מה בפורטל?

דיוידי: פיצי

די וי די "פיצי ופיצפילוני - המסע הקסום" בנושא ימי הולדת - פיצי ופיצפילוני יוצאים למסע הרפתקאות קסום, צבעוני ומרגש, בחיפוש אחר פרח קסמים. לראשונה בישראל גם ללקויי שמיעה!

מערכת "את זה" 12.10.11

מארז DVD של פיצי ובו יוצאת פיצי למסע קסום ומרגש עם פיצפילוני. במארז לראשונה בישראל, אפשרות גם לילדים לקויי שמיעה ליהנות ולשמוח מהקלטת .

פיצי ופיצפילוני יוצאים למסע הרפתקאות קסום, צבעוני ומרגש, בחיפוש אחר פרח קסמים, שאם מריחים אותו הופכים להיות גבוהים. במהלך המסע הם פוגשים גמד מיוחד חבורת ילדים ויחד הם שרים, צוחקים ועושים שמח עם המון אהבה ומגלים שכל אחד הוא יחיד ומיוחד.

פיצי (רחלי שטרומינגר) משמחת ומצחיקה ילדים כבר מעל 12 שנה. כמי שגדלה כילדה הקטנה ביותר בגן ובכיתה והמצחיקה ביותר בכל קבוצה היא החליטה להגשים את כל החלומות ולהעלות מופע לימי הולדת. מה שהחל כיוזמה פרטית צמח לעסק משגשג.

שחקנים : רחלי שטרומינגר-פיצי , עוז לוקאס- פיצפילוני, סמי הורי – רופא מכוניות, מוטי ברכר- ליעד הגמד תסריט, שירים ובימוי: עידן עמית ,מילים לשירים- פיצפילוני ואידל דידל דו : רחלי שטרומינגר לחנים והפקה מוזיקלית : מירון מינסטר , כוריאוגרפיה :רויטל זבולונוב פינקה  עיצוב תלבושות:אלה קולסניק

עוד דיסקים וקלטות

למוצרים חדשים נוספים

לכל המוצרים שניסינו

עוד על ימי הולדת

  • גילאי 2-3

  • ספארק 2000

  • תומר קרן05.08.19

  • ימית 2000 בחולון היא החוויה הכי מרעננת מתל אביב דרומה. נכון, לא חסרים פארקים ומגלשות מים בישראל, אבל משהו בשילוב המרענן של מים, שמיים והרבה אטרקציות נקיות ומגוונות – נותן אדרנלין לילדים ושקט להורים

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים