מה בפורטל?

סוכות בקניון "אייס מול" באילת

מופעי החלקה אומנותית על הקרח של הנבחרת האילתית, חגיגת "סטוק סייל" – עד 80% הנחה במגוון החנויות, ולמעלה מ-20 אטרקציות לכל המשפחה!

מערכת "את זה" 17.09.18

במהלך חול המועד סוכות יתקיימו בקניון "אייס מול" באילת מופעים מרהיבים של החלקה אומנותית על הקרח, של הנבחרת האילתית. המופעים יתקיימו מדי ערב בשעה 20:00. (פרטים באתר הקניון).

בנוסף, הקניון יוצא בהפנינג "סטוק סייל" מטורף במהלך חול המועד, עם הנחות של עד 80% במגוון החנויות. ההפנינג יכלול דוכני מכירה שיוצאו לרחבת הקניון, בהם יוצגו מגוון הפריטים שבמבצעים. המבצעים יכללו מגוון מחנויות הקניון בתחומי הביגוד, הלבשה תחתונה, הנעלה, ספורט, סלולר, קוסמטיקה, צעצועים, מכשירי חשמל ועוד.

כמו כן, בקניון גם מגוון מסעדות ובתי קפה ולמעלה מ-20 אטרקציות מאתגרות, לבילוי מהנה של שעות ארוכות, לכל המשפחה. בין האטרקציות: משטח החלקה אולימפי על הקרח ; פארק חבלים אתגרי ייחודי מסוגו בארץ ; לייזר טאג – משחק לחימה קבוצתי ברובי לייזר; בבילון טאוור – אטרקציית אקסטרים – מתקן מעלית שעולה עד קצה המגדל ויורד במהירות; מטווח ירי; רכבת הרים; קולנוע 7D-MAX – סרטי תלת ממד רב חושיים; פארק אטרקציות בבילון (משחקי וידאו, קרוסלה, סימולטורים ועוד); ג'ימבורי ענק לקטנטנים; מבוך מראות מאתגר; אטרקציית כדורגל "סים-גול" – נסו להבקיע גול לשוער רובוטי; אטרקציית מציאות מדומה – "קורת הפחד", המדמה הליכה על קורה בגובה עצום; משחק "פוט-פול" (סנוקר בסגנון כדורגל) ; כדורגל מטרה;  באולינג כדורגל ; חדר אשליות – הגדול נראה קטן והקטן גדול, ועוד.

פרטים בפייסבוק ובאתר www.icemalleilat.co.il

 

 

  • בילויים מומלצים

  • ספארק 2000

  • תומר קרן05.08.19

  • ימית 2000 בחולון היא החוויה הכי מרעננת מתל אביב דרומה. נכון, לא חסרים פארקים ומגלשות מים בישראל, אבל משהו בשילוב המרענן של מים, שמיים והרבה אטרקציות נקיות ומגוונות – נותן אדרנלין לילדים ושקט להורים

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים