מה בפורטל?

לדברים שווים שווה לחכות

מכירים את התחושה העילאית בימים שלפני הלידה, את עוצמות הנפש בציפייה הדרוכה לתינוק הרך שעומד להגיח אל עולמנו? מין הרגשה שלמרות שעדיין לא ראינו אותו, אנחנו מכירים אותו, ומצד שני רוצים כבר להכיר אותו יותר מקרוב. יעל צמח-גרינשפון מעלה אוסף של מחשבות, חלומות, זיכרונות ותחושות המעוררים את האדרנלין ואת האנרגיות החיוביות להתחלה חדשה עם הבייבי הקטן.

יעל צמח-גרינשפון 22.01.10

זו התחושה שלי בימים אלו – טרם הלידה של הבייבי שעומד להגיח לעולם – פורטל ההפעלות לילדים "את זה" – מגזין תוכן אינטרנטי בנושא ילדים בגילאי

0-13.

אני כותבת כבר שנים רבות, ואף פעם לא עמד בפניי אתגר כזה גדול – לתאר את התהליך הארוך והמרגש של בניית הפורטל, היקף התכנים, והמחשבה שעומדת מאחורי כל מה שמכיל הפורטל. זו הסיבה שאני מפנה אתכם לגלוש החל מפברואר בפורטל עצמו וליהנות בעצמכם משפע היצירות המקוריות, הרעיונות, הטיפים והעצות, דפי ההעשרה והמשחקים להדפסה, המתכונים, ההמלצות, המידע והערך המוסף.

איך הכל התחיל?

אני לא יכולה להצביע על רגע אחד גדול שבו הכל התחיל. לא קמתי בוקר אחד והחלטתי: "אני מקימה פורטל הורים וילדים!". התוצאה הסופית מורכבת מרגעים קטנים ומרגשים, מצרכים רבים שלי ושל הורים נוספים במהלך 12 שנות ההורות הפרטית והמקצועית שלי:

כשהמצאתי בעצמי שאלות טריוויה לערן בן השלוש, ולא ממש הבנתי מי החליט שאפשר להתחיל רק בגיל 7 לשאול אותם שאלות;

כשביקשתי לקנות ספרים לנועם החמוד שבהם מככב ילד בשם נועם, ולא מצאתי רשימה מסודרת;

כשגיוונתי את ארוחת הערב עם קציצות טונה ופשטידת גבינות ענקית והילדים ליקקו את האצבעות ואמרתי לעצמי: למה לא להעניק את המתכונים לאחרים?

כשחיפשתי משחק ללימוד השעון בחנויות, כי לא היה אתר שקיבץ את כל המשחקים על פי נושאי לימוד.

כשלקח לי זמן רב למצוא ברחבי האינטרנט פארק נחמד (חינם) ללמד את הילד לרכוב על אופניים באזור שלי;

כשרציתי לתרגל עם בני יונתן כתיבת אותיות בכתב ולא הבנתי מדוע מוציאים לאור רק חוברות עם קווקווי אותיות בדפוס;

כשילדי החברים נהנו מהפעלה בביתנו ורציתי להעביר את זה הלאה.

כשהפכתי לאמא, בזכות שלושת ילדיי המקסימים והאהובים – ערן בן ה-12 יונתן בן ה-7 ויהלי בת "השנתיים וחצי וקצת" כמו שהיא אומרת.

כשערכתי ירחוני הורות ("הורים וילדים", "להיות משפחה") ורציתי למצוא פורמט דומה אבל עדכני ודינמי באינטרנט;

כשערכתי את ערוץ ההורים של  Ynet, מתוך רצון להקים ערוץ הורים פרקטי ושימושי לצד התיאוריות והטורים האישיים המצוינים של Ynet; 

אולי הכל התחיל בעקבות הצלחת הספר "משפחה יוצרת" והבקשות הרבות שהגיעו לקבלת רעיונות נוספים ליצירה עם ילדים, או מתוך הרצון העז לסדר את כל המידע העצום שקיים להורים בדרך קלה, כך שכל אחד יוכל למצוא את מבוקשו על פי חתך גיל, או אזור בארץ, או נושא או סוג המידע הנדרש.

דבר אחד בטוח – התודה הענקית שלי לכל מי שהולך איתי לאורך השנים ומצטרף אליי לעשייה הנהדרת הזו.

התינוק "את זה" עומד להיוולד וצריך לגדל אותו, לפתח אותו ולהשקיע בו בדיוק כמו ילד אמיתי. לילד הזה יש הורים רבים, ואתם מוזמנים להצטרף למשפחה הגדולה שלנו.

שלושת ילדיי המקסימים נולדו בסוף השבוע ה-42, לאחר שעות רבות של זירוז, וכך למדתי מהי סבלנות אמיתית. מיום לידתו של בני בכורי המוטו שלי הוא: "לדברים שווים שווה לחכות".

 ההישגים שלנו:

מי אנחנו

מפרסמים ממליצים

  • כל הגילאים

  • חוברת העשרה לגילאי 4-6 להורדה

  • מערכת "את זה"29.03.20

  • עקב הבקשות הרבות שלכם לאפשר הורדת חוברת ההעשרה שלנו לגילאי 4-6 – החלטנו לאפשר רכישה ב-10 שקלים בלבד (על מנת לכבד את המומחים והעושים במלאכה!). בכל חלק בחוברת 27 עמודים עם מגוון פעילויות בנושאים שונים לגילאי 4-6 ממיטב המומחים של פורטל "את זה" – עכשיו להורדה

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים