בסדרה גם קרוקודיל צבעוני וחילזון מקסים. כל הצעצועים מופעלים בעזרת שלט ידידותי ופשוט להפעלה, כך שהפעוט יכול להסיע אותם ללא עזרה. בצעצועים משולבות גם בובות שאפשר להכניס לכלי התחבורה ולשחק אתן.

כאשר לוחצים על הצעצועים הם משמיעים צלילים וקולות בהתאמה לסוג כלי התחבורה או הבובה. כך הפעוט לומד איזה קולות משמיעים כלי התחבורה השונים, ומתרגל תהליך למידה של פעולה ותוצאה. לדוגמה: לחיצה על ההגה במכונית מרוצים משמיעה צליל של מנוע, לחיצה על הכובע של הנהג משמיעה צליל של צחוק ומנגינה שמחה, לחיצה על ההגה בקטר משמיעה צליל של רכבת ועוד.

הצעצועים מסייעים בפיתוח יכולות מוטוריות, אבחנה בין צבעים וצלילים, פיתוח הדמיון ועוד.

מחירים: 89 -129 ₪

להשיג ברשתות: הפיראט האדום, כפר השעשועים, עידן 2000, ביג טויס, הפנינג, וחנויות צעצועים מובילות בארץ.

 

  • גילאי 0-2

  • באזל עם הילדים!

  • יעל צמח-גרינשפון11.07.19

  • העיר באזל בשוויץ מזמנת חופשה נהדרת למשפחות עם ילדים בגילאים שונים מכל הבחינות. יש בה מוזיאונים אינטראקטיביים להעשרה ערכית בדרך חווייתית, גן חיות מושקע, מסלולי טיול ושייט בסירה ובאונייה לאורך הריין, מבנים ארכיטקטוניים מרשימים וכמובן – המרפסת המפורסמת שבה החל סיפורה של מדינת ישראל (בבאזל ייסדנו את מדינת היהודים!). יעל צמח-גרינשפון עם הפרטים המלאים, וגם המלצה חמה לנסוע לקרנבל ה-Fasnacht במרץ

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים