מה בפורטל?

מה עושים העצים?

מה יש בו בעץ שהופך אותו לחומר שהעולם אינו יכול להתקיים בלעדיו? ומה עושים מעצים? על אלו ועוד בתערוכה פעילה לכל המשפחה במרכז אמנויות במוזיאון חיפה

מערכת "את זה" 24.10.12

"מה עושים העצים?", תוהה " ע.הלל , בפתח שירו "אני שואל ". כותרת התערוכה במרכז לאמנויות של מוזיאון חיפה הושאלה מהשיר שמציג עוד שאלות רבות,שאלות של ילדים סקרנים על דברים שאינם מובנים מאליהם. התערוכה מציעה לילדים היכרות עם העץ כחומר גלם יוצא דופן ,בעל מגוון רב של שימושים.

בלהה אהרוני, ניבי אלרואי, אביטל כנעני,ליאת לבני, רודי להמן, סשה סרבר, מוש קאשי, פסלים, חפצים וכלים מוסיקליים מאוסף מוזיאון חיפה,צעצועי ילדים מאוסף עקיבא וסרמן.

אוצרת : עדי שלח.

מה יש בו בעץ שהופך אותו לחומר שהעולם אינו יכול להתקיים בלעדיו? ומה עושים מעצים?

תערוכה פעילה לכל המשפחה עוסקת בעץ כחומר גלם מרכזי ביצירות של אמנים רבים בכל העולם וכנושא בעל הקשרים רבים: אמנותיים, שימושיים, אדריכליים, ביולוגיים, סביבתיים, משחקיים ועוד.

התערוכה עוסקת בחיבור שבין אמנות לסביבה ומציגה עבודות אמנות עכשווית, לצד חפצי אמנות אתנולוגית מכל רחבי העולם וצעצועי ילדים שובי לב מאוסף עקיבא וסרמן.

במרחב התצוגה במרכז לאמנויות ממוקמות עמדות יצירה, קריאה ומשחק לכל המשפחה.

התערוכה תינעל ב 1.7.13

מרכז אמנויות במוזיאון חיפה לאמנות, רחוב שבתאי לוי 24 חיפה , טל': 04-9115991

שעות פתיחה: שבת וחג 10:00 – 14:00 -

מחיר כניסה למרכז אמנויות: 20  שקלים

  • כל הגילאים

  • חוברת העשרה לגילאי 4-6 להורדה

  • מערכת "את זה"29.03.20

  • עקב הבקשות הרבות שלכם לאפשר הורדת חוברת ההעשרה שלנו לגילאי 4-6 – החלטנו לאפשר רכישה ב-10 שקלים בלבד (על מנת לכבד את המומחים והעושים במלאכה!). בכל חלק בחוברת 27 עמודים עם מגוון פעילויות בנושאים שונים לגילאי 4-6 ממיטב המומחים של פורטל "את זה" – עכשיו להורדה

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים