מה בפורטל?

דיוידי: פיצי

די וי די "פיצי ופיצפילוני - המסע הקסום" בנושא ימי הולדת - פיצי ופיצפילוני יוצאים למסע הרפתקאות קסום, צבעוני ומרגש, בחיפוש אחר פרח קסמים. לראשונה בישראל גם ללקויי שמיעה!

מערכת "את זה" 12.10.11

מארז DVD של פיצי ובו יוצאת פיצי למסע קסום ומרגש עם פיצפילוני. במארז לראשונה בישראל, אפשרות גם לילדים לקויי שמיעה ליהנות ולשמוח מהקלטת .

פיצי ופיצפילוני יוצאים למסע הרפתקאות קסום, צבעוני ומרגש, בחיפוש אחר פרח קסמים, שאם מריחים אותו הופכים להיות גבוהים. במהלך המסע הם פוגשים גמד מיוחד חבורת ילדים ויחד הם שרים, צוחקים ועושים שמח עם המון אהבה ומגלים שכל אחד הוא יחיד ומיוחד.

פיצי (רחלי שטרומינגר) משמחת ומצחיקה ילדים כבר מעל 12 שנה. כמי שגדלה כילדה הקטנה ביותר בגן ובכיתה והמצחיקה ביותר בכל קבוצה היא החליטה להגשים את כל החלומות ולהעלות מופע לימי הולדת. מה שהחל כיוזמה פרטית צמח לעסק משגשג.

שחקנים : רחלי שטרומינגר-פיצי , עוז לוקאס- פיצפילוני, סמי הורי – רופא מכוניות, מוטי ברכר- ליעד הגמד תסריט, שירים ובימוי: עידן עמית ,מילים לשירים- פיצפילוני ואידל דידל דו : רחלי שטרומינגר לחנים והפקה מוזיקלית : מירון מינסטר , כוריאוגרפיה :רויטל זבולונוב פינקה  עיצוב תלבושות:אלה קולסניק

עוד דיסקים וקלטות

למוצרים חדשים נוספים

לכל המוצרים שניסינו

עוד על ימי הולדת

  • גילאי 2-3

  • תפריט לכל ארוחה

  • יעל צמח-גרינשפון25.10.19

  • למה כדאי להכין תפריט לכל ארוחה מיוחדת ולכל אירוח? לעיצוב השולחן, לתיאום ציפיות, למזכרת מרגשת ובעיקר לניהול מיד"ע! התיעוד יעזור לכם לגוון לפעם הבאה או לחזור על מאכלים מוצלחים שהאורחים אהבו! להתייעל עם יעל בשימור ותיעוד המידע, בחיסכון ובהקניית הערך של צרכנות נבונה לדור הבא

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים