מה בפורטל?

הסדנא לטקסטיל

בסדנא לטקסטיל תוכלו ליצור, לעצב לגעת בחומרים ידידותיים לסביבה ולעצב חולצה או סינר מעשה ידיכם או לשדרג בגד ישן ולקחת הביתה כמובן. תמר ותומר בר נס מעבירים חוויה יצירתית, מקורית וייחודית בעמק הירדן או בכל מקום שתרצו

מערכת "את זה" 17.01.13

תעודת זהות

  • מיועד לגיל:3-13

  • מיקום:ניתן לערוך גם בבית הלקוח, במוסדות ובקייטנות, הפעלות לימי הולדת, ימי גיבוש וכיף לחברות, מסיבות רווקות וגיוס.

  • טלפון:תומר 052-3454274

  • אתר:הסדנא לטקסטילהסדנא לטקסטיל, סדנת הדפסה על חולצות וסינרים, מזמינה אתכם לביקור חווייתי ועשיר בצבע, מגע ואסתטיקה. בסדנא לטקסטיל סדנאות יצירה עם חומרים ידידותיים לסביבה באולם ססגוני, מיוחד ,שמח ומלהיב. בואו ליצור, לעצב לגעת ולהתרגש מעיצוב חולצה או סינר מעשה ידיכם ולקחת אותם הביתה. כל אחד, בכל גיל, מקטן ועד גדול, יכול ליהנות מחוויית היצירה כיד הדמיון.

הסדנא מנוהלת על ידי בני הזוג תמר ותומר בר-נס שהגשימו חלום ועברו עם ילדיהם מתל אביב לעמק הירדן בשנת 2010. בני הזוג פיתחו דוגמאות וטכניקות ייחודיות בהתאמה גם לילדים ומציעים סדנאות יצירה.

בעולם קסום ומרגש של צבעים, חומרים ובדים יוכלו הילדים להתנסות בשיטת אמנות עתיקה ולעצב לעצמם פריט לבוש מודפס עם מבחר גדול של דוגמאות משבלונות, חותמות ותרסיסים או לבחור בסדנאות בהן יצירת הדוגמאות חופשית יותר.

הסדנאות מתאימות לגני ילדים ולמוסדות חינוך, לארגונים, וועדי עובדים, קבוצות , למסיבות רווקות, למפגשים משפחתיים ולימי הולדת.

עוד בסדנא לטקסטיל חוגים מרתקים לעיצוב – סדנת חידוש בגדים ישנים וכן קורסים מקצועיים ללימוד תחום הדפס הרשת בהדרכתה של מעצבת הטקסטיל בוגרת שנקר תמר בר-נס.

הסדנאות מתאימות לכל גיל וניתן למצוא מוצרים לכל מידה ושבלונות וחותמות מכל הנושאים.

בכל יום שישי מתקיימת מסיבת מיחזור ושידרוג בגדים - אתם מביאים פריטים כמו בגדים, מפות, וילונות ועוד שנשכחו בארון בגלל כתמים או צבע דהוי ויחד מחדשים אותם ומעניקים להם מראה חדש ומרהיב.

איך זה עובד? בוחרים פריט לבוש, בוחרים דוגמאות, נכנסים לאולם הסדנא לובשים סינר, מקבלים צבעים מרהיבים לפי בחירה, מקבלים כלי יצירה והדרכה צמודה עד לקבלת המוצר שכולו מתנה מעשה ידיכם לאהוביכם או לעצמכם.

לנוחות ההורים שאינם משתתפים בפעילות יש במתחם הסדנא אזור בו ניתן לנוח.בחצר הסדנא מוצבים שולחנות פיקניק בצל עצים ותחת שמשיות, בר קפה ומשקאות שייק. עוד במקום חנות לממכר מוצרי הדפסה לעבודה בבית וחנות מתנות.

את הסדנאות ניתן לערוך גם בבית הלקוח, במוסדות ובקייטנות, הפעלות לימי הולדת , ימי גיבוש וכיף לחברות ,מסיבות רווקות וגיוס. הסדנאות מתאימות גם כסדנאות חוץ בבתי מלון בכל רחבי הארץ.

שעות פתיחה : יולי אוגוסט וימי חופשות בתי הספר - 10:00 עד 19:00
ימי שישי : 10:00 עד 17:00
שבת וחג - סגור
שאר ימי השנה – בתיאום מראש

מיועד לגיל: 2+

תיאור המקום: סדנת הדפסה על חולצות וסינרים

מיקום: ניתן לערוך גם בבית הלקוח, במוסדות ובקייטנות, הפעלות לימי הולדת, ימי גיבוש וכיף לחברות, מסיבות רווקות וגיוס.

טלפון: תומר 052-3454274

אתר: http://www.textile-workstudio.com/

מייל: [email protected]

מחירים: 45-70 (תלוי במוצר ובסדנא), מלווים לא משלמים!

  • גילאי 3-6

  • חוברת העשרה לגילאי 4-6 להורדה

  • מערכת "את זה"29.03.20

  • עקב הבקשות הרבות שלכם לאפשר הורדת חוברת ההעשרה שלנו לגילאי 4-6 – החלטנו לאפשר רכישה ב-10 שקלים בלבד (על מנת לכבד את המומחים והעושים במלאכה!). בכל חלק בחוברת 27 עמודים עם מגוון פעילויות בנושאים שונים לגילאי 4-6 ממיטב המומחים של פורטל "את זה" – עכשיו להורדה

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים