מה בפורטל?

פורטל "את זה" – למה איך ומה

בחרנו הפעם להזכיר למה אנחנו עושים את זה ואיך אנחנו עושים את זה ולומר תודה לאלפי גולשינו הנאמנים שמצביעים באמצעות האצבעות כבר 8 שנים, תודה גדולה לכל רוכשי החוברת הראשונה שלנו והקורס הדיגיטלי – המשך יבוא…  

08.02.19

למה אנחנו עושים את זה?

כל מה שעשינו וממשיכים לעשות מ-2019 נועד למטרה אחת: לעזור להורים לגדל ילדים איכותיים ומאושרים!

 • להטמיע את החינוך כאורח חיים – גידול הילדים אינו עוד מטלה ברשימת המשימות של מטלות הבית, אלא חלק חשוב בחיינו. אם אנחנו רוצים לגדל ילדים שיגדלו להיות מבוגרים עצמאים ואחראים – צריך לשלב את הילדים בכל מה שאנחנו עושים בחיים ולהכשיר אותם לחיים. הילדים יכולים להשתתף בכל עבודות הבית ובמשימות הנוספות – רק בדרך זו ילמדו מהניסיון ויתרגלו לחיים האמיתיים.
 • להעשיר את הילדים באופן חוויתי – אנחנו מאמינים שכל נושא אפשר ללמוד הצורה הכי טובה באמצעות חוויה – משחק, טיול, חקר, פתירת חידות ותשבצים, יצירה, הפעלה ועוד.
 • להעניק מגוון המתאים לכל אחד – כל הורה יכול למצוא אצלנו מידע לפי הצורך: מי שמחפש מתכון קל ובריא לארוחת ערב, מי שמעוניין לצאת לטבע באזור מסוים, מי שרוצה להישאר בבית וליצור עם הילדים, מי שמחפש הפעלה לכיתה בחטיבת הביניים, מי שרוצה לקרוא מדריך פרקטי על שיעורי הבית, הטמעת סדר וארגון או סקר ספרים בנושא חברות לילדים – יש מגוון רחב.
 • לסייע בהקניית ידע, מיומנויות וערכים לחיים – לתת אמצעים ללימוד:

תחומי הידע – העשרה והשלמה לנושאים הנלמדים במסגרות החינוכיות: צורות, גדלים, צבעים, אותיות, מספרים, חגים, חשבון, אנגלית, מדעים וכו'.

מיומנויות – שיפור יכולות תנועה ומוטוריקה, מיומנויות חברתיות, פיתוח אישי, חשיבה ואינטליגנציה, כישורי שפה, ביטוי ורגש ועוד.

ערכים – הטמעת ערכים ומסרים – הכל מתחיל מהבית: שמירה על איכות הסביבה, ישראליות, עברית תקנית, ניקיון, סדר וארגון, עזרה לזולת, בטיחות וזהירות, בריאות ותזונה נכונה, צרכנות נבונה.

איך אנחנו עושים את זה?

אנחנו מעניקים ארגז כלים להורים בפורמטים שונים להשגת מטרות אלו:

 

מה אנחנו עושים?

בנוסף לשפע המידע והתכנים בחינם, השנה הפקנו 2 מוצרים המבוססים על התפיסות, האני מאמין, על הידע והניסיון שלנו:

 1. חוברת העשרה – הכנה לכיתה א'

52 עמודים ללימוד ותרגול של אותיות, מספרים, צבעים, גדלים וצורות בפורמטים שונים, המקנים מיומנויות שונות בדרך של פעילויות חווייתיות. בכל עמוד תמצאו מגוון רחב של אפשרויות להפעלה – חפשו את הנורה. מתאים לבני 4-6.

יש ערך חינוכי לעבודה בחוברת מסודרת שבנויה לפי סדר, שמקצים בכל פעם מספר עמודים לעשייה ולפעילות לפי הרעיונות (דחיית סיפוקים…). חשוב לנו שתהיה חוברת אישית לכל ילד בישראל לקראת כיתה א', חוברת  איכותית שתהיה שלו ורק שלו ותישמר למזכרת מרגשת.

המלצות על חוברת ההעשרה – הכנה לכיתה א'

 

 1. קורס דיגיטלי להורים בנושא צרכנות נבונה לילדים

קורס דיגיטלי להורים על צרכנות נבונה עם ילדים הכולל סרטונים, משחקים להדפסה, חידונים, איורים, עצות מעשיות ועוד. בלחיצה אחת, ומבלי לצאת מהבית – מדי שבוע נשלח מייל עם הרשאה לשיעור חדש.

רעיון למתנה לחגים/לקראת כיתה א' להורים לילדים בני 5-10.

המלצות על הקורס הדיגיטלי להורים

 

לצפייה במצגת את זה 2019 

 

לפרטים ורכישה: 054-5601019

תודה לכל הרוכשים הנאמנים, המשיכו לגלוש וליהנות מהמבחר שלנו,

 

 

יעל צמח-גרינשפון, יפעת רוט וצוות "את זה"

 

 • הערכים שלנו

 • ערך עזרה לזולת  

 • מערכת "את זה"29.01.17

 • רוצים ללמד את הילדים לתת ולא רק לקבל ולדעת להעניק מכל הלב? רוצים לגדל ילדים מתחשבים שמבינים את הצד השני ולא חושבים רק על עצמם? מעוניינים לפתוח לילדים דלתות אל יצירת קשרים טובים וחברויות אמיתיות? יש דרכים רבות לעשות את זה מגיל קטן באמצעות דוגמא אישית, סיפורים להמחשה, משחקים, יצירות והפעלות.  
 • כל הגילאים

 • בינגו ראש השנה

 • יפעת רוט13.09.19

 • בקליק אחד תוכלו לשדרג את ארוחת ראש השנה המשפחתית ולעשות עם הילדים משהו שונה ומהנה בארוחת החג. בינגו לראש השנה המכיל את סמלי החג וגם הסבר על הסמלים והמנהגים. אם מארחים כמה משפחות, אפשר לחלק לכל משפחה לוח מול המשפחות האחרות. שתהיה שנה מהנה ומלאת זמן איכות עם הילדים

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים