מה בפורטל?

שני תיקים בתיק אחד

 explore -1  in 2  הוא דגם חדש של תיק גב מודולרי איכותי, נוח, עמיד במים ובעל עיצוב עכשווי לילדים ובני נוער לבית הספר ולתיכון. הגימיק: ניתן להפריד אותו לתיק קטן יותר לשימושים נוספים.

מאיה שלום 20.08.17

זה מתחיל בכיתה א' – קונים (בדרך כלל מתנה קלאסית של סבא וסבתא) לילד תיק עם הדמות האהובה עליו (באטמן או הלו קיטי) שאליו מוצמד טרולי. בכיתה ג'-ד' מחליפים את סט העגלה לתיק גב שישא את התכולה הכבדה שנדרשת בבית הספר, ואז עוברים לעיצובים חדשניים של בדים ומחפשים גימיקים שיתאימו לילד לשלבים הבאים בבית הספר ובתיכון.

מגוון של דגמים בעיצוב חדשני - חברת explore זיהתה את דרישות הדור הצעיר והיא מציעה מגוון של כ-200 דגמים מקסימים בעיצובים יפים שמתאימים לבנים ולבנות מבדים איכותיים. התיקים מתאימים מכיתה ג' ועד לאוניברסיטה. בן ה-13 ששוטט איתי כמה שעות לחפש תיק שימצא חן בעיניו בשנה שעברה, נדלק על העיצוב של הכתמים בצבעי האפור-שחור-לבן ולמען האמת גם אני!

איכות, נוחות ועמידות - בהתאם למספר ספרי הלימוד שהילדים שלי סוחבים מדי יום זה בהחלט חשוב, בייחוד לאחר שבשנה שעברה נקרע התיק תחת העומס פעמיים, הכנסנו לתיק של Explore את כל הספרים החדשים שרכשנו, העמסנו על הגב ובהחלט אפשר לומר שהתיק עמד בעומס.

התיקקל ונוח במיוחד כי הוא עשוי מבדים קשיחים ועמידים.

התיק מצופה בחומר דוחה מים, ומגיע עם רוכסנים איכותיים, רוכסני YKK- הרוכסן הטוב בעולם. בדי מודן עוברים שלושה תהליכי ציפוי למניעת חדירת נוזלים (כשנשפך נוזל על התיק הוא מחליק ולא נספג בבד, בדומה למעילים איכותיים).

גימיק שימושי – תיק בתוך תיק

לבן הגדול קנינו במקביל שני תיקים לשימושים שונים – אחד לבית הספר, בגודל שיכיל את כל הספרים,המחברות והציוד,והשני קטן יותר לאחר הצהריים ולטיולים – לקאנטרי, ללכת לחבר עם ארנק וטלפון נייד.

דגם 1  in 2  חוסך קנייה של שני תיקים, משום שבתיק הגדול מסתתרים שני תיקים בגדלים נוספים – בינוני וקטן. ניתן להשתמש בתיק בשלוש אפשרויות: ביום לימודים עם מערכת שעות עמוסה ניתן לקחת את התיק כולו ולהכיל בתוכו כמות גדולה של פריטים. ביום של מערכת שעות פחות עמוסה ניתן לפרק את חלקו החיצוני של התיק וללכת עם תיק קטן יותר לבית הספר. בנוסף, החלק הקדמי שפרקנו הופך לתיק בפני עצמו, המתאים לחוגים וליציאות אחרי שעות בית הספר. תיק זה מגיע במבחר גדול של דגמים ובשלל הדפסים וצבעים.

מחיר מומלץ לצרכן: 189שקלים.

עוד תיקים בסדרה:

Explore טרול: תיק טרול שפותח בסטנדרטים גבוהים של איכות, מבנה וחומרי גלם. התיק כולל מערכת טרול טלסקופית- ידית טרול בעובי כפול   מיתר תיקי הטרול הקיימים בשוק, עשויה מאלומיניום תעופתי. לטרול גלגלי סיליקון, בעלי רמת שחיקה נמוכה ומערכת סיבים מתכתית, המיועדים למזוודות, הנושאות משקלים גבוהים. התיק מגיע עם מערכת כיסוי מיוחדת לכיסוי רצועות הנשיאה, בכדי למנוע את שחיקתן או גרירתן בזמן שימוש. התיק מתאים גם כתיק נשיאה ועלייה למטוס. מחיר: 300 ₪.

מיוזיקל: נגן המוסיקה והנייד הם חלק בלתי נפרד מיומו של התלמיד. במודן שומרים על קשר עם צרכי התלמיד ולשם כך עוצב ילקוט מיוחד המתחשב בצורך זה. לילקוט המיוזיקל כיס מיוחד לנגן המוזיקה. על רצועת הכתף ישנו חיבור אלקטרוני אליו ניתן לחבר את האוזנייה וכך ניתן להאזין למוזיקה בלי להסתבך בחוטים. כחלק מהעיצוב ופיתוח התיק, יש בו חיווט פנימי ישיר שהוא פטנט רשום. התיק מתאים לאייפון ולסמרט פון. מציג בהדפסים חדשים לבנים ולבנות. מחיר מומלץ לצרכן: מיוזיקל: 169 ₪.

תיק מתהפך: נמאס ללכת כל יום עם אותו התיק לביה"ס? רוצים ללכת יום אחד עם תיק פרחוני ולמחרת עם תיק חלק? אין צורך לרכוש שני תיקים, במודן מצאו פיתרון לרענון השגרה באמצעות תיק מתהפך. לילקוט המתהפך עיצובים שונים בכל צד, כך שניתן להפוכו (בצורה פשוטה כפי שהופכים טישרט) ולקבל ילקוט חדש. לילקוט רצועות מתהפכות שהן פטנט רשום, המתחברות באמצעות שאקלים לילקוט ומאפשרות את היפוך הילקוט ושומרות על נוחות וגיוון. הילקוט מגיע במבחר דגמים לבנים ולבנות. מחיר מומלץ לצרכן: 129 ₪.

Explore טרנובסקי

בעקבות הצלחת שיתוף עם סטודיו טורנובסקי, אחד המובילים בתחומו בעולם, השקיע השנה מותג Explore בהשקת קולקציית תיקי טורנובסקי- תיקים בהדפסים מיוחדים שעוצבו על ידי הסטודיו הנחשב. טורנובסקי הוא שם נרדף לעיצוב, לאיכות ולמקצועיות. הסטודיו נוסד ב- 1940 וכיום פועל בזירה הבינלאומית ומתמודד בהצלחה בתחרויות הגדולות בעולם העיצוב. תיקי טורנובסקי מגיעים בני דגמים בהדפסי פרחים ולבבות. מחיר: טרנובסקי מיוזיקל:  169 ₪, טרנובסקי  ראלי 2 תאים: 99 ₪.

כל תיקי explore מגיעים במבחר גדול של בדים, עמידים מפני שחיקה ודוחי כתמים, וניתנים לכיבוס (ידני במים קרים) פרט לתיק הטרול. ניתן  למצוא את התיקים בדגמי רטרו, פרחים, נקודות, גרפיטי, לבבות, צורות גיאומטריות ועוד.

לכל הילקוטים קלמרים תואמים, במבחר דגמים, גדלים וצורות: קלמרי שלושה תאים, שני תאים, קלמר עגול, קלמר אליפטי ועוד.

מחיר מומלץ לצרכן: תיקי Explore: החל מ- 99 שקלים.

את תיקי Explore ניתן להשיג  ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות, ברחבי הארץ.

עוד לקראת פתיחת שנת הלימודים:

להתחיל את השנה בכיף

מתחילים את שנת הלימודים ברגל ימין

מתכוננים לכיתה א'

הכנה לכיתה א'

דף התארגנות לבוקר

תפריט שבועי לבוקר

לוח פעילות יומי לגן

פתקים לכריכים לילדים

  • אביזרי יצירה

  • מתנה שהיא ברכה

  • מערכת "את זה"30.05.18

  • מה צריך להיות במתנה לסוף שנה לגננות ולמורים, בייחוד אם נפרדים? מתנה קטנה שמביעה רעיון של הערכה, משהו סמלי שיהווה מזכרת מרגשת בכל פעם שייתקלו בו, ורצוי שיהיה שימושי בזמני הנאה. ומה עוד? שגם המחיר יהיה סמלי! רעיון למתנה לסוף שנה

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים