מה בפורטל?

רכבת החיות

צעצוע עשיר וחווייתי המלמד את הילדים את עולם החיות, מפתח מוטוריקה עדינה ומעניק המון כיף והנאה מחברת "ספרק טויס"

מערכת "את זה" 22.01.18

חברת "ספרק טויס", המתמחה בפיתוח צעצועים אינטראקטיביים, השיקה צעצוע חדש לילדים – "טיול בספארי – רכבת החיות" – צעצוע חווייתי מקסים, המלמד את הפעוטות את עולם החיות תוך כדי משחק ומגוון הפעלות והפתעות מהנות!

הצעצוע בנוי כרכבת קוביות יפהפייה וצבעונית – הכוללת קטר, קרון ו-8 קוביות שעליהן 24 איורים של בעלי חיים ושמותיהם. כל קובייה מכילה קובייה נוספת ועליה תמונות נוספות של בעלי החיים (הקוביות נכנסות זו בזו).

בצעצוע מתג לבחירת שני מצבים: מצב משחק (ציור של חיה) – הרכבת מדברת אל הילד ומזמינה אותו לשים את הקוביות על הקטר ולהכיר את בעלי החיים. ברגע שהילד מניח קובייה בקטר היא משמיעה את שם החיה הנמצאת בתמונה מול הילד (בצד של המתג). ברגע שהילד לוחץ על הצופר – הרכבת משמיעה תיאור של החיה וקולות שלה, ולאחר מכן מעודדת את הילד להכיר בעלי חיים נוספים.

מצב שאלות – הרכבת עורכת חידון שאלות משעשע לזיהוי בעלי החיים ונותנת פידבק אם הילד מצא את החיה. כגון "מצאו את החיה המתאימה והכניסו אותה לקטר – ארנב שובב – קפוץ הנה עכשיו". בהכנסת הקוביות לקטר ולחיצה על הצופר הרכבת תאמר משפטים מצחיקים, ותעודד את הילד להמשיך ולגלות את בעלי החיים שבקוביות. כך הילד חווה כל הזמן הפתעות והנאה רבה, תוך שהוא מפתח את הסקרנות והמוטוריקה העדינה, ולומד מושגים חדשים.

הרכבת משמיעה גם 2 שירי ילדים קלאסיים על רכבת, כאשר מניחים בקטר את הקובייה עם ציורי השירים: "כבר סידרנו הרכבת", ו"בין הרים ובין סלעים". אפשר לשמוע את השירים, או רק את המנגינות שלהן – בלחיצות על הצופר.

בנוסף לכך, הרכבת נוסעת ומאירה. כך שהילד יכול להסיע את הרכבת, להעמיס עליה את הקוביות ולשחק בכיף.

מתאים לפעוטות מגיל 18 חודשים.

מחיר: 120 ₪.

להשיג בחנויות הצעצועים המובחרות.

  • מוצרים מומלצים

  • צעצועי אנונימה

  • מערכת "את זה"15.09.19

  • חברת "אנונימה", יבואנית ומשווקת בישראל של להיטי צעצועים ומבחר ענק של מוצרי ילדים מהמותגים המובילים בעולם, משיקה לכבוד ראש השנה וחגי תשרי מגוון סדרות אספנות של דמויות, בובות וצעצועים של הלהיטים העולמיים – micro wheels, foodie roos,  BFF – Best furry friends, ו- cutie stix
  • גילאי 0-2

  • לוטו סוכות ושמחת תורה

  • מערכת "את זה"13.10.19

  • הדפיסו לילדי הגיל הרך, וגם לאלו שכבר לומדים לקרוא, לוטו סמלים לסוכות ושמחת תורה. הקטנים יתאימו את הסמלים , לגדולים יותר – אתגר קריאה – מתאימים לתמונה את המילה המתאימה! מדפיסים ומשחקים לוטו סוכות

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים