מה בפורטל?

לולי לגיל הרך

ערוץ לולי משיק לראשונה מארז של 5 DVD המתבססים על תכנים אהובים מהערוץ בשילוב שירים, משחקים ושלל הפתעות לגיל נרך

25.06.11

ערוץ לולי, מבית קבוצת הופ!, משיק לראשונה מארז DVD המכיל  5 דיסקים עם תכנים אהובים מהערוץ, המותאמים לעולם התוכן של הפעוטות ומסיעים בקידום מיומנויות חשיבה, פיתוח הדמיון והעשרה שפתית בדרך מהנה וחווייתית לקטנטנים.

כל אחד מהכותרים עוסק בנושא אחר מעולם הפעוטות:

  • לולי אוהב לאכול- הדיסק העוסק בתזונה נכונה לפעוטות, ומכיל בין היתר את "שיר האוכל" המוכר מהערוץ. עוסק ביתרונות של אכילת פירות וירקות ומכיל פרקים מתוכניות אהובות, ביניהן: בוני דביבוני, מדף אם דף, משחקי מחבואים, ועוד.
  • לולי משחקי הגיון-  הדיסק עוסק בהיכרות ראשונה של פעוטות עם משחקי חשיבה המלמדים מספרים, צורות ועוד, וכולל פרקים של הסדרות: אני סופר, בוטי רובוטי, בולי בלבולי וספר הצורות.
  • לולי צבעים- הדיסק עוסק בלימוד עולם הצבעים, מכיל פרקים מתוך תוכניות הערוץ המתמקדות בצבעים ביניהן: הצבעים של קשת, צבע וצליל ועוד
  • לילה טוב עם לולי- הדיסק עוזר להתכונן לקראת השינה, משרה אווירת רוגע ושלווה ומרגיע את התינוק לקראת שינה. מכיל בין היתר שירי לילה טוב ושירים מרגיעים לפני שינה, ועוסק בנושאים הקשורים לשינה- אמבטיה והקראת סיפור.
  • לולי וחברים- החברים של לולי, קוקו הארנב, טוק טוק ותותי ובלבולי משחקים ונהנים יחד. הדיסק מסייע ונותן כלים להתמודדות רגשית וחברתית.

מארז לולי, מיועד לגלאי 0 – 4.

מחיר: 99.90 שקלים.

משווק ע"י חברת פלי רקורדס.

ניתן להשיג בחנויות ורשתות השיווק המובילות ביניהן: סטימצקי, צומת ספרים, חנויות צעצועים וטאור רקורדס.

למוצרים חדשים נוספים

לכל המוצרים שניסינו

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים