מה בפורטל?

צעצוע עוגת יום הולדת

צעצוע "עוגת יום הולדת" מדליק המאפשר לכל ילד וילדה לערוך טקס יום הולדת עם שירים ועוגה צבעונית כל השנה!

23.04.17

הצעצוע "עוגת יום הולדת" מעורר את השאלה: איך לא חשבו על זה קודם? הרי מתנת יום הולדת ועוגת יום הולדת קשורים זה לזה! כהמ נהדר להביא מתנת יום הולדת לגיל שנה או שנתיים צעצוע צבעוני ומוזיקלי המעוצב בצורת עוגת יום הולדת עם נרות ומגיע עם הוראות להפעלה שמחה במיוחד! כך מתחילים לחגוג יום הולדת אמיתי!

הצעצוע מעוצב כעוגת יום הולדת עם נרות, המשמיע מגוון שירי יום הולדת ואף עורך טקס יום הולדת הכולל הדלקת נרות, הבעת משאלה וכיבוי הנרות, תוך השמעת הנחיות להפעלה ושילוב של שירי יום הולדת. הילד יכול להדליק את הנרות על העוגה (עד חמישה נרות המעוצבים כנורות) באמצעות לחיצה על כפתור על העוגה תוך שהוא לומד לספור. הוא אף יכול לכבות את הנרות באמצעות נשיפה בפתח קטן שבמרכז העוגה (המופעל בעזרת חיישן).

במגוון שירי יום ההולדת: היום יום הולדת, יום הולדת חגיגה נחמדת, יום הולדת חג שמחה לילדים, יום הולדת הנה בא, שתזכה לשנה הבאה עד 120 שנה.

הצעצוע מאפשר לילד לערוך טקס יום הולדת שמח בכל זמן שירצה – לעצמו, לחברים, לאחים ולבובות. כמו כן הצעצוע נהדר לשימוש בחגיגת יום ההולדת האמתית של הילד. הילדים יכולים לשיר את שירי יום ההולדת עם השירים המושמעים מהצעצוע, או להשמיע את השירים ברקע המסיבה.

הצעצוע מוצע בשני עיצובים – עוגת יום הולדת עם נרות צבעוניים, ועיצוב חדש בהשראת סרט הפנטזיה "לשבור את הקרח" בצבעי תכלת וסגול ובתוספת מדבקות של אלזה.

מתאים לילדים מגיל 18 חודשים ומעלה.

מחיר: 80 שקלים.

הצעצוע של חברת "ספרק טויס". להשיג ברשתות הפיראט האדום, עידן 2000, הפנינג ובחנויות הצעצועים המובחרות.

  • גילאי 0-2

  • קרוקטים תפוחי אדמה

  • מערכת "את זה"30.04.20

  • מאז ומתמיד ילדים אהבו קרוקטים – כדורים של תפוחי אדמה בגודל ביס שנימוחים בפה. קל מאוד להכין קרוקטים ביתיים לשדרוג ארוחת הערב. סבתא זמירה מציעה את המתכון שלה לקרוקטים בריאים עם פטרוזיליה – רעיון למיחזור של שאריות הפירה מתאים לקראת מדורות ל"ג בעומר

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים