מה בפורטל?

שלושת הפרפרים

שלושת הפרפרים, סיפורו הקלאסי של לוין קיפניס שדורות רבים גדלו עליו, בספר ילדים מאויר בידיה המקצועיות של ענבל שריד, מאיירת צעירה בעלת סגנון ייחודי ועשיר.

מערכת "את זה" 01.02.11

תעודת זהות

  • מיועד לגיל:3-6

שלושת הפרפרים הוא סיפור המעביר מסר חשוב ביותר על חברות אמת, עזרה והתחשבות ונאמנות שעומדת במבחן גם בעת צרה.

שלושה פרפרים שיצאו לעוף בשדה ונקלעו לסערה הרחק מביתם.

טיפות הגשם הרטיבו את כנפי הפרפרים עד שלא יכלו לעוף עוד. פנו הפרפרים לפרחים וביקשו למצוא בהם מסתור, אך אף פרח לא הסכים לקבל את שלושת הפרפרים יחדיו. הפרפרים סירבו לנטוש האחד את השני ונשארו מאוחדים.ראתה השמש את מעשה הפרפרים, העריכה את נאמנותם וסילקה למענם את הסערה.

שלושת הפרפרים הוא אחד הספרים שבחרה בקפידה הגננת של בתי בת הארבע לספריית ההשאלה של הספרים בגן, וזה אומר הכל. בת הארבע בחרה את הספר הזה ראשון בגלל הצבעוניות של הפרפרים כל הכריכה. בקריאה ראשונה היא התעניינה בכל אחד משלושת הפרפרים החברים, בקריאה שנייה הקשיבה ואף סיפרה מה עומד להתרחש ואחר כך סיפרה את הסיפור לבובותיה. בהחלט ספר מומלץ בכל בית!

לוין קיפניס, מחלוצי ספרות הילדים העברית בעת החדשה, כתב כ-1500 סיפורים, שירים וספרים. הוא עסק בכתיבה רצופה במשך שמונים שנה עד למותו בשנת 1990 והותיר אחריו יצירות-מופת רבות.

מחיר הספר: 49.90 שקלים.

מיועד לגיל: 3-6

כתיבה: לוין קיפניס

איורים: ענבל שריד

הוצאה: "אורנית"

תיאור: סיפורו הקלאסי של לוין קיפניס שדורות רבים גדלו עליו, על חברות אמת, בין שלושה פרפרים שעזרו זה לזה ותמכו זה בזה בעת צרה.

נושאי לימוד: חברות, עזרה והתחשבות, חיות, טבע.

על חשיבות החברות אצל ילדים

עוד ספרי ילדים על חברות, עזרה והתחשבות:

הלוויתן והשבלול 

חברות פורחת

הטווס שרצה הכל

מתיתיהו ומיאו

חמור עף

החבר הכי טוב בעולם של בוב

זיגבי מחפש את המטמון

  • מוצרים מומלצים

  • צעצועי אנונימה

  • מערכת "את זה"15.09.19

  • חברת "אנונימה", יבואנית ומשווקת בישראל של להיטי צעצועים ומבחר ענק של מוצרי ילדים מהמותגים המובילים בעולם, משיקה לכבוד ראש השנה וחגי תשרי מגוון סדרות אספנות של דמויות, בובות וצעצועים של הלהיטים העולמיים – micro wheels, foodie roos,  BFF – Best furry friends, ו- cutie stix
  • גילאי 3-6

  • בינגו ראש השנה

  • יפעת רוט13.09.19

  • בקליק אחד תוכלו לשדרג את ארוחת ראש השנה המשפחתית ולעשות עם הילדים משהו שונה ומהנה בארוחת החג. בינגו לראש השנה המכיל את סמלי החג וגם הסבר על הסמלים והמנהגים. אם מארחים כמה משפחות, אפשר לחלק לכל משפחה לוח מול המשפחות האחרות. שתהיה שנה מהנה ומלאת זמן איכות עם הילדים

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים