מה בפורטל?

החידושים החמים של המקררים

למה אתם צריכים מקרר עם דלתות שקופות, מה הופך אותו לחכם ואיך חוסכים באנרגיה על קירור הירקות והפירות? הנה כמה חידושים שקשורים למכשיר החשמלי הכי חשוב במטבח שלכם ואולי לא הכרתם

מערכת "את זה" 23.09.19

מקרר הוא בין מכשירי החשמל החשובים במטבח ויש לו השפעה דרמטית על טריות וסוג המזון שאנחנו אוכלים. מצד שני, לפעמים קשה לעקוב אחר החידושים בתחום אבל בשביל זה אנחנו כאן. הנה 4 מהם:

  1. מקרר עם דלתות זכוכית שקופות

המטרה של דלתות זכוכית שקופות היא לאפשר לכם לראות מה יש בתוכו בלי לפתוח אותו. כך ניתן לחסוך בחשמל ובאנרגיה, לשמור באופן אופטימאלי על טריות המזון וגם לחסוך זמן יקר עבור הורים לילדים ובעלי משפחות.

שקיפות קבועה לא עושה לכם את זה? בטח תשמחו לדעת שיש דגמים שבהם הדלת של המקרר נראית רגיל – אבל הופכת לשקופה כאשר נוקשים עליה פעמיים. כך ניתן לשלב בין העולמות ולהפתיע אורחים שלא בקיאים בתחום.

  1. מקרר 4 דלתות

האפשרות לקנות מקרר עם 4 דלתות אמנם לא ממש חדשה, אך היא עדיין מהווה שדרוג מרענן בהשוואה לדגמים הקלאסיים. אם בעבר נאלצנו לפתוח דלת רחבה כדי להגיע למעדנים שנמצאים במגירות באחד הצדדים, הרי שכיום אנחנו יכולים מלכתחילה להתמקד בדלת הרלוונטית.

יתרה על כך, במקררים כאלה גם החלק העליון וגם החלק התחתון מחולקים כל אחד לשתי דלתות. המשמעות היא תפעול נוח של המקרר והמקפיא ואפשרות לשלוף מוצרים בקלות בלי להתאמץ.

  1. מקרר חכם

מכשירי חשמל חכמים מחוברים לאינטרנט ולכן מבצעים חלק מהפעולות הנדרשות בצורה אוטומטית, ללא מגע יד אדם ועל סמך פרוטוקולים שמוגדרים עבורם מראש. זו טכנולוגיה שעוד נמצאת בחיתוליה והיא עדיין לא מיושמת בישראל, אבל בארצות הברית למשל המקרר יכול להזמין במקום את החלב ולדאוג שרשימת הקניות תתעדכן לפי קצב אכילת הפירות, הירקות וכן הלאה.

חוץ מזה, למקרר חכם יש המון יתרונות. אם מחברים אותו לתשתית רחבה יותר של בית חכם, אפשר לשלוט מרחוק בטמפרטורה של המקרר והמקפיא ולהגדיר זמנים להפעלה עוצמתית יותר של המאוורר – כמו למשל אחרי שמגיע המשלוח של הקניות מהסופר.

  1. מקרר עם מדחס אינוורטר

מדחס אינוורטר מוכר לרוב הצרכנים מעולם המיזוג, אבל האמת היא שאין סיבה לא לשלב אותו גם בתוך מקררים. כאן הדגש הוא על מדחס אינוורטר לינארי שמשמש בתור רכיב הליבה של מערכת הקירור. כתוצאה מכך, המדחס חוסך משמעותית באנרגיה, שומר על טריות בזכות הורדת תנודות של הטמפרטורות במקרר ומקטין בלאי ושחיקה.

לסיכום, החידושים החמים של המקררים הם משהו שכדאי לעקוב עליו אם רוצים לשלב את המילה האחרונה של הטכנולוגיה גם במטבח הביתי. מפה והלאה, כל שנותר הוא להתאים את המקר לצרכים הנדרשים ולמסגרת התקציב המבוקשת.

  • גילאי 10-13

  • כדורי שוקולד

  • מערכת "את זה"21.06.20

  • פסקל פרץ-רובין יודעת להכין כדורי שוקולד יפים וטעימים שכל ילד ירצה להכין ולהתענג עליהם! אפשר להשתמש בשאריות של עוגיות או עוגות למיחזור. הכדורים מחומרים שיש בכל בית. הפעלה קלה שמתאימה לילדים בכל הגילאים

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים