• גילאי 6-13

מה בפורטל?

5 דרכים לחסוך כסף בקלות!

הדרך לחסוך כסף עוברת באימוץ הרגלי צריכה חדשים, כיבוי מכשירי חשמל, הוזלת עלויות של כרטיסי אשראי, החלפת רכב ואולי גם שינוי בתכנית הסלולר. רוצים להישאר עם הכנסה פנויה גדולה יותר? ברוכים הבאים לנקודת ההתחלה

מערכת "את זה" 16.10.18

ניהול משק בית ותקציב משפחתי דומה במובנים מסוימים לניהול עסק. מטרת העל היא לדעת כמה כסף אנחנו מוציאים וכמה אנחנו מרוויחים, כדי לוודא שבסופו של דבר נהיה מאוזנים. לאחר תקופה קצרה של איזון אף נוכל להגדיל את ההכנסה הפנויה וליהנות מביטחון כלכלי.

אבל איך חוסכים כסף ונשארים עם עודף מדי חודש? הנה כמה דרכים ליישום מיידי:

 1. אימוץ הרגלי צריכה חדשים

הדרך הכי פשוטה, זמינה, נגישה ומהירה לחסוך כסף היא לשנות את הרגלי הצריכה. אתם לא באמת חייבים לקנות כל מה שמוכרים לכם בטלוויזיה ויש לכם את היכולת להפעיל כלים ביקורתיים.

הראו דוגמא אישית לילדים ולמשפחה וקבעו סדר עדיפויות שישרת אתכם בטווח הקצר והארוך. אמצו הרגלי צריכה שמתכתבים עם ההכנסה האמיתית שלכם ותראו איך חוסכים אלפי שקלים בשנה.

 1. כיבוי מכשירי חשמל שלא נמצאים בשימוש

לדברים הפשוטים יש השפעה גדולה על ההכנסה הפנויה שלכם, כמו שתגלו היטב אם תתחילו לכבות מכשירי חשמל שאינם בשימוש. הכי קל לעשות זאת עם מכשירי חשמל שצורכים הרבה אנרגיה כמו מזגן, אבל אפשר גם להתחיל עם האור בסלון, מסך המחשב בחדר או התנור במטבח.

 1. הוזלת עלויות של כרטיס אשראי

שיחת טלפון קצרה עם מוקד המכירות של חברת אשראי עשויה לחסוך לכם עשרות אחוזים בעמלות ניהול הכרטיס. המטרה של חברת האשראי היא להשאיר אתכם כלקוחות והתחרות בענף יכולה לפעול לטובתכם.

בדקו כבר עכשיו כמה אתם משלמים על אחזקת כרטיס אשראי והשוו מחירים בין החברות השונות. השתמשו ביכולת המיקוח שלכם ותוכלו להוזיל את העלויות כבר מתאריך החיוב הבא.

 1. החלפת רכב

פעולה דרמטית אך גם יעילה יותר לחיסכון בכסף היא להחליף את הרכב. אופציה אחת היא לשנמך לכאורה את הרכב הקיים ולהחליף אותו בדגם שעולה פחות כסף כדי להשיג מזומן להפקדה בחשבון הבנק, ואופציה אחרת היא לבצע טרייד אין לדגם דומה על מנת לחסוך בעלויות אחזקה ודלק. בכל הנוגע לאפשרות השנייה, הדגש הוא על החלפה לרכב עם מנוע מודרני שנכנס פחות פעמים למוסך וצורך הרבה פחות אנרגיה.

 1. שינוי תכנית סלולר

מכשיר הסלולר משמש אותנו לכל פעולה שאפשר להעלות על הדעת ואנחנו מוכנים לשלם עליו בהתאם. עם זאת, יכול להיות שיש מקום לשינוי בתכנית הקיימת.

שינוי בתכנית הסלולר יחול להתייחס להורים, לילדים או לשאר בני המשפחה והמטרה העיקרית שלו היא לחסוך בהוצאות. את השוואת המחירים בין התכניות ניתן לבצע באינטרנט וכך להגיע מוכנים לשיחה עם הנציג.

 • לומדים להתמודד עם מחלות הילדים

 •  

 • טל בוקריס30.12.19

 • הרופאים עושים מה שניתן על מנת לדאוג לרפואת הגוף של ילדים חולים. התפקיד שלכם ההורים הוא לדאוג לרפואת הנפש וביחד השילוב הוא כמעט תמיד מנצח. טל בוקריס, יועצת, מנחה ומאמנת אישית מדברתעל הורות בצל החולי ונותנת עצות שימושיות להתמודדות עם המציאות הלא פשוטה הזו
 • גילאי 10-13

 • משחק מינדו

 • יעל צמח-גרינשפון30.12.19

 • יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני", המתמחה בפיתוח משחקי חשיבה ולימוד מקוריים לילדים, משיקה את המשחק הלוגי המאתגר "מינדו", שיספק לילדים שעות רבות של הנאה, לצד פיתוח מיומנויות היגיון, זיכרון, תפיסה חזותית, מיקוד, תשומת לב וחשיבה.

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים