מה בפורטל?

תערוכת "טריק ארט"

צילום עצמי בלוע הלוויתן כמו יונה הנביא, תמונה שלכם רזים במיוחד, המחשה של נעל ענקית שדורכת עליכם, סלפי עם טראמפ – אלו רק חלק מהחוויות של הילדים שיזכו לבקר בתערוכת "טריק ארט" בקונכייה בבאר שבע באוגוסט 2017, בשיתוף רדיו דרום. ויש גם וידיאו שבו מציגה יהלי גרינשפון איזה כיף היה עם אבא ואמא ועם סבתא!

יעל צמח-גרינשפון 06.08.17

 

אם אתם רוצים לחוות עם הילדים תערוכה בסגנון שלהם – בקרו בהיכל הקונכייה בבאר שבע בתערוכת "טריק ארט". בתערוכה הזו לא צריך לכבות טלפונים, אלא להדליק אותם ולא להפסיק לצלם ולתעד הרפתקאות מיוחדות מוחשיות שנוצרות באמצעות תעתועי ראייה אופטייים. בתערוכה הזו הולכים יחפים כמו שילדים אוהבים.

 

 

 

 

מיצגי ענק שפרושים לאורך קירות הקונכייה מציגים סיטואציות והרפתקאות מוחשיות: ציורי תלת ממד שמאפשרים לצלם ולהצטלם מזוויות מיוחדות להפקת תמונות מיוחדות – ירייה בחיצים, שחייה בים סוער, ריקוד עם רקדנית באלט, מראות משמינות ומרזות, הקלטה באולפן רדיו דרום, פתיחת ריץ' רץ' ענק, שייט בגונדולה בוונציה המקסימה ועוד.

 

הגענו 3 דורות – סבתא, אמא ואבא ונכדה. כל אחד התלהב ממיצגים בצורה אחרת, ומה שמעניין הם התוצרים – התמונות המשותפות שבהן כל אחד מציג – הדמיה שסבתא מטיחה מחבת ירקות על ראש הנכדה, אמא יורה חיצים באבא (חלומה של כל אמא?), אבא קטן והילדה גדולה לידו, בור שנפער במרכז הבית (למישהו זה קרה במציאות?), סבתא מגינה על הנכדה מפני דינוזאורים ענקיים, ועוד ועוד! הכל מתעורר לחיים ומשלב את המבקרים בסיטואציה שנראית אמיתית לחלוטין.

 

בילינו בתערוכה קרוב לשעתיים, ולא ממש רצינו לעזוב! במיוחד היתה התרגשות גדולה להתטלם עם הצלחת של הפועל באר שבע – אלופת המדינה בכדורגל.

 

אל תשכחו לטעון את הטלפונים סלולאריים ולשריין בהם מקום לתמונות רבות ומרשימות!!

 

כמו כן, רדיו דרום יקיים שידורים חיים מהשטח ואירוחים של אמנים וטאלנטים מהשורה הראשונה.

 

"טריק ארט", היכל הקונכייה ב"ש, 2-31.8, בין השעות 10-20.

 

 

 

 

 

 

  • גילאי 3-6

  • משפחה שכזאת – משחק משפחתי

  • יפעת רוט21.02.20

  • איפה נפגשו אבא ואמא? מה תאריך יום ההולדת של סבא? מה האחות שלכם הכי אוהבת לאכול? ומה הצבע האהוב על אחיכם? משחק משפחה שכזאת יושיב את כל המשפחה ביחד למשחק שבו תוכלו לגלות, לספר וחשוב מכל – לבלות זמן איכותי עם המשפחה

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים