מה בפורטל?

שלושת הפרפרים

שלושת הפרפרים, סיפורו הקלאסי של לוין קיפניס שדורות רבים גדלו עליו, בספר ילדים מאויר בידיה המקצועיות של ענבל שריד, מאיירת צעירה בעלת סגנון ייחודי ועשיר.

מערכת "את זה" 01.02.11

תעודת זהות

  • מיועד לגיל:3-6

שלושת הפרפרים הוא סיפור המעביר מסר חשוב ביותר על חברות אמת, עזרה והתחשבות ונאמנות שעומדת במבחן גם בעת צרה.

שלושה פרפרים שיצאו לעוף בשדה ונקלעו לסערה הרחק מביתם.

טיפות הגשם הרטיבו את כנפי הפרפרים עד שלא יכלו לעוף עוד. פנו הפרפרים לפרחים וביקשו למצוא בהם מסתור, אך אף פרח לא הסכים לקבל את שלושת הפרפרים יחדיו. הפרפרים סירבו לנטוש האחד את השני ונשארו מאוחדים.ראתה השמש את מעשה הפרפרים, העריכה את נאמנותם וסילקה למענם את הסערה.

שלושת הפרפרים הוא אחד הספרים שבחרה בקפידה הגננת של בתי בת הארבע לספריית ההשאלה של הספרים בגן, וזה אומר הכל. בת הארבע בחרה את הספר הזה ראשון בגלל הצבעוניות של הפרפרים כל הכריכה. בקריאה ראשונה היא התעניינה בכל אחד משלושת הפרפרים החברים, בקריאה שנייה הקשיבה ואף סיפרה מה עומד להתרחש ואחר כך סיפרה את הסיפור לבובותיה. בהחלט ספר מומלץ בכל בית!

לוין קיפניס, מחלוצי ספרות הילדים העברית בעת החדשה, כתב כ-1500 סיפורים, שירים וספרים. הוא עסק בכתיבה רצופה במשך שמונים שנה עד למותו בשנת 1990 והותיר אחריו יצירות-מופת רבות.

מחיר הספר: 49.90 שקלים.

מיועד לגיל: 3-6

כתיבה: לוין קיפניס

איורים: ענבל שריד

הוצאה: "אורנית"

תיאור: סיפורו הקלאסי של לוין קיפניס שדורות רבים גדלו עליו, על חברות אמת, בין שלושה פרפרים שעזרו זה לזה ותמכו זה בזה בעת צרה.

נושאי לימוד: חברות, עזרה והתחשבות, חיות, טבע.

על חשיבות החברות אצל ילדים

עוד ספרי ילדים על חברות, עזרה והתחשבות:

הלוויתן והשבלול 

חברות פורחת

הטווס שרצה הכל

מתיתיהו ומיאו

חמור עף

החבר הכי טוב בעולם של בוב

זיגבי מחפש את המטמון

  • ספרי ילדים

  • חוברת העשרה לגילאי 4-6 להורדה

  • מערכת "את זה"30.04.20

  • עקב הבקשות הרבות שלכם לאפשר הורדת חוברת ההעשרה שלנו לגילאי 4-6 – החלטנו לאפשר רכישה ב-10 שקלים בלבד (על מנת לכבד את המומחים והעושים במלאכה!). בכל חלק בחוברת 27 עמודים עם מגוון פעילויות בנושאים שונים לגילאי 4-6 ממיטב המומחים של פורטל "את זה" – עכשיו להורדה
  • גילאי 3-6

  • הרבה יותר מאבטיח

  • מערכת "את זה"26.06.20

  • כשהגננת יעל באגר מתחילה לתכנן הפעלה – היא לא סתם בוחרת ספר, מקריאה ומסמנת "וי". היא מחפשת קונספט שלם המתאים לעונה, לגיל, לגן ומי יודע עוד למה… הפעלה אצלה היא הפקה שלמה הכוללת סיפור קשור, דיון, יצירה, דקלום ואפילו קינוח טעים! הנה דוגמא לפעילות סביב הסיפור הערכי "האבטיח של אדון אלמליח"

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים