מה בפורטל?

אנגלית – ילד קטן לעולם הגדול

לימודי אנגלית מעשירים את עולמו הפנימי של הילד ופותחים בפניו אפשרויות חדשות מבחינת קריירה והתפתחות מקצועית. בנוסף, הם יאפשרו לו להשתלב בתפקידי במפתח בתחומי יצוא, הייטק ודיפלומטיה

מערכת "את זה" 01.07.18

הורים לילדים מחפשים כל הזמן אחר דרכים חדשות להבטיח את עתידם המקצועי והאישי. עם זאת, רבים לא שמים לב לדברים קטנים שיש להם השפעה גדולה, כמו למשל מספר השפות שהילד שולט בהן ובעיקר רמת הדיבור, הכתיבה, הקריאה וההבנה שלו את השפה האנגלית.

אנגלית היא כיום שפה גלובאלית ובינלאומית שקשה עד בלתי אפשרי להסתדר בלעדיה. בעזרת שליטה באנגלית אפשר לפתוח בפני הילד עולמות חדשים של קריאה, צפייה בסרטים וסדרות, ביקור בהצגות תיאטרון וכמובן מפגשים מרתקים עם אנשים מאירופה, ארצות הברית או המזרח הרחוק. חוץ מזה, יש כמה מקצועות שבהם הילדים שלכם לא יוכלו לעסוק בלי לימודי אנגלית – והנה 3 מתוכם:

  1. יצוא

כלכלת ישראל נשענת על יצוא וסחר בינלאומי מהווה את אחד ממנועי הצמיחה העיקריים של מדינות בעולם המערבי. הורים שרוצים להשאיר לילד שלהם את האופציה של השתלבות בתחום הזה צריכים לדאוג שהוא ילמד אנגלית, גם במסגרת פורמלית של בתי ספר ותיכון וגם במסגרת פרטית כמו שיעורים פרטיים, מכללה וקורסים ייעודיים.

כמובן שלימודי אנגלית לבדם לא מבטיחים קריירה כיצואן או יבואן, אבל בהחלט מדובר על כלי חיוני עם ערך מוסף. את לימודי האנגלית אפשר גם לכוון לתחום הספציפי של סחר בינלאומי ולהכיר טוב יותר את המושגים והמונחים שמאפיינים אותו.

  1. הייטק

אין צורך להכביר במילים בשביל להבין את התלות של עובדי הייטק בשפה האנגלית. על אף שישראל היא לכאורה מעצמת סייבר, אנחנו עדיין תלויים בעולם הגדול בשביל לפתח תוכנות, חומרות וסטארט-אפים. כאן בדיוק נכנסת לתמונה החשיבות של אנגלית וילדים ששולטים בה בגיל צעיר מקבלים עדיפות בשוק העבודה ובכלל.

כמו כן, לימודי אנגלית יעזרו לילד להכיר טוב יותר את ענף המחשבים. הם יפתחו בפניו אפשרויות חדשות בכל הנוגע ללימודי מחשבים, הנדסת מחשב או אבטחת מידע וישפרו את היכולת שלו לשאוב אינפורמציה מאתרי אינטרנט וסרטונים ברשתות החברתיות.

  1. דיפלומטיה

מדמיינים את הילד שלכם עם חליפה, עניבה ובשיחה צפופה עם שועי עולם? כנראה שזה לא יקרה כל עוד הוא לא ישלוט ברזי השפה האנגלית. זו סיבה מעולה לעודד אותו ללמוד אנגלית כבר מגיל צעיר ולפתח את היכולת שלו להתמודד עם שפות זרות. הדיפלומטיה העולמית מאז ומעולם נשענה על תקשורת בינאישית, וכיום השפה השולטת היא האנגלית.

בסופו של דבר, לימודי אנגלית פותחים המון דלתות. כל ילד יכול ללמוד שפה זרה אם מתמידים בנושא ומראים לו דוגמא אישית. זה התפקיד של ההורים וכדאי להם לזכור זאת כאשר הם עורכים עם הילד שיחות מוטיבציה.

 

קרדיט תמונה: האתר החינמי פיקסביי

  • להורים בלבד

  • החלפת רכב לקראת הרחבת המשפחה

  • מערכת "את זה"30.04.20

  • ילד חדש מצטרף למשפחה שלכם? מזל טוב! פעמים רבות תגלו כי זה הזמן הנכון להתחדש ברכב המציע מרחב גדול יותר, מאפיינים בטיחותיים חשובים, תא מטען גדול לעגלה ולכבודה של כולכם או אפילו קצת יותר מקום לרגליים. במאמר זה אספנו את כל הדברים שכדאי להכין ולבדוק לפני שאתם קונים את הרכב החדש.

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים