מה בפורטל?

מארזי פינוקיו ונילס הולגרסון

קלאסיקות הילדות עכשיו בשני מארזי DVD - פינוקיו ונילס הולגרסון של קלסיקלטת

מערכת "את זה" 03.10.11

חברת קלסיקלטת משיקה שני מארזי DVD חדשים עם שתי קלאסיקות ילדות לכל דור, מארז פינוקיו וכל הדמויות האהובות – שמשון ויובב, בלב הברווזה, סבא ג'פטו וחברים נוספים, ומארז נילס הולגרסון, הילד השבדי המקסים, מולי האווז ושפע הדמויות אותם פוגש נילס במסעותיו.

כל מארז 3 DVD כולל את העונה הראשונה חלק א' ובאורך של למעלה מ – 3.5 שעות מחיר: 99.99 ₪

את מארזי הנוסטלגיה ניתן להשיג ברשתות הספרים, השיווק ובחנויות הצעצועים המובחרות

על מארז פינוקיו

ב-1976 הופקה הגרסה הטלוויזיונית המוכרת שמבוססת על ספר הילדים המפורסם "פינוקיו", המתאר את עלילותיה של בובת עץ שובבה. הסדרה זכתה להצלחה גדולה ברחבי העולם, לרבות בישראל.נגר זקן ועני בשם ג'פטו, אשר גר בביתו רק עם שולמית החתולה וניקנור הנקר, מוצא יום אחד בול עץ מסתורי ומגלף ממנו בובת עץ. לאחר שג'פטו מסיים לגלף את בובת העץ היא מתעוררת לחיים והופכת בהמשך לילד שמעולם לא היה לו.                                                                                                                                        פינוקיו הוא שובב, סקרן ותמים, וסקרנותו מסבכת אותו בצרות רבות .הוא מתפתה להצעותיהם הרעות של שמשון ויובב, וביחד עם בלה הברווזה עובר הרפתקאות שונות ומשונות.אבל לאורך הסיפור מתגלה שלבו רגיש וחם ושהוא יודע להיות חבר נאמן, וכמחווה על מעשיו הטובים הופכת הפיה הטובה את פינוקיו לילד אמיתי.

על מארז נילס הולגרסון:

נילס ילד שובב המתגורר בחווה בשבדיה עצלן וחסר כל התחשבות בזולת, בזמנו הפנוי נוהג להתאכזר אל חיות החווה. יום אחד נילס לוכד שדון. השדון כועס ומחליט להעניש את נילס על מעלליו, ומכווץ אותו לגודל של ננס. באותה שעה עפים מעל החווה אווזי בר בהנהגת המפקדת אקה.

אווז הבית הלבן מולי מנסה להצטרף אליהם למסע. נילס אוחז במולי וביחד עם חיית המחמד שלו אוגי האוגר הם יוצאים למסע מופלא שבו נילס לומד לדבר עם בעלי החיים ולהבין אותם, במהלך המסע משתנה אופיו ונילס הופך לידיד החיות.

עלילת הסדרה מבוססת על ספר הילדים "המסע המופלא של נילס הולגרסון ברחבי שבדיה" מאת הסופרת סלמה לגרלף. "אז בוא נעוף אל מעל ואל מעבר. עם האווזים לאופק, בוא נעוף...".

עוד דיסקים וקלטות

למוצרים חדשים נוספים

לכל המוצרים שניסינו

  • כל הגילאים

  • תפריט לכל ארוחה

  • יעל צמח-גרינשפון25.10.19

  • למה כדאי להכין תפריט לכל ארוחה מיוחדת ולכל אירוח? לעיצוב השולחן, לתיאום ציפיות, למזכרת מרגשת ובעיקר לניהול מיד"ע! התיעוד יעזור לכם לגוון לפעם הבאה או לחזור על מאכלים מוצלחים שהאורחים אהבו! להתייעל עם יעל בשימור ותיעוד המידע, בחיסכון ובהקניית הערך של צרכנות נבונה לדור הבא

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים