מה בפורטל?

האוטובוס החכם

"ספרק טויס" פיתחה צעצוע חינוכי מקסים – "האוטובוס החכם" – עשיר בפעילויות ובתכנים, התורם להתפתחות הילד במגוון רחב של תחומים: לימוד של צבעים, בעלי חיים וצורות, עידוד זחילה, פיתוח מוטוריקה ועוד. צעצוע אינטראקטיבי עשיר בפעילויות ובתכנים המלמד את הפעוט מגוון רחב של מגוון נושאים בדרך של משחק והנאה רבה!

מערכת "את זה" 21.05.17

"האוטובוס החכם" הוא צעצוע מקסים, צבעוני ועשיר בתכנים ובהפעלות אינטראקטיביות. באוטובוס מגוון לחצנים וכפתורים בשלל צורות וצבעים המושכים את הילד ללחוץ עליהם ולהפעיל את התכנים השונים. בין התכנים: לימוד הצורות ושמותיהן – חלונות האוטובוס מעוצבים בצורות שונות, הילד צריך להכניס דרכם את הצורה הנכונה ובה בעת מושמע שם הצורה; הצורות עצמן גם הופכות לבעלי חיים – צפרדע, סוס, פיל, ציפור ועוד– ובלחיצה על הכפתורים המתאימים באוטובוס – הילד לומד את שם בעל החיים והקולות שהוא משמיע; לחצנים נוספים בחזית האוטובוס מלמדים את הילד צבעים, וגם משמיעים שירים מקסימים בעברית. השירים הם על בעלי חיים כך שהילד גם לומד על בעל החיים באמצעות השיר.

בן השנתיים ששיחק באוטובוס המחיש את הייחוד של האוטובוס! צעצועים מסוג זה מתמקדים בנושא אחד – יש צעצוע ללימוד צורות, כולל התאמת הצורה לחור המתאים ובמשוכללים אף קול המשמיע את שם הצורה בעברית, יש צעצוע ללימוד חיות, יש צעצוע ללימוד שירים וכו'. האוטובוס מכיל את כולם, בדיוק כמו אוטובוס אמיתי שאליו נכנסים אנשים מסוגים שונים.

הפעוט התרגש משמחה למראה האוטובוס הצבעוני המקסים, ומחא כפיים כשסיימנו לפרום את כל חוטי החיבור והחל לשחק. בהתחלה לחץ על כפתורים באופן אקראי, הכניס צורות בצבעים ונראה נסער. בהדרגה נרגע והמשיך לשחק בצורה יותר מסודרת – להשחיל, להאזין. הוא הכניס לאוטובוס בובות קטנות כדי שיהיה מעניין…. בפעם השנייה ערכנו הנחיה מסודרת עוד יותר – ביקשנו בקשות, למשל שיסגור את החלון המשולש (כי קר לדובי…), שיכסה את הגג בכוכב…הצעצוע הזה מכיל לימוד של כמה נושאים יחד, לפיתוח התפיסה המערכתית של הילד, ויש לכך יתרון כלכלי – צריך לקנות רק צעצוע אחד…

ההפעלות השונות מסייעות לפיתוח המוטוריקה העדינה של הילד, והאוטובוס, הנוסע על גלגלים, משמש למשחק מהנה, וגם תורם לעידוד הזחילה של התינוק.

מתאים לפעוטות מגיל 18 חודשים.

מחיר: 130 שקלים.

להשיג: ברשת מוצצים ובחנויות הצעצועים המובחרות.

  • גילאי 0-2

  • כדורי שוקולד

  • מערכת "את זה"21.06.20

  • פסקל פרץ-רובין יודעת להכין כדורי שוקולד יפים וטעימים שכל ילד ירצה להכין ולהתענג עליהם! אפשר להשתמש בשאריות של עוגיות או עוגות למיחזור. הכדורים מחומרים שיש בכל בית. הפעלה קלה שמתאימה לילדים בכל הגילאים

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים