מה בפורטל?

ג'מבו הכלב

חברת "ספרק טויס", המתמחה בפיתוח צעצועים אינטראקטיביים, פיתחה צעצוע אינטראקטיבי מיוחד לתינוקות – "ג'מבו הכלב" – בובת כלבלב רכה ומתוקה היודעת לדבר, לשיר ולהשמיע מנגינות, מפעילה את מגוון החושים של התינוק ותורמת להתפתחותו במגוון רחב של היבטים.

מערכת "את זה" 04.01.18

הבובה מופעלת באמצעות לחצן אור אדום בצורת כוכב ובאמצעות חיישן תנועה (ב- 3 מצבים לבחירה). בהפעלתה משמיעה הבובה מגוון קטעי מוזיקה, קולות וצלילים משעשעים: שיר הכלב – שיר מקורי מקסים; מגוון מילים מלוות במנגינות: אימא, אבא, כדור, שמש, אוכל, אני רץ; קולות משעשעים של הכלב; ויצירות קלאסיות בעיבוד מיוחד לפעוטות.

שרון צונץ, פסיכולוגית חינוכית מומחית, יועצת לחברת "ספרק טויס", מסבירה שהבובה "ג'מבו הכלב" תורמת להתפתחות התינוק במגוון רחב של היבטים: חשיבה – הצעצוע מעודד את הבנת הקשר בין סיבה לתוצאה (נענוע של הבובה או לחיצה על הכוכב גורמת לבובה להשמיע שירים וצלילים); תחושה – הבובה העשויה ממגוון חומרים ומרקמים שונים מסייעת לפיתוח חוש המישוש והבחנה תחושתית; ראייה – באמצעות צבעוניות הבובה ותבניות גרפיות מעניינות; שמיעה – באמצעות שירים, צלילים וחומרים מרשרשים שמהם עשויה הבובה; מוטוריקה עדינה וגסה – באמצעות לחיצה, תפיסה, החזקה ועוד; התפתחות השפה ומושגים שונים – בעזרת השמעת המילים והשירים.

בובת הכלבלב מופעלת ב-3 מצבים שאפשר לבחור במתג הנמצא בגב הכלבלב: מצב "3 דקות" – הבובה משמיעה את מגוון השירים והתכנים ומעניקה לתינוק חוויה מעשירה ומהנה. מצב 3 הדקות גם מאפשר להורה להתפנות לרגע קט לעיסוק אחר; "מצב חיישן" – מאפשר לתינוק להפעיל את הבובה בקלות בלחיצה או במשיכה של הבובה, או בלחיצה על הכוכב. כך כשהתינוק יושב בסלקל או שוכב במיטה ומושך את הבובה – היא משמיעה צלילים ומנגינות, והתינוק לומד את הקשר בין סיבה ותוצאה; "מצב לחצן" – הפעלה של הבובה באמצעות לחצן הכוכב. כל לחיצה משמיעה קטע מוזיקלי אחר.

הבובה מגיעה עם לולאה מיוחדת לתלייה – כך שאפשר לחבר אותה בנוחות לעגלה, ללול, למיטה, לסלקל ועוד. עוצמת הקול בבובה מוצעת ב-2 רמות.

התינוקות ימצאו בג'מבו הכלב בובת משחק רכה ונעימה, שהצבעוניות והמראה המתוק שלה יעודדו אותם לנסות ולתפוס, ללחוץ, למשש ולבחון – וכך לגרות את מגוון החושים ולפתח אותם. פעוטות מגיל שנה ימצאו בו כלבלב מסקרן וכיפי למשחק, שכל לחיצה או נגיעה בו גורמת למגוון צלילים ומנגינות.

מחיר: 90 ₪.

להשיג בחנויות הצעצועים המובחרות.

 

  • מוצרים מומלצים

  • צעצועי אנונימה

  • מערכת "את זה"15.09.19

  • חברת "אנונימה", יבואנית ומשווקת בישראל של להיטי צעצועים ומבחר ענק של מוצרי ילדים מהמותגים המובילים בעולם, משיקה לכבוד ראש השנה וחגי תשרי מגוון סדרות אספנות של דמויות, בובות וצעצועים של הלהיטים העולמיים – micro wheels, foodie roos,  BFF – Best furry friends, ו- cutie stix
  • גילאי 0-2

  • לוטו סוכות ושמחת תורה

  • מערכת "את זה"13.10.19

  • הדפיסו לילדי הגיל הרך, וגם לאלו שכבר לומדים לקרוא, לוטו סמלים לסוכות ושמחת תורה. הקטנים יתאימו את הסמלים , לגדולים יותר – אתגר קריאה – מתאימים לתמונה את המילה המתאימה! מדפיסים ומשחקים לוטו סוכות

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים