מה בפורטל?

פרפר נחמד ופיסטוק

קלסיקלטת גאה להציג מארזי DVD עם מיטב סדרות הילדים הנוסטלגיות - מארז בבית של פיסטוק ולומדים עם פרפר נחמד!

מערכת "את זה" 24.10.11

חברת קלסיקלטת יוצאת בפרוייקט מיוחד במסגרתו תשיק במהלך השנה, מבחר מארזי DVD עם מיטב סדרות הטלוויזיה הנוסטלגיות לילדים עליהן גדלנו כולנו.

בימים אלו משיקה קלסיקלטת את שני מארזי ה- DVD הראשונים ב'סדרת הנוסטלגיה' שיכללו את המארזים - לומדים עם פרפר נחמד ובבית של פיסטוק.

את מארזי הנוסטלגיה ניתן להשיג ברשתות הספרים, השיווק והצעצועים בכל רחבי הארץ.

המארז בבית של פיסטוק כולל: 19 פרקים, 3 DVD, באורך כולל של כ-285 דק', מחיר 99.99 ₪.

המארז לומדים עם פרפר נחמד כולל 6 DVD באורך כולל של למעלה מ-10 שעות, מחיר 199.99 ₪.

על מארז לומדים עם פרפר נחמד: 

30 שנה מתעופפים בסלון של כולנו פרפרים מכל מיני צבעים בזכות סדרת הילדים הבלתי נשכחת "פרפר נחמד", מבית היוצר של הטלוויזיה החינוכית.

קלסיקלטת מאגדת באוסף מיוחד את הנושאים המרכזיים הנלמדים בגן הילדים במהלך השנה. 

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לחבורה השמחה של נולי, שבי ובץ, לשעות של למידה, הנאה, שירה וריקוד, שיעניקו לילדיכם חוויה חינוכית ומעשירה ולכם ההורים נוסטלגיה מרגשת במיוחד. יחד נלמד במארז פרפר נחמד על, עונות השנה, אותיות, מספרים, צבעים צלילים ועוד ועוד...

המארז כולל 6 DVD באורך כולל של למעלה מ-10 שעות, מחיר 199.99 ₪.

על מארז בבית של פיסטוק:

הסדרה האהובה לילדים אשר צולמה כהמשך לתכנית האהובה "רגע עם דודלי" הפכה לפנינת נוסטלגיה אהובה וזכתה לשפע שידורים חוזרים לאורך שנות השמונים והתשעים.פיסטוק הוא בחור קופצני ומעט נירוטי המתגורר לבדו על ראש הגבעה בבית קטן ומוזר.חבריו הטובים של פיסטוק הם רגע ודודלי, וביחד הם משחקים, משתובבים ולומדים על חשיבות בית הספר, על עקרונות ההפסד והניצחון, ושתמיד עדיף לספר את האמת.                                                     המארז של פיסטוק כולל: 19 פרקים, 3 DVD, באורך כולל של כ-285 דק', מחיר 99.99 ₪.

עוד דיסקים וקלטות

למוצרים חדשים נוספים

לכל המוצרים שניסינו

  • גילאי 3-6

  • תפריט לכל ארוחה

  • יעל צמח-גרינשפון25.10.19

  • למה כדאי להכין תפריט לכל ארוחה מיוחדת ולכל אירוח? לעיצוב השולחן, לתיאום ציפיות, למזכרת מרגשת ובעיקר לניהול מיד"ע! התיעוד יעזור לכם לגוון לפעם הבאה או לחזור על מאכלים מוצלחים שהאורחים אהבו! להתייעל עם יעל בשימור ותיעוד המידע, בחיסכון ובהקניית הערך של צרכנות נבונה לדור הבא

תגובות הקוראים


תגובה אחת

רז קדרי
12 מרץ, 2013
שלום לכולם,הבית של פיסטוק היה סך הכל 29 פרקים. יש מצב שיוציאו את שאר הפרקים ב DVD ?

בניית אתרים - בניית אתרים