מה בפורטל?

תערוכת "טריק ארט"

צילום עצמי בלוע הלוויתן כמו יונה הנביא, תמונה שלכם רזים במיוחד, המחשה של נעל ענקית שדורכת עליכם, סלפי עם טראמפ – אלו רק חלק מהחוויות של הילדים שיזכו לבקר בתערוכת "טריק ארט" בקונכייה בבאר שבע באוגוסט 2017, בשיתוף רדיו דרום. ויש גם וידיאו שבו מציגה יהלי גרינשפון איזה כיף היה עם אבא ואמא ועם סבתא!

יעל צמח-גרינשפון 06.08.17

 

אם אתם רוצים לחוות עם הילדים תערוכה בסגנון שלהם – בקרו בהיכל הקונכייה בבאר שבע בתערוכת "טריק ארט". בתערוכה הזו לא צריך לכבות טלפונים, אלא להדליק אותם ולא להפסיק לצלם ולתעד הרפתקאות מיוחדות מוחשיות שנוצרות באמצעות תעתועי ראייה אופטייים. בתערוכה הזו הולכים יחפים כמו שילדים אוהבים.

 

 

 

 

מיצגי ענק שפרושים לאורך קירות הקונכייה מציגים סיטואציות והרפתקאות מוחשיות: ציורי תלת ממד שמאפשרים לצלם ולהצטלם מזוויות מיוחדות להפקת תמונות מיוחדות – ירייה בחיצים, שחייה בים סוער, ריקוד עם רקדנית באלט, מראות משמינות ומרזות, הקלטה באולפן רדיו דרום, פתיחת ריץ' רץ' ענק, שייט בגונדולה בוונציה המקסימה ועוד.

 

הגענו 3 דורות – סבתא, אמא ואבא ונכדה. כל אחד התלהב ממיצגים בצורה אחרת, ומה שמעניין הם התוצרים – התמונות המשותפות שבהן כל אחד מציג – הדמיה שסבתא מטיחה מחבת ירקות על ראש הנכדה, אמא יורה חיצים באבא (חלומה של כל אמא?), אבא קטן והילדה גדולה לידו, בור שנפער במרכז הבית (למישהו זה קרה במציאות?), סבתא מגינה על הנכדה מפני דינוזאורים ענקיים, ועוד ועוד! הכל מתעורר לחיים ומשלב את המבקרים בסיטואציה שנראית אמיתית לחלוטין.

 

בילינו בתערוכה קרוב לשעתיים, ולא ממש רצינו לעזוב! במיוחד היתה התרגשות גדולה להתטלם עם הצלחת של הפועל באר שבע – אלופת המדינה בכדורגל.

 

אל תשכחו לטעון את הטלפונים סלולאריים ולשריין בהם מקום לתמונות רבות ומרשימות!!

 

כמו כן, רדיו דרום יקיים שידורים חיים מהשטח ואירוחים של אמנים וטאלנטים מהשורה הראשונה.

 

"טריק ארט", היכל הקונכייה ב"ש, 2-31.8, בין השעות 10-20.

 

 

 

 

 

 

 • בילויים מומלצים

 • הבית בטבע  

 • יעל צמח-גרינשפון01.03.18

 • בחופשה רגועה ושלווה בצפון, בדרך לחרמון או במסגרת טיולי טבע ואטרקציות בצפון; להורים שרוצים פינוק ושקט מהילדים, בחופשה משפחתית או בחגיגות עם המשפחה המורחבת – הבית בטבע מתאים לכל מי שמחפש טבע ורוגע עם פינוקים אמיתיים שטלי מקפידה עליהם עד הפרטים הקטנים. מומלץ בחום!
 • מוזיאונים ומרכזי מבקרים

 • המוזיאון הפתוח לצילום תל חי

 • יעל צמח-גרינשפון17.02.18

 • ביקור במוזיאון לצילום בגן התעשייה תל חי מזמן לילדים בני 6+ לימוד חווייתי בנושא הצילום לאורך ההיסטוריה בליווי הדגמות, סדנת צילום בחושך, סדנאות פוטוגרמות וגן פסלים. ויש גם אגף אינטראקטיבי חש שמציג את שלבי התפתחות הצילום בליווי אביזרים אותנטיים וכן מתקנים להתנסות חווייתית בעידן שלנו, שבו בכל טלפון נייד פשוט מותקנת מצלמה, וצריך רק ללחוץ על כפתור כדי לתעד את הרגע – חייבים להסביר לילדים איך מתחולל הפלא הזה מהשלב בראשון - איך נוצרת תמונה ואיך התפתח הצילום מראשיתו. מוזיאון הצילום בתל חי עונה על שאלות רבות הקשורות לצילום וממחיש לילדים בדרך של התנסות חווייתית את כל המיסתורין העומד מאחורי העניין המרתק הזה.
 • גילאי 3-6

 • מודל בצאת ישראל ממצרים

 • מערכת "את זה"02.03.18

 • בניית המודל היא דרך מרתקת, חווייתית וכיפית ללמוד על סיפור יציאת מצרים ולהכינס לאווירה של  פסח. הכנת המודל תורמת רבות לילדים: לפתח את המוטוריקה והיצירתיות של הילדים, לזכור היטב את הסיפור הקשור לחג ואף לעורר סקרנות לגבי בניית הפירמידות, כתב חרטומים, הספינקס, קריעת ים סוף ועוד! מעיין דוד מראה בלשבים איך בונים מודל – קחו את הרעיון וצרו מודל משלכם

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים