• גילאי 10-13

מה בפורטל?

3 טיפים להורים לחיסכון בכסף

מבצעים, מוצרים יד שנייה והשוואת מחירים הם רק חלק מהכלים שעומדים לרשות הורים לילדים שרוצים להישאר עם יותר כסף פנוי מדי חודש. מחפשים שיטות לחסוך ולא יודעים מאיפה להתחיל? הנה כמה הצעות

מערכת "את זה" 06.09.19

הורים שיודעים כמה הם מוציאים וכמה הם מרוויחים נהנים מסיכוי גבוה יותר להגיע לרווחה אישית ולתקציב מאוזן. אחרי תקופה מסוימת של שמירה על תקציב מאוזן, הורים כאלה גם יכולים למצוא את עצמם עם יותר כסף פנוי מדי חודש. את הכסף הזה אפשר להפנות לחיסכון וכך להשיג יציבות לכל המשפחה.

השאלה היא כיצד חוסכים ומאיפה מתחילים בלי לפגוע באיכות החיים הקיימת. רגע אחרי החופש הגדול ובדיוק לפני תקופת החגים, אספנו עבורכם 3 טיפים שתוכלו לאמץ באופן מיידי וללא צורך בניסיון קודם:

  1. השתמשו במבצעי 1+1

המבצע המושלם להורים עם ילדים הוא כרטיסי כניסה לאטרקציות ופעילויות בשיטה של 1+1. היות וממילא יש תמיד הורה אחד שצריך ללכת עם הילדים ולעיתים קרובות מדובר על יותר מילד אחד שמשתתף באטרקציה, מבצעים מן הסוג הזה חוסכים עשרות שקלים בחודש ומאות שקלים בשנה.

כיום ניתן לבחור בין שלל מבצעי 1+1 ולהתאים אותם לגיל של הילדים ולתחומי העניין שלהם. על קצה המזלג אפשר להזכיר מבצעים מצליחים מאוד של סינמה סיטי 1+1 לצפייה בשלל סרטים, או מבצעים דומים על הצגות. כמו כן, יש מבצעי 1+1 בכניסה למוזיאונים, פעילויות פנאי ואטרקציות ומבצעים עם תוקף מוגבל לתקופות רלוונטיות כמו החופש הגדול או תקופת החגים.

  1. רכשו מוצרים יד שנייה

קבוצות יד שנייה ברשתות החברתיות מאפשרות לכם למכור או לקנות כמעט כל דבר. יכול להיות שייקח קצת זמן להתרגל, אבל מהר מאוד תרגישו בבית ולא תבינו איך הסתדרתם בלי זה. מעבר לכך, לרוב הילדים זה בכלל לא משנה האם החולצה שלהם חדשה או מיד שנייה וזה עוד פחות רלוונטית עם מוצרי אלקטרוניקה, משחקים, אביזרי רכב וצעצועים.

מוצרים מיד שנייה מאפשרים לכם לחסוך כסף ולהשקיע אותו במה שאתם באמת צריכים. עם זאת, כמובן שיש מוצרים שעדיף לקנות חדשים – כמו למשל אלו שקשורים לבטיחות בבית ובמטבח או להיגיינה אישית.

  1. השוו מחירים

הורים שרוצים לחסוך בכסף צריכים להפוך את עניין השוואת המחירים להרגל. למזלם, יש אתרי אינטרנט שכל הייעוד שלהם הוא לספק מנגנוני השוואת מחירים וגם המון אפליקציות שיכולות לעשות את העבודה הקשה. על בסיס השוואת המחירים ניתן למצוא את המוצרים המשתלמים ביותר, לחסוך מאות שקלים בכל קנייה ולקבל המלצות על חנויות ורשתות.

הסוד של השוואת מחירים אפקטיבית הוא להגדיר בצורה מסודרת את התקציב ואת הצרכים. להורים לילדים יש הרבה הוצאות, אבל השוואת המחירים רלוונטית עבור כל התחומים והיא יכולה לסייע גם בשגרה וגם בתקופות עמוסות.

  • חג מי יודע – משחק לוח לראש השנה

  •  

  • מערכת "את זה"10.09.20

  • למה חוגגים את ראש השנה? אלו מאכלים נהוג לאכול בחג? אלו שירים לחג אתם מכירים? שחקו עם הילדים חג מי יודע לראש השנה והכניסו את אווירת השנה החדשה לבית, לגן ולכל מקום!

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים