מה בפורטל?

כתבו עלינו במעריב

כתבה מפרגנת על הקורס הדיגיטלי הראשון להורים בנושא צרכנות נבונה לילדים – מעריב סופ"ש 16.3.18. הכתבה מתפרסמת במלואה, לא נגענו

12.03.18

להורדת הכתבה במעריב 16.3.18 maariv160318

 

השקעה קטנה עכשיו – חיסכון גדול לעתיד!

 

מתפלאים שהילדים מבזבזים כסף ללא גבולות? מעוניינים להרגיל את הילדים להיות צרכנים נבונים מגיל קטן? רוצים למנוע בזבוז ולחסוך כספים מיותרים – בואו תראו איך עושים את זה בגידול הילדים. יעל צמח-גרינשפון, שהגתה את הקורס הדיגיטלי הראשון בנושא צרכנות נבונה לילדים חושפת את הסודות מניסיונה האישי והמקצועי באמצעות סרטונים, עצות וטיפים, חידונים, הפעלות ומשחקים.

בן גבריאל 

רבים חשים את ההבדל ביחס אל הכסף ככל שעוברות השנים – אם בקום המדינה היה ערך לעבודה הקשה ולהשקעה שקשורה יד ביד עם פרנסה טובה, היום – דור ה-Y, הצעירים של ימינו בטוחים שניתן להרוויח כסך בקלות, בלחיצת כפתור או בטלפון אחד שסוגר עסקה מרחוק. ההורים שלנו ידעו לחסוך, למחזר, להפעיל שיקול דעת, ואילו היום הרגלי הקניות של רוב הילדים אחרים לגמרי. פעם נהגו לתקן מכשירים, לתפור חורים בבגדים, היום הדרך קלה לזרוק ולקנות חדשים. אלו הן רק דוגמאות בודדות.

אז איך בכל זאת אפשר לפתור את הבעיות האלו? איך מונעים מצב שהילדים לא מעריכים כסף ויודעים להתנהל נכון?

"הסוד הגדול מתחיל בהרגלים מתחילת החיים", אומרת יעל צמח-גרינשפון שהגתה את רעיון הקורס הדיגיטלי הראשון להורים בנושא צרכנות נבונה לילדים. "על מנת לעזור להורים להגדיר גבולות, לחשוף את הילדים לענייני כספים בדרך של משחק וחוויה מגיל קטן – לקחנו את ערך הצרכנות הנבונה והגדרנו אותו מחדש מכל הכיוונים בצורת קורס דיגיטלי מאורגן שמגיע למייל! יצרנו סרטונים ממחישים, עצות מעשיות לפי גילאים, רעיונות מקוריים, מדריכים פרקטיים בליווי דוגמאות, איורים צבעוניים, חידונים, משחק לוח מקורי, סקר ספרים ועוד.

 

מה לומדים?

לצאת לקניות עם הילדים בלי לפשוט רגל, להמחיש מה קונים וכמה, איך  לנהל את דמי הכיס מגיל צעיר, להכיר את הטריקים של רשתות השיווק, לחסוך באופן שקול, לערוך סקרי שוק ועוד.

 

למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד להורים לילדים בני 5-12 מדריכים מורים ואנשי חינוך. סבים וסבתות שמעוניינים להעניק להורים כלים ודרכים מוגדרות להטמעת ערך הצרכנות הנבונה לילדים.

 

מה מיוחד בקורס, הרי יש מידע רב באינטרנט!

הקורס נבנה במיוחד לקהל היעד – הורים שאין להם זמן בין העבודה, בית, לילדים ולעיסוקים הרבים. מדי שבוע מגיע למייל סרטון בצירוף קובצי מידע, משחקים והפעלות לילדים בצורת שיעור קצר ומסודר! מניסיוננו הילדים לומדים הכי טוב בדרך של חוויה, והקורס מעניק דרכים להטמיע את החינוך הפיננסי באמצעות חוויה".

תני דוגמאות לחווית.  

יצרנו איורים מקוריים להמחשה של טריקים ש רשתות השיווק (ילדים מתיפם על טריקים!), הכנו חידון מקוון בנושאים כספיים, ערכנו סקרי ספרים בנושא צרכנות נבונה, עיצבנו משחק לוח בסגנון מונופול הלקוח מעולם הילדים, הכנסות שלהם מדמי כיס, מבייביסיטר ומסבא וסבתא והוצאות מהעולם שלהם ולא מהשכרת בתים ומלונות.

 

לרכישת הקורס עכשיו במחיר מיוחד

https://my.schooler.biz/s/1447/tsarchanut-kids?utm_source=tsar

 

 

 

 

 • מיני סייטים

 • חידון מי צרכן נבון?

 • יעל צמח-גרינשפון11.01.18

 •  למה צריך כסף? מהי ריבית? למה מפקידים את הכסף בבנק? לפניכם חידון צרכנות לגילאי 6+. אם הילדים שלכם מתקשים להשיב על השאלות – אתם מוזמנים להירשם לקורס הדיגיטלי בנושא צרכנות נבונה לילדים (מבית "להתייעל עם יעל") ולקבל מבחר סרטונים, איורים, מצגות ותכנים בפורמטים שילדים אוהבים ללמוד באמצעותם בדרך חווייתית! 
 • להתייעל עם יעל

 • צרכנות נבונה לילדים בקליק!

 • מערכת "את זה"29.12.17

 • מתפלאים שהילדים מבזבזים כסף ללא גבולות? מעוניינים להרגיל את הילדים להיות צרכנים נבונים מגיל קטן? רוצים לחסוך כספים מיותרים במשך שנים? – הירשמו לקורס הדיגיטלי בנושא צרכנות נבונה לילדים וקבלו סרטונים, כלים, מצגות וחומרים. מיועד להורים לילדים בגילאי 5-12.   
 • גילאי 10-13

 • חיסול שאריות לפסח עם הילדים

 • מערכת "את זה"18.03.18

 • מה עושים עם החמץ שנותר? לא זורקים! מכינים מתכונים שילדים אוהבים: בננות עטופות בבצק בירה לחיסול הבירה והקורנפלור, קורנפלקס הופך לעוגיות מצופות שוקולד, וקמח משמש לפנקייק מתוק – מחסלים את החמץ ובסוף מחסלים את הקינוחים

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים