מה בפורטל?

כך תשרדו עם ילדים בטיסות ארוכות

12טיסה עם הילדים היא חוויה מיוחדת עבורם, וחשוב להיות מוכנים אליה. ריכזנו כאן טיפים ועצות שיעזרו לכם להתארגן מראש לטיסה ולעבור אותה בצורה קלה ונעימה עם הילדים, כך שתאיר טעם של עוד לטיסות הבאות עבור הילדים ועבורכם

מערכת "את זה" 17.06.18

עבור הילדים שלנו, סביר להניח שאין חוויה מיוחדת יותר מהפעם הראשונה שבה הם עולים על מטוס. המטוס הוא פלא של ממש גם עבור בני אדם מבוגרים שראו דבר או שניים בחייהם – ועבור ילד פעור עיניים שעולה לראשונה למטוס ממריא, מדובר בחוויה שהוא לא ישכח לעולם. אנחנו עולים עם הילדים שלנו לטיסה כאשר אנחנו יוצאים איתם לחופשה, וכאשר מדובר בטיסות ארוכות הרי שמדובר בחופשות משפחתיות ביעד מעבר לים, ואנחנו צריכים להיות מוכנים לחופשה כולה, אך גם לזמן הטיסה עצמו. כל מי שטס עם ילדים יודע שמדובר באתגר לא קטן, ולכן אנחנו ננסה לעזור עם כמה טיפים שיעזרו לכם להעביר טיסות בנעימים גם כשהילדים נמצאים והטיסה ארוכה.

טיפים שיסייעו לכם להעביר גם טיסה ארוכה בצורה נעימה עם הילדים:

 

  • אירזו אוכל, שתייה ומשחקים – הדבר הבסיסי ביותר שהילדים שלכם צריכים כשהם נמצאים על המטוס הוא בידור, והבידור של הילדים שלכם הוא אוכל, שתייה ומשחקים. קחו בחשבון שילדים לא תמיד רעבים כשמגיע האוכל בטיסה (אם כי בפעם הראשונה הם בדרך כלל יתלהבו ממנו), ולכן כדאי לארוז אוכל וחטיפים בשבילם לטיסה. משחקים שהם אוהבים הם כמובן גם אופציה, אם מדובר בחפצים שנכנסים לתיק כמו חוברות צביעה, משחקי יד ועוד.

 

  • השתמשו בבידור המטוס – מטוסים מודרניים הם מרחבים מתקדמים למדי מבחינת אופציות הבידור הקיימות בהם. כיום יש לא מעט ערוצים במטוסים, וכל אחד מהנוסעים יכול לצפות בטלוויזיה מכיסא המטוס שלפניו. כך אנחנו יכולים לבחור לעצמנו תכנים שונים שעליהם נוכל לקרוא עוד לפני הטיסה. בחלק מהדגמים החדשים יותר ישנם גם מגוון ערוצי ילדים, סרטים, סדרות ואפילו משחקים בסיסיים שניתן לשחק במסך המגע האישי. אם ננצל את האופציות האלה ונדע מה המטוס שעליו אנחנו עולים מבעוד מועד, ונציג לילדים שלנו את האטרקציות השונות בו, נלהיב את הילדים והם יהיו מרוכזים באפשרויות האלה ללא מעט זמן. אל תשכחו לקחת אזניות ….

 

  • לדאוג שהילדים יהיו עייפים – אם יש לכם קצת מזל, תוכלו להעביר את רוב הטיסה כשהילדים שלכם ישנים. בהתחלה הם לא ירצו לישון, ודאי כאשר מדובר על הטיסה הראשונה שלהם. עם זאת, אם טסים בשעה מאוחרת והילדים לא ישנו בצהריים, ודאגנו שהם יאכלו וישתו היטב לפני כן – הם יעלו לטיסה כשהם כבר עייפים ולא ייקח זמן רב עד שהם יירדמו במושבם.

 

כשהילדים ואתם מוכנים לטיסה, אתם מתחילים את החופשה ברגל ימין

אם אתם מכינים את הילדים שלכם היטב עוד לפני שאתם עולים על טיסות ליעדים שונים, אתם מבטיחים כי הטיסה עצמה תעבור בנעימים וכתוצאה מכך גם שהחופשה תתחיל ברגל ימין. כל מי שעבר טיסה קשה יודע להגיד עד כמה מדובר באלמנט חשוב מהחופשה שלכם.

  • כל הגילאים

  • בחירות וקבלת החלטות

  • טל בוקריס20.10.18

  • בחירות קיימות כמעט בכל מקום בחיינו, מהדברים הגדולים: בית, בן/בת-זוג, לימודים ועד קניית בגדים, נעלים ואפילו איזה סוג של גבינה לקנות. ילד שניתנת לו אפשרות לבחור בצעירותו יגדל ויצמח להיות בוגר בעל אחריות,שיקול דעת,ביטחון עצמי והבחירות בחייו יהיו ברוב המקרים יותר קלות ומהמקום הנכון, בעיקר לעצמו. טל בוקריס, יועצת, מנחה ומאמנת אישית, מעניקה מדריך פרקטי איך מלמדים את הילדים לבחור ולקבל החלטות בגיל צעיר

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים