מה בפורטל?

דיוידי "בחזרה לילדות"

הטלוויזיה החינוכית וקלסיקלטת גאים להציג: "בחזרה לילדות". אוסף חובה לכל אוהבי הנוסטלגיה: מארז די.וי.די הכולל שלושה תקליטורים ובהם מבחר מתוכניות הילדים האהובות בכל הזמנים. אנשי החברה מתארים את המארז

מערכת "את זה" 10.09.12

הם חוזרים!

בלי סודות * ציפיטפוט * הילדים משכונת חיים * הדוברמן החבר'מן

בבית של פיסטוק * מצב משפחתי

* Here We Are * Sing a Song Neighbors

הטלוויזיה החינוכית וקלסיקלטת משיקות מארז חדש וחגיגי הכולל 25 תוכניות ילדים אהובות ואיכותיות שהשפיעו עלינו המבוגרים, לכל החיים. תוכניות הילדים המיתולוגיות מבית היוצר של הטלוויזיה החינוכית בסדרות היוצאות לראשונה בדיוידי במארז זה.

המארז "בחזרה לילדות" מבית הטלוויזיה החינוכית מעניק לילדים הזדמנות להיחשף לתכנים האהובים, לדמויות ולסרטים שהעסיקו את הוריהם כשהיו בגילם.

המארז כולל מבחר של תוכניות איכותיות העוסקות במגוון רב של נושאים ותחומים, ומביא לידי ביטוי ניסיון חינוכי רב שנים המתעלה מעל מסרים דידקטיים ושטוחים ומציע יצירות מרעננות, מעשירות ומחכימות הראויות להופיע בכל בית ומתאימות לצפייה משותפת לכל בני המשפחה, סבים, הורים וילדים.

מארז "בחזרה לילדות" כולל שלושה תקליטורים ומציע למעלה מ-7 שעות צפייה במיטב הפרקים של התוכניות הקלאסיות, ביניהן: "חשבון פשוט", "פרפר נחמד", "קשת בענן" ו"עברית בסימן טוב" לצד מבחר תוכניות לימוד נוסטלגיות ללימוד אנגלית כגון:

Gabby and Debby, Dan and Edna, Neighbors, The Sherriff of Hollywood Hills.

התוכניות באוסף הייחודי נוצרו על ידי צוותי ההפקה של הטלוויזיה החינוכית לדורותיה במרוצת שנות ה-70 וה-80. הן נכתבו, הולחנו ובוצעו על ידי מיטב היוצרים והשחקנים בארץ.

מחיר: 99.99 שקלים

להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות

  • כל הגילאים

  • החלפת רכב לקראת הרחבת המשפחה

  • מערכת "את זה"24.06.19

  • ילד חדש מצטרף למשפחה שלכם? מזל טוב! פעמים רבות תגלו כי זה הזמן הנכון להתחדש ברכב המציע מרחב גדול יותר, מאפיינים בטיחותיים חשובים, תא מטען גדול לעגלה ולכבודה של כולכם או אפילו קצת יותר מקום לרגליים. במאמר זה אספנו את כל הדברים שכדאי להכין ולבדוק לפני שאתם קונים את הרכב החדש.

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים