מה בפורטל?

מדבקות ושטיחים דיסני

מעצבים את חדר הילדים עם מוצרי HOMEIN בקלות ובהשקעה כספית נמוכה! מותג HOMEIN לעיצוב הבית משיק שטיחים ומדבקות קיר של דמויות דיסני האהובות.

מערכת "את זה" 21.10.17

מותג HOMEIN החדש לעיצוב הבית משיק קולקציה מרהיבה של שטיחי PVC לחדרי ילדים שעליהם דמויות דיסני האהובות, שיכניסו לחדר הילדים הרבה צבע ושמחה!

 

קולקציית השטיחים כוללת מגוון דגמים מקסימים של הדמויות אנה ואלזה, פו הדוב, מיקי, מיני, נסיכות, מכוניות ועוד.

 

השטיחים עשויים PVC רך ונעים למגע (בעובי של 2 מ"מ), נוח וכיפי כמשטח למשחק בחדר הילדים. כמו כן, שטיחי PVC אידיאליים לחדרי ילדים שכן החומר לא סופג כתמים, אינו צובר אבק וקל לניקוי במטלית לחה.

 

השטיחים מגיעים בשתי צורות וגדלים: שטיח מלבני בגודל של 60X120 ס"מ – במחיר של 129 ש"ח, ושטיח עגול בקוטר של 1 מטר – במחיר של 159 ש"ח.

 

מותגHOMEIN  השיק גם קולקציה של מדבקות קיר של דיסני במגוון רחב של עיצובים המתאימים לטווח גילאים רחב ולסגנונות עיצוב שונים. קולקציית המדבקות כוללת מדבקות תואמות לשטיחי דיסני להשלמת המראה בחדר הילדים.  המדבקות עשויות מוויניל איכותי. אפשר להסיר אותן בקלות, ללא חשש השארת סימנים על הקיר.

המדבקות מוצעות במגוון גדלים: 30X60 ס"מ – 39 ₪, 70X50 ס"מ – 59 ₪, 60X90 ס"מ – 120 ₪.

להשיג באתר החברה: WWW.HOMEIN.CO.IL ובחנויות מובחרות.

  • אביזרי יצירה

  • מתנה שהיא ברכה

  • מערכת "את זה"30.05.18

  • מה צריך להיות במתנה לסוף שנה לגננות ולמורים, בייחוד אם נפרדים? מתנה קטנה שמביעה רעיון של הערכה, משהו סמלי שיהווה מזכרת מרגשת בכל פעם שייתקלו בו, ורצוי שיהיה שימושי בזמני הנאה. ומה עוד? שגם המחיר יהיה סמלי! רעיון למתנה לסוף שנה

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים