מה בפורטל?

יום הולדת בהתאמה אישית

אם אתה מחפשים הפקת יום הולדת שמתאימה בדיוק לילד שלכם, באווירה ספורטיבית שמחה, בלי הגבלה של מספר ילדים ולטווח גילאים רחב (כדי להזמין גם חברים ומשפחה), עם מרחבים ומתחמי ישיבה להורים – הכתבה הזו מיועדת לכם!

יעל צמח-גרינשפון 31.05.15

אווירה ייחודית של שמחה, ספורט, אוכל ופינוקים אפפה את מגרשי הטניס של הפועל תל אביב ביום ההולדת של יהלי שנערך על ידי חברת "ספורט פרו". אף אחד לא שם לב שבמקום נהנים יותר מ-50 ילדים, הודות למרחבים, לדרך המקצועית של המדריכים המקצועיים לרתק את הילדים לפעילויות המיוחדות, למתחמי הישיבה המפוזרים במקום, ובכלל להקפדה עד הפרטים הקטנים של מורן נלקנבאום, המנהלת את חברת "ספורט פרו" בתבונה וברגישות.

התאמה אישית לילד

זה מתחיל בפגישה אישית עם מורן החייכנית והמקסימה, שבמבט ראשון קולטים איך ילדים נמשכים אליה. היא חייבת לפגוש את הילד שחוגג את יום ההולדת כדי להבין מיהו, מה מתאים לו, מה הוא אוהב ואיך יהיה לו כיף לחגוג, ואף להמציא תחנות מיוחדות לפי בקשתו. במשך יותר משעה דיברה מורן עם יהלי על יהלי. בסופה של הפגישה יהלי רצתה ללכת לישון אצל מורן. במילים אחרות אפשר לומר שבעצם זה כמו פגישה עם פסיכולוג, שעצם הדיבורים והעיסוק סביב הילד מעניק לו תחושה עילאית, כזו שיהלי זכתה לה.

יהלי אוהבת ורוד – מורן הציעה בובת פרווה ורודה שתקבל את הילדים וקישטה את המקום בקישוטים ורודים; יהלי אוהבת לרקוד זומבה – אין בעיה לארגן תחנה שבה ירקדו הילדים זומבה; יהלי מתה על יצירות – תהיה פינת יצירה שבה יצבעו הילדים עציצי עץ בגואש. עוד הציעה מורן תחנה שבה מכינים הילדים ברכות ליהלי, הרכבת האותיות של השם של י-ה-ל-י (היא קלטה בשניות שהילדה תשמח לקבל תשומת לב מהסוג הזה...).

בקיצור – הכל נבנה בהתאם לתכונות האופי ולרצונות האישיים והשמפחתיים. מורן גם יודעת לייעץ בענייני מיקום (ניתן לערוך את יום ההולדת בחצר), כיבוד לילדים ולהורים ועוד.

בפגישה תכננו בדיוק אילו תחנות יופעלו, היכן תוצב כל תחנה, היכן נני=ח את האוכל להורים ולילדים ועוד ועוד, אבל הכי חשוב זו ההיכרות של יהלי החוגגת עם מורן, כך שלא נוצר מצב שהמפעיל "נוחת" עליך ביום ההולדת בלי שום היכרות מוקדמת.

קבלת הפנים

בכניסה קיבלה את פני הילדים בובת פיל פרוותית בצבעי ורוד-לבן (כמו שיהלי אוהבת!), נתנה "כיפים" והצטלמו יחד.

הילדים התבקשו לחתום על כדור טניס גדול מתנת "ספורט פרו" לילד שחוגג יום הולדת – מתנה מקורית ושימושית ומרגשת במיוחד בגלל החתימות של כל החברים.

בכניסה קידמו את פני הילדים מעמדים צבעוניים של קליעה למטרה, שרתמו את הילדים למשימות הקליעה הותאימו בדיוק לגילם. כך נכנסו הילדים לאווירה הספורטיבית המיוחדת של המקום!

זמן ההתכנסות שמציע עיסוקים לילדים נעשה מתוך הבנה שכדאי לחכות למאחרים ומצד שני לא לשעמם את הילדים שכבר הגיעו. בחברת "ספורט פרו" חושבים על הכל. עד שלא ניתנת הסכמה להתחיל בחלוקת התחנות ובפעילות יום ההולדת, לא מתחילים. אין כאן לו"ז נוקשה שנקבע מראש, יש כאן זרימה עם המציאות.

לצפייה בתמונות מאירוע יום ההולדת:

תחנות ספורטיביות

הילדים חולקו לארבע קבוצות פעילות, ונהנו בסבב כך שכל קבוצה זכתה ליהנות מארבע התחנות במהלך האירוע. הפעילויות בעלות אופי ספורטיבי לפיתוח מיומנויות מוטוריקה גזה ועדינה, קואורדינציה, הכרת משחקי הספורט וענפי ספורט השונים והכל בדרך חווייתית מאתגרת ומהנה. הרבה ויטמין D הוזרם לילדים במהלך הפעילות במגרשי הטניס, הרבה אנרגיות חיוביות הורגשו באווירה.

תחנת זומבה – ריקודים בסגנון זומבה בליווי מוזיקה קצבית – כל ילד קיבל מטפחת צבעונית לנופף, וכולם רקדו לפי התנועות של המדריכה.

תפוס ת'זנב – הילדים שיחקו את המשחק הידוע שבו הם עומדים סביב חישוק במעגל וכל ילד יוצא מהראשון לאחרון.

סדנת יצירה – זוהי תחנה שבה יושבים וצובעים עציץ עץ מקסים בצבעי גואש ואחר כך מקבלים אותו הביתה כמובן.

פילה פולו - משחק כדור עם שערים ומקלות. זהו שילוב של משחק הכדורגל הידוע שבו המטרה להפקיע גול לשער, אבל במקלות שבקצה שלהם ספוג רך. רוב הילדים לא הכירו את המשחק ונראה על עיניהם כמה התלהבו לשחק אותו שוב ושוב.

מסלול הברכות – כתיבת ברכות ליום ההולדת בפלקטים גדולים.

מדריכים מקצועיים

אחד היתרונות של חברת ספורט פרו הוא המקצועיות – מדריכים מקצועיים ובעלי ניסיון וגישה לילדים בגילאים שונים האחראים על הפעילות. המדריכים מנוסים בהדרכת הפעלות טניס לגיל הרך ועד לגיל העשרה, כך שהם יודעים להתייחס לילדים מניסיונם הרב הן ביחידים והן בקבוצות.

ניכר שהמדריכים שמים דגש מיוחד על אינטראקציות חברתיות בין הילדים לחברים שלהם,כך שגם אם הילדים לא מכירים ביניהם, נוצר שיתוף פעולה מקסים בין חברי הקבוצה.

הורים ואחים גדולים

אם תהיתם מה עושים ההורים והאחים הגדולים בזמן שהילדים בתחנות ההפעלה, אל דאגה! ההורים יושבים בכיף בלי לדאוג לילדים החוגגים, כי מדובר על מתחמים סגורים שבהם ההפעלות מרתקות. זו הסיבה שכדאי להיערך עם מאכלים או פינת קפה – כך ההורים מרגישים שהעניקו להם שעתיים של בילוי שקט. האחים הגדולים מוזמנים לקבל ציוד טניס ולשחק להנאתם באחד המגרשים הסמוכים.

כעשר דקות מתחילת האירוע ניגשה אליי אחת האמהות ולקחה פרטים של חברת "ספורט פרו" לתיאום יום הולדת לבן שלה, וזה אומר הכל!

חוויות ותיאורים

יום לאחר האירוע חשתי כמו אחרי בר מצוה - קיבלתי מיילים, אס.אם.אסים וטלפונים מחמיאים על האירוע מכל הכיוונים. אפילו הגננת טילפנה לשתף אותי בחוויות הנלהבות של הילדים. במפגש הבוקר שלאחר השבת, הם בחרו לספר על יום ההולדת של יהלי, כל אחד מהזווית שלו. יהלי חזרה מהגן וסיפרה שכל אחד סיפר מה היה לו כיף ביום ההולדת שלה. מה את סיפרת? שאלתי אותה אחרי שפרשה בפניי את התיאורים של החברים. "סיפרתי שכולם מחאו לי כפיים ועודדו אותי כשהקפצתי את הכדור האדום הגדול שקיבלתי ממורן" - אין ספק שהתחושה העילאית הזו שהכל סביבה וכולם מעודדים ומפרגנים לה תישאר אצלה לאורך זמן, הכל הודות למינון הנכון של חברת "ספורט פרו".

עוד על ספורט פרו  

ספורט פרו – הפעלות ספורט לילדים

תחנות ספורטיביות בנושא פירות וירקות

סרטון תדמיתי על הפעלות ספורט לילדים

חשיבות הטניס לילדים

ספורט פרו – הסיפור האישי

תמונות מתחלפות מאירוע חנוכה בספורט פרו

משחק לוח המירוץ לבריאות

פעילות בגני ילדים

פעילות בגני ילדים – ספורט ותזונה נכונה

הפעלות למשפחות בשבתות

הפעלות ספורטיביות ליום העצמאות

  • מפעילים

  • איש הפלסטלינה

  • מערכת "את זה"16.06.19

  • איש הפלסטלינה, נועם רז, מציע הפעלה ייחודית ערכית באמצעות יצירה ועיצוב בפלסטלינה. פעילות מגבשת של שעה שתורמת למוטוריקה עדינה, לפיתוח הדמיון והיצירתיות. נועם רז מספר איך הכל התחיל
  • גילאי 6-10

  • כדורי שוקולד

  • מערכת "את זה"21.06.20

  • פסקל פרץ-רובין יודעת להכין כדורי שוקולד יפים וטעימים שכל ילד ירצה להכין ולהתענג עליהם! אפשר להשתמש בשאריות של עוגיות או עוגות למיחזור. הכדורים מחומרים שיש בכל בית. הפעלה קלה שמתאימה לילדים בכל הגילאים

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים