מה בפורטל?

אביזרי ספורט לגן

סבתא זמירה מציעה אביזרי ספורט ייחודיים להפעלות תנועה של ילדים מגיל שנתיים! כל האביזרים צבעוניים וגמישים, עשויים מפוליגון - חומר רך למגע ובטיחותי לילדים. האביזרים מתאימים ללימוד צבעים, צורות, איברי גוף, לפיתוח המוטוריקה הגסה ולשיפור מיומנויות ספורטיביות שונות. האביזרים מתאימים להפעלות במיוחד לגננות, למדריכי תנועה ולמפעילי ימי הולדת.

מערכת "את זה" 20.06.12

אביזרי ספורט ייחודיים לפעילות עם ילדים בכל הגילאים:

צמות מתיחה אישיות

צמות מתיחה אישיות לכל ילד או לפעילות קבוצתית מגוונת. הצמות בעלות מגוון צבעים אחידים ומשולבים: אדום, לבן, שחור, כחול, כתום, ורוד ועוד. הצמות גמישות ובטיחותיות ומתאימות לתינוקות כבר מגיל כמה חודשים. ניתן לשחק בצמות במגוון של פעילויות: משחק המישוש, משחק הצבעים, משחקי דמיון, שיעור מתיחות, משחק הסימנים, משחק הדילוגים, משחק הזוגות ועוד.

להרחבה על צמות מתיחה אישיות

מחיר: מארז 10 זרועות: 70 שקלים.

מארז 10 זרועות - 70 שקלים

מארז 20 זרועות - 140 שקלים

מארז 30 זרועות - 210 שקלים

מארז 40 זרועות - 280 שקלים

תמנון חוטים צבעוני

אביזר ספורט בעל מספר זרועות משתנה, ייחודי לפעילות תנועה לילדים בזוגות או בקבוצות בכל הגילאים. התמנון מתאים לפעילות בעמידה, בשכיבה ותוך כדי תנועות שונות: קפיצה לגובה, התכופפות, הרמת זרועותיו ביד אחת או בשתי הידיים. התמנון מגיע בצבעים רבים במספר זרועות משתנה – 2,4,8 זרועות.

להרחבה על תמנון חוטים צבעוני

להורדת חוברת פעילויות עם התמנון

מחיר: 99-149, על פי מספר הזרועות.

תמנון 4 זרועות - 99 שקלים

תמנון 6 זרועות - 129 שקלים

חצאית תנועה לילדים

אביזר ייחודי לפעילות תנועה מקורית לילדים בכל הגילאים, למסיבות ריקודים וימי הולדת ואפילו לחתונות. החצאית בטיחותית, עשויה זרועות גמישות מפוליגון. כל אחד מהמשתתפים אוחז בזרוע גמישה היוצאת ממרכז החצאית ויחד כולם מסתובבים, רוקדים, משחקים ומשתוללים. החצאית עשויה מפוליגון רך ונעים למגע, חומר בטיחותי.

להרחבה על חצאית תנועה

מחיר: 120 שקלים (לא כולל משלוח)

נחש לפעילות ספורט

אביזר ספורט שימושי לפעילות קבוצתית מגוונת או כאביזר לפעילות תנועה אישי לכל ילד. במיוחד לפעוטות. הנחש משמש גם כאביזר קישוטי.   

להרחבה על נחש לפעילות ספורט

מחיר נחש - 99 שקלים

כוכב הפעלות לילדים

אביזר ספורט צבעוני ייחודי לפעילויות ספורטיביות לילדים בכל הגילאים עם הפתעה בסוף ההפעלה. במיוחד לגננות ולמפעילי ימי הולדת. תחליף מצוין למצנח. הכוכב מגיע בכמה צבעים.

להרחבה על כוכב הפעלות לילדים

מחיר כוכב 10 זרועות - 49 שקלים

לבירורים נוספים: 054-56021019, 052-3885722.

למחסן הרעיונות של סבתא זמירה  

למוצרים חדשים נוספים

לכל המוצרים שניסינו

  • מוצרים מומלצים

  • צעצועי אנונימה

  • מערכת "את זה"15.09.19

  • חברת "אנונימה", יבואנית ומשווקת בישראל של להיטי צעצועים ומבחר ענק של מוצרי ילדים מהמותגים המובילים בעולם, משיקה לכבוד ראש השנה וחגי תשרי מגוון סדרות אספנות של דמויות, בובות וצעצועים של הלהיטים העולמיים – micro wheels, foodie roos,  BFF – Best furry friends, ו- cutie stix
  • כל הגילאים

  • בינגו ראש השנה

  • יפעת רוט13.09.19

  • בקליק אחד תוכלו לשדרג את ארוחת ראש השנה המשפחתית ולעשות עם הילדים משהו שונה ומהנה בארוחת החג. בינגו לראש השנה המכיל את סמלי החג וגם הסבר על הסמלים והמנהגים. אם מארחים כמה משפחות, אפשר לחלק לכל משפחה לוח מול המשפחות האחרות. שתהיה שנה מהנה ומלאת זמן איכות עם הילדים

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים