מה בפורטל?

עוזרים זה לזה בלחיצה!

רוצים לעזור לאימהות לתינוקות? לתלמידים? לקשישים? לחולים? מעוניינים להתנדב ולא יודעים איך? אפליקציה "זה לזה" נועדה במיוחד בשבילכם! בלחיצת כפתור תוכלו למצוא למי לעזור או במי להיעזר. מיזם שמחמם את הלב!

יעל צמח-גרינשפון 03.12.18

אפליקציית "זה לזה" מכוונת למקום של יצירת קהילה משתפת עוזרת ותומכת בעזרת האינטרנט ומיועדת לאלה שזקוקים לעזרה קלה בביצוע משימות כמו קניות, שליחויות, עזרה בשיעורי בית, החלפת נורה, עזרה בבישול וסתם ביקור להפגת תחושת בדידות של שכנה שילדיה גרים רחוק. קהל היעד? כולנו- אנשים קשישים, חולים, תלמידים, אימהות לתינוקות וכל מי שזקוק לכך.

אפליקציית "זה לזה" מאפשרת על ידי הרשמה חד פעמית, לקשר בין אנשים שצריכים עזרה לאנשים שרוצים לעזור. נמצאת על הטלפון הנייד, אין צורך לפתוח אותה כדי לבדוק האם יש בקשות חדשות כי בעת שתיכנס בקשת עזרה בעיר המגורים של המתנדב, ישלח מייל לכל המתנדבים באזור, מי שפנוי ילחץ על כפתור "פרטים נוספים" ורק אז יקבל את פרטי מבקש העזרה. בכל שלב של ההתנדבות אפשר להתחרט ולהחזיר את הבקשה למאגר הבקשות.

 

עכשיו כדי לעשות מעשים טובים, אין צורך בהתחייבות ארוכת טווח, הכשרה או היכרות מוקדמת לגוף או עמותה מסוימת. מתנדבים לפי הצורך והפניות באותו הזמן.

"זה לזה" היא אפליקציית ההתנדבות היחידה שהבקשה של מבקש העזרה מגיעה ישירות לעיני המתנדב דבר המונע מבוכה ממבקש הבקשה.

"זה לזה" היא אפליקציית ההתנדבות היחידה המאפשרת לכל אחד להתנדב או לבקש עזרה באותו המקום  באופן חד פעמי בזמנו החופשי בלחיצת כפתור.

 

על מנת שהאפליקציה תעבוד בצורה מיטבית, דרושים אנשים עם מעורבות קהילתית ואכפתיות כמוך! שיירשמו ויהפכו את הרשת ההתנדבותית החדשה למפעל קהילתי יעיל ומוצלח.

 

מחקרים מוכיחים שמתנדבים מרוצים יותר מחייהם, חשים אופטימיים ומלאי מרץ, בעלי תוחלת חיים ארוכה יותר, בעלי קשרים חברתיים רחבים ומתמודדים היטב עם בעיות.

 

וכל הטוב זה בלחיצת כפתור(:

אז הכנו לכם את הקישורים שאליהם תוכלו להיכנס ולהירשם ושיהיה בהצלחה לכולנו.

 

הצלחתה של האפליקציה ההתנדבותית תלויה במספר הנרשמים ככל שיהיו יותר נרשמים הצלחתה תגדל .

עמותות התנדבותיות יכולות להציע לחבריהן להיעזר באפליקציית זה לזה.

 

לאתר הרשמי (מותאם לסמארטפונים): https://zelaze.net

לדף הפייסבוקhttps://www.facebook.com/ZeLaZeApp

להורדת אפליקציה לאנדרואיד (Google Play Store):

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.cordova.zelaze

 

 

  • בלוגים

  • מחנכת על פי קורצ'אק

  • יעל צמח-גרינשפון11.07.19

  • קל לתאר את אתי בנימין, מנהלת בית הספר "איילון" בתל אביב, על ידי ציטוטים נבחרים מהמחנך ומורה הדרך – יאנוש קורצ'אק, על מנת להבין לעומק, מהי מנהלת בית ספר אולטימטיבית
  • כל הגילאים

  • באזל עם הילדים!

  • יעל צמח-גרינשפון11.07.19

  • העיר באזל בשוויץ מזמנת חופשה נהדרת למשפחות עם ילדים בגילאים שונים מכל הבחינות. יש בה מוזיאונים אינטראקטיביים להעשרה ערכית בדרך חווייתית, גן חיות מושקע, מסלולי טיול ושייט בסירה ובאונייה לאורך הריין, מבנים ארכיטקטוניים מרשימים וכמובן – המרפסת המפורסמת שבה החל סיפורה של מדינת ישראל (בבאזל ייסדנו את מדינת היהודים!). יעל צמח-גרינשפון עם הפרטים המלאים, וגם המלצה חמה לנסוע לקרנבל ה-Fasnacht במרץ

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים