מה בפורטל?

ספר: ילד פלא

ספר מזמר לילדים של חברת ספרק טויס ובו מגוון מהקלאסיקות הישראליות של המלחין קובי אושרת בליווי השירים מוקלטים (רק צריל ללחוץ), איורים מקסימים ומילות השיר. נוסטלגיה להורים, העשרה איכותית

יעל צמח-גרינשפון 11.11.17

אחרי ההצלחה של הספר "שירי ביאליק" של חברת "ספרק טויס" הישראלית, המתמחה בפיתוח צעצועים אינטראקטיביים, מבט אחד על הספר "ילד פלא" הדומה במראה הספיק כדי לדעת שזה הספר הבא שנהנה ממנו. אני מאמינה שלא מחליפים סוס מנצח, והפורמט של ספרים מזמרים הוא פורמט מנצח ואיכותי.

 

הספר מכיל את מיטב הקלאסיקות הישראליות של קובי אושרת, מגדולי המלחינים בתולדות הזמר הישראלי. מבין שירי הילדים האהובים שהלחין קובי אושרת – ראש כרוב, היפו היפי, אמת או חובה, גלי, ידידי טינטן, זהירות בדרכים, ג'ינג'ית, ילד פלא ועוד. בספר עשרה שירים נפלאים שנכתבו על ידי טובי המשוררים: אהוד מנור, לוין קיפניס, מרים ילן-שטקליס, חמוטל בן זאב ועוד.

איזה אושר נכנס לבית כשהפעלנו את השירים שעליהם גדלנו. כששרתי את "זהירות בדרכים זה חשוב לי ולך", שיתפתי את הילדים שזה היה אחד השירים האהובים עליי בילדותי.

בת החמש לחצה על הלחצנים והחליפה שירים בכיף. הבטנו יחד באיורים המקסימים של סיגל משל, הממחישים בצורה טובה. טינטן סיקרן את הילדה עם הדמות המקסימה של הליצן הקטן, וחזרנו ושרנו את השיר "ידידי טינטן".

הילדים הקטנים שעדיין לא יודעים לקרוא יכולים ללחוץ על הלחצנים ולהאזין לשירים, והילדים הבוגרים יותר יכולים לקרוא את השירים ולשיר עם ההקלטה.

הספר כולל שני לחצנים לשליטה בעוצמת השמע, המאפשרים לילדים ולהורים להגביר או להחליש את הצלילים כרצונם. כמו כן, ניתן לעצור את המוסיקה בלחיצה כפולה על אחד הלחצנים.

הספר מזמן משחקים רבים לילדים בגילאים שונים: אפשר ללחוץ על כפתור ולנחש איך קוראים לשיר, לנחש על איזה שיר מדובר בכל איור לפני שלוחצים על הלחצן, להפסיק באמצע השיר ולמצוא את מקום העצירה בטקסט, או סתם לשיר ביחד בכיף.

ספר שירי הילדים החדש של קובי אושרת מצטרף לספר מזמר מקסים חדש נוסף שהשיקה "ספרק טויס" לאחרונה – ספר שירי ילדים של חיים נחמן ביאליק.

לספרק טויס מגוון רחב של ספרים אינטראקטיביים, ובהם "דירה להשכיר", "בוא אלי פרפר נחמד", "קופיקו ונגה בגן החיות", "מעשה בחמישה בלונים", "האריה שאהב תות", "תירס חם", "איה פלוטו" ועוד.

הספר מתאים לילדים מגיל שנה ומעלה.

מחיר לצרכן: 100 ₪.

להשיג: ברשת צומת ספרים ובחנויות הצעצועים.

 

 

  • מוצרים מומלצים

  • האבטיח של אדון אלמליח

  • 17.10.18

  • בכל קיץ נוהרים כל ההורים עם ילדיהם לסוכה, כי מכל מוכרי האבטיחים בסביבה, רק אדון אלמליח מחלק לילדים ארטיק חתוך מאבטיח במתנה. הילה מתלהבת, סבא קונה אבטיח ענק למקרר הביתי ואז מתחילה המולה שמעוררת בעיה יומיומית בבתים רבים, והפתרון – חיסכון ומניעת בזבוז. ספר בעל ערך לגילאי 3+ המביא את נושא הצרכנות הנבונה מכיוון מיוחד
  • גילאי 2-3

  • בחירות וקבלת החלטות

  • טל בוקריס20.10.18

  • בחירות קיימות כמעט בכל מקום בחיינו, מהדברים הגדולים: בית, בן/בת-זוג, לימודים ועד קניית בגדים, נעלים ואפילו איזה סוג של גבינה לקנות. ילד שניתנת לו אפשרות לבחור בצעירותו יגדל ויצמח להיות בוגר בעל אחריות,שיקול דעת,ביטחון עצמי והבחירות בחייו יהיו ברוב המקרים יותר קלות ומהמקום הנכון, בעיקר לעצמו. טל בוקריס, יועצת, מנחה ומאמנת אישית, מעניקה מדריך פרקטי איך מלמדים את הילדים לבחור ולקבל החלטות בגיל צעיר

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים