מידע נוסף

arrow

מה בפורטל?

להתייעל עם יעל

אם אתם מתפלאים שהילדים מבזבזים כסף ללא גבולות, מעוניינים להרגיל את הילדים להיות צרכנים נבונים מגיל קטן, רוצים לחסוך כספים מיותרים – הירשמו לקורס דיגיטלי בנושא צרכנות נבונה לילדים מבית "להתייעל עם יעל" – בלחיצה אחת, בלי לצאת מהבית השקעה קטנה שתחזור פי 100 לפחות!!!!

11.01.18

מה לומדים?

לצאת לקניות עם הילדים בלי לפשוט רגל, להמחיש מה קונים וכמה, ללמד איך  לנהל את דמי הכיס מגיל צעיר, להכיר את הטריקים של רשתות השיווק, לחסוך באופן שקול, לערוך סקרי שוק ועוד.

 

מה מקבלים?

סרטונים מושקעים, עצות מעשיות לפי גילאים, רעיונות מקוריים, מדריכים פרקטיים בליווי דוגמאות, איורים צבעוניים, חידונים, משחק לוח מקורי, סקר ספרים ועוד.

 

למי מיועד הקורס?

הורים לילדים בני 5-12 מדריכים מורים ואנשי חינוך.סבים וסבתות שמעוניינים להעניק להורים כלים ודרכים מוגדרות להטמעת ערך הצרכנות הנבונה לילדים.

 

יעל צמחגרינשפון

אמא לשלושה ילדים – ערן (20), יונתן (15) ויהלי (10). אמא פרקטית, מומחית להקניית ערכים לילדים, עוסקת בתחום ההורות והחינוך 20 שנה – החלה בעריכת הירחון "להיות משפחה" וערוץ ההורים של Ynet. יזמה והקימה את פורטל "את זה" – פורטל תוכן להורים. מנהלת התוכן של הענן החינוכי והקטלוג החינוכי במשרד החינוך.

 

לרכישה – קורס דיגיטלי (כולל קבצים מצורפים)  

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים