מה בפורטל?

לישון בנעימה

"לישון בנעימה" הוא דיסק שמע של רועי אברהם לתינוקות, ילדים ומבוגרים כאחד, המציג מגוון רחב של נגינות ערש משירי הקודש. מומלץ כמתנת לידה לשומרי מסורת ולכל מי שאוהב את הסגנון  

13.01.13

אני מאמינה שסגנון המוזיקה האהוב על כל אחד מאיתנו קשור מאוד להרגלי ההאזנה מגיל צעיר. אני בעצמי אוהבת שירים עבריים בין היתר משום שאלו השירים המוכרים שמחזירים אותי אל הילדות. חברתי הטובה נהנית ממוזיקה קלאסית של באך ושופן משום שאלו היצירות ששמעה בילדותה בבית ובקונצרטים.

שוחרי הסגנון החסידי והנעימות בסגנון שירי הקודש ישמחו לגלות את הדיסק "לישון הנעימה" של רועי אברהם המכיל יצירות שקטות ונעימות משירי הקודש, סגנון המתאים בבתים מסורתיים ודתיים ובהחלט מקנה מנהג יפה של האזנה למוזיקה נעימה לפני השינה.

מחקרים רבים הוכיחו שהאזנה למוזיקה מצוינת מבחינות רבות להתפתחות, וכבר מזמן החלו נשים בהריון להשמיע מוזיקה קלאסית לעובר בעודו בבטן. גם אם זה לא ממש מפתח את המוח, זה מרגיע ובטח לא מזיק.

אחד השירים שנהגתי לשיר לילדיי כשהיו קטנים הוא "מי האיש החפץ חיים" – שיר נשמה מרגש שאני אוהבת באופן אישי, וכמובן שמאוד שמחתי שהוא כלול בדיסק הזה.

השירים המתנגנים בדיסק:

המלאך הגואל – יגאל צליק

י-ה ריבון - קרליבך

למען אחיי ורעיי - קרליבך

אנעים זמירות -חסידות חב"ד

שיר הכבוד - עממי

מזמור לדוד - חסידות מוזדיץ'

א-לי אתה – האדמור הזקן

מי האיש - עממי

אבינו מלכנו - האדמור הזקן

אני מאמין – חסידות מוזדיץ'

ממקומך – קרליבך

אני לא יודעת האם התינוק שהאזין יחד איתי לדיסק נרדם מעייפות או מההאזנה למנגינה המתוקה, אבל אני נהניתי מהנגינות המבוססות על השירים המוכרים לי מתקופת בני עקיבא – שירי נשמה מרגשים כמו למען אחיי ורעיי, אני מאמין, מי האיש החפץ חיים, אבינו מלכנו ועוד.

העיבוד הותאם לתינוקות וילדים, עם צלילים מקסימים ומרגיעים, ובנוסף בצורה זו לומד הילד להכיר את המנגינות הבסיסיות של שירי הקודש מגיל קטן וצומח יחד איתם.

הדיסק מומלץ מאוד כמתנת לידה לאם ולתינוק, לחשיפה של מוזיקה בסגנון חסידי מרגיע. הדיסק נשלח בדואר במהירות, מגיע עטוף כמתנה ובהחלט מהווה רעיון מקורי לשי בעיקר למגזר הדתי.

אורך: 60 דקות.

מחיר: 50 שקלים (כולל אריזה, ברכה ומשלוח).

אתר: http://roeiavraham.com/

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים