מה בפורטל?

צבעי גואש בחורף

מערכת "את זה" 22.01.12
src="/images/stories/maarechet/yosrim/hafalot/hadas/goash/350.jpg" alt="" />או לחלופין: צורת עבודה מקורית עם גואש מבלי להתלכלך. מדריך להורים ולילדים הלא מתלכלכים... רמז: בתמונה... למי עדיין לא קרה שחזרתם מהגן והילדה (זו תהיה ילדה ברוב המקרים, אבל אני מודה שאין לי נסיון ממשי עם בני המין השני...) אמרה: "אמא (זו תהיה אמא רוב המקרים. עם אבא הם למדו כבר לא להתעסק), בא לי לצייר בגואש!" עכשיו, ברגע כזה, הגלגלים אצלי בראש מתחילים לעבוד. האינסטינקט הראשון שעולה לי הוא כמובן תמונה של בית מרוח בגואש ושתי בנות מתרוצות מאושרות... לא, אין לי כוח. מיד אחרי כן מגיעה גברת מצפון: מה, שאני אמנע מהבנות שלי לצבוע? איזה מסר אני אעביר להן אם אגיד להן שאין לי כוח עכשיו להתלכלך? שלא צובעים בחורף בגואש? כל התירוצים הכי נדושים עולים לי בראש: "אין לנו סינרים" (אמא, אפשר לעשות סינר משקיות - את לימדת אותנו...)
"עכשיו חורף ואי אפשר לצבוע בחוץ" (אמא, אנחנו מבטיחות לא ללכלך) "תכננתי לנו טיול בגשם" (אמא, קר לנו..) "בואו נצייר בגירים..." (אוף אמא, אתמול ציירנו בגירים, שלשום בעפרונות, לפני שלשום בטושים, ובשבוע שעבר ציירנו עם האצבע באוויר!!! בא לנו גואש... בבקשה..) טוב, נכנעתי. אבל אז הבריק לי רעיון נפלא!

צביעה נקייה בצבעי גואש

צריכים את זה:

צבעי גואש

שמרדף/ניילונית דבק נייר שקוף, רצוי עבה

יוצרים את זה

1. לוקחים את הניילונית 2. יוצקים פנימה ישירות משפופרת הצבע קצת מכל צבע אפשר להשתמש בשני צבעים או יותר. אפשר להיות נדיבים אבל לא יותר מדי אחרת הצבע עלול לגלוש (שימו יותר מבצילום. אח"כ הוספנו...) 3. סוגרים את הפתח העליון של הניילונית עם דבק מקצה לקצה (חותכים פס ארוך יותר מאורך הניילונית כדי שהעניין יהיה אטום לחלוטין...)
4. נותנים לילדים לשחק עם הצבעים שבתוך הניילונית.
5. תולים לראווה.... 6. מתגאים בתוצרת, ולא לשכוח להחמיא המון... וראו איזה יופי, אפילו לא צריך לתלות לייבוש!!! עוד על יצירה עם הילדים על פי גילאים

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים