מה בפורטל?

הלוואה מיידית – איך בוחרים אצל מי לקחת הלוואה נוחה?

ישנן הרבה חברות המציעות לנו הלוואות מיידיות, במגוון תנאים ואפשרויות. מה הם הסעיפים החשובים שכדאי לבדוק בכל הלוואה ויעזרו לנו לבחור אצל מי הכי טוב לנו לקחת הלוואה, ובאילו מצבים כדאי לקחת – או לא לקחת הלוואה?

יעל צמח-גרינשפון 20.10.17

הלוואה היא הדרך הכי פשוטה להתמודד עם חוב גדול, אבל איך עושים את זה נכון?

מצאתם את עצמכם במצב שבו אתם מתמודדים עם חוב גדול, או עם כמה חובות שמעיקים לכם על הנשמה? אין ספק שהלוואה מיידית היא הפתרון הטוב והזמין ביותר עבורכם, אבל מה הם הסעיפים שעליכם לבדוק, דקה לפני שאתם חותמים על החייבות?

– האם בדקתם שאתם יכולים לעמוד בהחזר הקבוע? בשלב זה עליכם להבין, שפעם בחודש, למשך השנה או השנים הבאות, תצטרכו להחזיר סכום מסוים בתוספת ריבית. האם תוכלו לעמוד בכך?

– בדיקת הריבית: האם בדקתם והשוויתם, והגעתם להלוואה הטובה ביותר עבורכם, עם הריבית הנמוכה ביותר – או שהתפתיתם לקחת הלוואה מהבנק כי באותו רגע ננזפתם על ידי פקידת הבנק בנוגע למינוס או לחובות שלכם?

– האם החזר התשלומים נוח לכם? אתם צריכים לבחור הלוואה שבה אתם יכולים לקבוע את זמן הפירעון שלה. באם אין לכם אפשרות להחזיר סכומים גבוהים בכל חודש, עליכם "למתוח" את פירעון ההלוואה לכמה שיותר זמן. אומנם אתם תצטרכו להחזיר יותר זמן, אבל הסכומים יהיו נמוכים יותר.

באילו מצבים פחות כדאי לקחת הלוואה?

ישנם כמה מצבים שבהם למרות הפיתוי לקחת הלוואה "ולגמור עם החובות" או "להגשים חלום של פעם בחיים" הוא גדול, זה פשוט לא משתלם:
– במקרה של חובות גדולים מדי, אין טעם לקחת הלוואה אחת גדולה. הלוואה הזו תהיה גדולה מדי, בסדר גודל של משכנתא, ואם אין לך נכס שאתה יכול להעמיד כערבות ממילא לא תקבל את ההלוואה.
– אם אין לך יכולת החזר מכיוון שאתה לא עובד כרגע, או בגלל שכל מקורות ההכנסה שלך מופנים כרגע לגורם אחר, אין לך מה לקחת הלוואה. אתה לא תוכל לעמוד בהחזרים שלה, ורק תצבור יותר ויותר חובות. בסופו של דבר תיפול לתוך בור שלא תוכל לצאת ממנו, אלא בפשיטת רגל.

– אם אתה לוקח את ההלוואה כדי לממן רכישה של מכונית חדשה, אבל כבר לקחת הלוואה בסדר גודל דומה זמן קצר קודם לכן – תוותר. במצב כזה אתה תיקלע לעודף הלוואות, שלכל אחת ריבית משלה, ותמצא את עצמך כורע תחת הנטל של ההחזר. בשלב מסוים לא תהיה לך ברירה אלא לקחת עוד הלוואה, כדי להחזיר את ההלוואות הקודמות. את ההמשך אתה כבר מדמיין לבד.

באילו מצבים כדאי ואף מומלץ לקחת הלוואה?

ללא הלוואה, קשה לטפס משלב אחד בחיים לשלב שני. אז באיזה מצבים ההמלצה היא כן לקחת הלוואה מיידית, שתעזור לך לטפס לאורח החיים הרצוי לך, ללא עומס כלכלי?

– כשהילד או הילדה שלך מגיעים לגיל 12 ו – 13, ואתה רוצה לחגוג להם בת/בר מצווה. בין אם זה באולם חגיגי עם כל המשפחה, ובין אם זה בטיול גדול בחו"ל, אין ספק שהילדים הגיעו לגיל שצריך לציין באירוע מיוחד. אם תערוך אירוע חגיגי, סביר להניח שהצ'קים של האורחים יחזירו את ההשקעה ואת ההלוואה שלקחת במיוחד, אבל גם אם תבחר לצאת לטיול משפחתי גדול זו השקעה משתלמת: הילדים לעולם לא ישכחו את הכיף של הטיול הגדול שנערך במיוחד עבורם, והזיכרונות המתוקים יישארו איתם הרבה אחרי שתסיים לשלם את ההלוואה. אל תשכח שבר מצווה ובת מצווה חוגגים רק פעם אחת בחיים.

– כשאתם רוצים לשפץ את הבית, לבנות מרפסת, לשפץ את הגינה וכו' – זו ההלוואה המשתלמת ביותר. ההלוואה הזו תאפשר לכם להפוך את הבית שלכם לדירה יפהפייה שכיף לגור בה. מעבר לכך שתעניקו לבני המשפחה מקום נפלא לחיות בו, אתם גם משדרגים את הנכס שלכם, ובסופו של דבר, כאשר תרצו בכך, תוכלו למכור את הדירה המשודרגת שלכם בסכום גבוה הרבה יותר ממחיר הדירה ללא השיפוץ. בהתחשב בתנאי שוק הנדל"ן כיום ועליית המחירים המטורפת, ההפרש הכספי בין הדירה הישנה ובין הדירה המשופצת יהיה גבוה משמעותית מערך ההלוואה שלקחתם.

– כשאתם רוצים ללמוד באוניברסיטה או במכללה, קחו הלוואה מיידית כמו כולם. זה יאפשר לכם להשיג תואר מכובד, ולעבוד במקצוע שיכניס לכם הרבה כסף וסיפוק.

מה משותף לכל ההלוואות למעלה? רמות הסיכון בהחזרי ההלוואה נמוכות מאד. את הכסף שאתם צריכים תקבלו כאן ועכשיו, ואת ההחזרים תוכלו לפרוס באופן נוח שלא יכביד לכם על החשבון. היכנסו לאתר לאומי קארד וקחו הלוואה מיידית לכל מטרה עוד היום, שתוכלו להחזיר בקלות ובנוחות

 

  • להורים בלבד

  • ניהול מידע להורים

  • יעל צמח-גרינשפון05.10.19

  • בעידן שלנו הכל בגדול – ביט-דטא, ביג-אירועים, ביג ציפיות – מהבוס, מהילדים, מהחברים, מבני המשפחה, הכל ביג-דיל! איך אנחנו כהורים יכולים לעצור לרגע ולהגדיר את המטרות החשובות שלנו ולדעת לערוך סדרי עדיפויות בין כל המסה הגדולה שסביבנו? יעל צמח-גרינשפון מטמיעה את המונח "ניהול מידע להורים" שמשקף את 4 המטרות שלנו כהורים
  • כל הגילאים

  • שילוב חשוב – הבית ובית הספר

  • יעל צמח-גרינשפון07.12.19

  • שאלתי את 3 ילדיי מה קיבלו ממערכת החינוך? האם בית הספר הוסיף לכם כישורי חיים? מנין החשיבה הלוגית, היצירתית, המדעית? אם תשאלו את יונתן (17) – הכל מתחיל מהגן! אם תשאלו את ערן (21) – מערכת החינוך מעניקה הזדמנויות רבות לפיתוח המיומנויות לחיים לצד לימוד המקצועות, ואם תשאלו אותי – אני בעד שילוב גם של הבית וגם של בית הספר, גם של ההורים וגם של המורים ובעיקר שילוב והידוק הקשר

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים