מה בפורטל?

כתבו עלינו במעריב

כתבה מפרגנת על הקורס הדיגיטלי הראשון להורים בנושא צרכנות נבונה לילדים – מעריב סופ"ש 16.3.18. הכתבה מתפרסמת במלואה, לא נגענו

12.03.18

להורדת הכתבה במעריב 16.3.18 maariv160318

 

השקעה קטנה עכשיו – חיסכון גדול לעתיד!

 

מתפלאים שהילדים מבזבזים כסף ללא גבולות? מעוניינים להרגיל את הילדים להיות צרכנים נבונים מגיל קטן? רוצים למנוע בזבוז ולחסוך כספים מיותרים – בואו תראו איך עושים את זה בגידול הילדים. יעל צמח-גרינשפון, שהגתה את הקורס הדיגיטלי הראשון בנושא צרכנות נבונה לילדים חושפת את הסודות מניסיונה האישי והמקצועי באמצעות סרטונים, עצות וטיפים, חידונים, הפעלות ומשחקים.

בן גבריאל 

רבים חשים את ההבדל ביחס אל הכסף ככל שעוברות השנים – אם בקום המדינה היה ערך לעבודה הקשה ולהשקעה שקשורה יד ביד עם פרנסה טובה, היום – דור ה-Y, הצעירים של ימינו בטוחים שניתן להרוויח כסך בקלות, בלחיצת כפתור או בטלפון אחד שסוגר עסקה מרחוק. ההורים שלנו ידעו לחסוך, למחזר, להפעיל שיקול דעת, ואילו היום הרגלי הקניות של רוב הילדים אחרים לגמרי. פעם נהגו לתקן מכשירים, לתפור חורים בבגדים, היום הדרך קלה לזרוק ולקנות חדשים. אלו הן רק דוגמאות בודדות.

אז איך בכל זאת אפשר לפתור את הבעיות האלו? איך מונעים מצב שהילדים לא מעריכים כסף ויודעים להתנהל נכון?

"הסוד הגדול מתחיל בהרגלים מתחילת החיים", אומרת יעל צמח-גרינשפון שהגתה את רעיון הקורס הדיגיטלי הראשון להורים בנושא צרכנות נבונה לילדים. "על מנת לעזור להורים להגדיר גבולות, לחשוף את הילדים לענייני כספים בדרך של משחק וחוויה מגיל קטן – לקחנו את ערך הצרכנות הנבונה והגדרנו אותו מחדש מכל הכיוונים בצורת קורס דיגיטלי מאורגן שמגיע למייל! יצרנו סרטונים ממחישים, עצות מעשיות לפי גילאים, רעיונות מקוריים, מדריכים פרקטיים בליווי דוגמאות, איורים צבעוניים, חידונים, משחק לוח מקורי, סקר ספרים ועוד.

 

מה לומדים?

לצאת לקניות עם הילדים בלי לפשוט רגל, להמחיש מה קונים וכמה, איך  לנהל את דמי הכיס מגיל צעיר, להכיר את הטריקים של רשתות השיווק, לחסוך באופן שקול, לערוך סקרי שוק ועוד.

 

למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד להורים לילדים בני 5-12 מדריכים מורים ואנשי חינוך. סבים וסבתות שמעוניינים להעניק להורים כלים ודרכים מוגדרות להטמעת ערך הצרכנות הנבונה לילדים.

 

מה מיוחד בקורס, הרי יש מידע רב באינטרנט!

הקורס נבנה במיוחד לקהל היעד – הורים שאין להם זמן בין העבודה, בית, לילדים ולעיסוקים הרבים. מדי שבוע מגיע למייל סרטון בצירוף קובצי מידע, משחקים והפעלות לילדים בצורת שיעור קצר ומסודר! מניסיוננו הילדים לומדים הכי טוב בדרך של חוויה, והקורס מעניק דרכים להטמיע את החינוך הפיננסי באמצעות חוויה".

תני דוגמאות לחווית.  

יצרנו איורים מקוריים להמחשה של טריקים ש רשתות השיווק (ילדים מתיפם על טריקים!), הכנו חידון מקוון בנושאים כספיים, ערכנו סקרי ספרים בנושא צרכנות נבונה, עיצבנו משחק לוח בסגנון מונופול הלקוח מעולם הילדים, הכנסות שלהם מדמי כיס, מבייביסיטר ומסבא וסבתא והוצאות מהעולם שלהם ולא מהשכרת בתים ומלונות.

 

לרכישת הקורס עכשיו במחיר מיוחד

https://my.schooler.biz/s/1447/tsarchanut-kids?utm_source=tsar

 

 

 

 

 • מיני סייטים

 • תפריט לכל ארוחה

 • יעל צמח-גרינשפון25.10.19

 • למה כדאי להכין תפריט לכל ארוחה מיוחדת ולכל אירוח? לעיצוב השולחן, לתיאום ציפיות, למזכרת מרגשת ובעיקר לניהול מיד"ע! התיעוד יעזור לכם לגוון לפעם הבאה או לחזור על מאכלים מוצלחים שהאורחים אהבו! להתייעל עם יעל בשימור ותיעוד המידע, בחיסכון ובהקניית הערך של צרכנות נבונה לדור הבא
 • להתייעל עם יעל

 • בין מודעות לגמישות

 • יעל צמח-גרינשפון25.12.18

 • עינת ר. שלחה במהלך הקורס הדיגיטלי בנושא צרכנות נבונה שאלה: לי יש לפעמים רצון לתת תחושה של שפע, של אל תחשוב על הכסף.. לצד החינוך למודעות – איך יודעים לשים את הגבול כדי שזה לא יבוא על חשבון גמישות? נקודה למחשבה, ויש יותר מתשובה. תובנות מהקורס 1
 • גילאי 6-10

 • צעצועים לפיתוח מיומנויות

 • יעל צמח-גרינשפון09.12.19

 • חברת "ב.ש צעצועים", המתמחה בייבוא ושיווק צעצועים, משיקה לחג החנוכה משחקים מהנים שכל ילד ישמח לקבל! המשחקים החדשים מבית המותג     SMART TOY – "קסם של שרשרת", "3 בריבוע" ו"סליידר", מפתחים את הזיכרון, הזריזות והמוטוריקה, ויספקו לילדים שעות רבות של משחק והנאה!

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים