מה בפורטל?

רעיונות למתנות ליל הסדר

גם לילדים שלא מצאו את האפיקומן מגיע פרס תנחומים, ורבים מאיתנו קונים מראש מתנה לכל הילדים לכבוד החג. קיבצנו כאן רעיונות מדליקים למתנות עד 100 שקלים שמתאימות לטווח גדול של גילאים. לא למארחים בלבד. ויש גם הנחות לגולשינו!!!

יעל צמח-גרינשפון 26.03.15

האיש שאיתי סיפר לי לא פעם על ליל הסדר המושלם שעורכת דודה נירה, אחת מחוויות הילדות האולטימטיביות שלו. מספר המנות הטעימות, אופן הגשתן, המספר המרשים של המשתתפים, עיצוב השולחן וההשקעה במתנות האישיות לכל אחד. אצל נירה כל ילד מקבל אפיקומן! מדי שנה היא מחליטה על מתנה אחידה שמתאימה לכל הילדים המשתתפים, למשל ספרים, ולכל אחד מהם בוחרת את הפריט המתאים. אומנם זו לא היתה כוונת המשורר שהמציא את מנהג האפיקומן, אבל תודו שיש בזה משהו מחמם את הלב שבוחרים לכל ילד את המתנה שמתאימה לו.

אם אתם רוצים לבוא מוכנים לליל הסדר ולהעניק לילדים מתנות מיוחדות לחג, אספנו מבחר רעיונות של מתנות שמתאימות לטווח גדול של גילאים:

פריט לבוש בהדפסה אישית מזכרת מפסח

הסדנא לטקסטיל, סדנת הדפס על פריטי לבוש, מציעה מתנה מקורית לכל גיל ואירוע במיוחד לקראת פסח - פריט לבוש מודפס עם דוגמאות מרהיבות בכל הנושאים, או עם כיתוב מודפס.

בין פריטי הלבוש – חולצות, בנדנות, תחתוני בוקסר לגברים, סינרים, פלייסמטים ועוד.

מבחר דוגמאות – משפטים, סלוגנים, סיסמאות, לוגו, דינוזאור, פיה, נסיכה, חתול, כדור רגל, גנגהם סטייל, פרחים, סוסים ועוד.

ניתן לרכוש שוברי מתנה ולשלוח את היקרים לכם לביקור בפינת החמד הצבעונית של תומר ותמר בר נס בסובב כנרת, או לבחור פריט לבוש, משפט או דוגמא להדפסה – הכל נשלח בדואר באופן מסודר.

בסדנא לטקסטיל משתמשים בצבעים על בסיס מים וידידותיים לסביבה. תהליך ההדפסה ידני על פי שיטות מסורתיות עתיקות. אין מכונות, אין ריחות ואין תופעות לוואי. ההדפסות איכותיות ואין מה לחשוש מכביסות!

המתנה הוז מתאימה לילדים בטווח רחב של גילאים בפסח – ניתן להזמין לפי מידות. סבתות או מארחות יכולות להזמין מראש פריטי לבוש אחידים לכל הנכדים!

להרחבה על הסדנא לטקסטיל

ערכה לניהול זמן

רוצים להעניק לילדים ערכה להתארגנות בכיף בבוקר? נמאס לכם שהילדים הולכים לישון בשעות מאוחרות כי לא סיימו את המשימות? מתאים לכם להעניק לילדים אמצעי חווייתי להתארגנות יומיומית בשעות הבוקר והערב? הכירו את ערכת טיקיטק הכוללת אמצעי עזר לסימון המשימות בדרך קלה וכיפית לילדים בגיל הגן והכיתות הנמוכות.

Tikitime - ליין מוצרים לניהול זמן והתארגנות של ילדים בגילאי 4-10 באמצעות אביזרי עזר (פירמידת משימות בוקר וערב, דפי חייכנים.

כרטיסי התארגנות, שעון חול ועוד). הערכה מיוצרת בישראל וארוזה באריזה שקופה ומתחשבת בסביבה.

להרחבה על ערכת התארגנות משפחתית

להמלצה על פירמידת משימות לילדים

טלפון: [email protected]

אתרwww.tikitime.co.il

רביעיות חגים

רביעיות חגים מסדרת מִשְפָחַג של מכון שיטים (ע"ר) מכילות 13 רביעיות של חגי ישראל עם שדרוגים מיוחדים ללימוד חווייתי של חגי ישראל לילדים בגילאי הגן וגם לילדים שקוראים. באיורי המשחק הושקעה מחשבה רבה תוך שימת לב לפרטים. המשחק צבעוני ומזמין מאוד.

הקלפים יחסית קטנים, כך שיתאימו לגודל כף ידם של ילדים קטנים שיאלצו להחזיק בו זמנית כמה קלפים. הפונטים פשוטים וקריאים, כך שיתאימו לילדים שעושים את ראשית דרכם בקריאה עצמאית.

להרחבה על רביעיות חגים

לגולשי פורטל "את זה" - מחיר 45 שקלים בלבד (לא כולל משלוח). 

טלפון: 04-6536344.

אתר: http://www.chagim.org.il/ListPages.aspx?catid=4

די וי די "אוריקן"

דיסק לילדים בני 3+ מצוין להעברת מסרים חשובים באמצעות שירים וסיפורים מושקעים. הדי וי די מעביר בצורה פשוטה כל כך נושאים חשובים וערכיים, בראשם מיחזור ואיכות הסביבה, חיסכון במים בחשמל וחינוך לצרכנות נבונה וכן אהבה לטבע ולחיות, חינוך להיגיינה וניקיון, יצירה ויצירתיות.

סיפור המעשה מתחיל בשיעור טבע (מיכל קליין) בכיתה ב' בבית ספר ממלכתי הגבעה. התלמידים מופתעים לגלות שהחומר הכלול בתוכנית הלימודים השנתית אינו בהכרח יבש ומשעמם, ושהחובה המוטלת על כל אחד ואחד מאיתנו, לשמור ולהגן על העולם, יכולה להפוך לזכות גדולה ומהנה! בעזרת אורי, ילד חולמני שהופך לאוריקן - מהיר כמו הרוח, חזק כמו סופה הילדים למדים על חשיבות המיחזור ועוד נושאים חשובים שיובילו אותנו לחיות בעולם טוב יותר!

להרחבה על די.וי.די אוריקן

מחיר (כולל משלוח): 40 שקלים.

אתר: http://www.michalklein.com/

מייל: [email protected]

לרכישת מארז כפול (DVD + דיסק שירים) בלחיצת כפתור, לחצו על הקישור הבא ליחצו כאן

לוח שבועוני

לוח משחק ללימוד ימי השבוע והפעילויות המתקיימות בהם. לוח מגנטי שעליו מניחים בכל יום את הפעילויות הקבועות (והלא קבועות...) שמתקיימות באותו יום – חוגים, פעילויות העשרה, בילוי עם סבא וסבתא, בילוי בים/בריכה ועוד ועוד. באמצעות פיזור המגנטים על הלוח המגנטי הנצמד למקרר יכולים הילדים לזהות את היום, הפעילות, ולחוש את מחזוריות השבוע.

הלוח משמש ללימוד מושגי זמן כגון שעה, יום ושבוע בדרך של משחק מהנה.

מתאים כמתנה מרוכזת לילדי הגן, הצהרון ולכל קבוצה בגילאי 2-6.

להרחבה על לוח שבועוני

מחיר: 35-50 ש"ח (משתנה לפי כמות). מחיר מיוחד לגנים!!!!

טלפון: 052-6922221.

מייל: [email protected]

אתר: www.familytime.co.il.

הגדה משפחתית  

כמה כיף שכל הילדים או כל המשתתפים בליל הסדר קוראים מהגדה אחידה הכוללת תמונות משותפות של כל המשפחה! כדאי להתארגן מראש ולעצב בקלות הגדה עם חוויות שלכם להדפסה. כולם ייהנו ממנה במהלך ליל הסדר, והיא גם תישאר למזכרת מצוינת!

חברת ג'יפיקס מציעה לעצב הגדה של פסח עם התמונות שלכם במחירים מצחיקים! 40% הנחה!

האלבום איכותי כריכת סיכות קשה בשני גדלים לבחירה.

מחירים:

גודל (A5 (20X15) ב 25 ₪ בלבד! במקום 41 ש”ח

גודל (A4 (28X21) ב 99 ₪ בלבד! במקום 165 ש”ח.

להזמנה והורדת התוכנה – אתר ג'יפיקס

ספר "אליהו הנביא היקר!"

הספר "אליהו הנביא היקר!" (הוצאת ספרים פלא) מהווה מתנה נפלאה לילדים בני 6+ לחג הפסח. הספר בנוי כסדרת מכתבים שכותב ילד לאליהו הנביא במטרה לזכות במתנות עליהן חלם, כאשר בכל פעם משהו אחר מרחיק אותו מהגשמת משאלותיו. ספר עזר להבעת רגשות וחלומות

להרחבה על הספר "אליהו הנביא היקר!"

טלפון: 052-7812781.

[email protected]

משחק חיות חורזות

משחק קלפים צבעוני בנושא חיות ומילים המתחרזות עם שמות החיות לפיתוח הבסיס לקריאה וכתיבה, להבנת הנקרא ולהעשרת השפה לילדים בדרך חווייתית. המשחק מתאים לילדים בני 6+.

זהו משחק חינוכי איכותי מצוין לתרגול קריאה וכתיבה בשלב הראשון, וכן חרוזים ופונטיקה בכלל. בראש כל קלף כתוב שם של חיה: חסידה, נמלה, קוף, פיל, פרפר, חתול וכו' ומתחת ארבע שורות של מילים שחורזות עם שם החיה: חסידה – חידה, נדנדה, נקודה, אגדה. קוף – תוף, מנוף, עוף חוף. החרוזים מדויקים ולא מאולצים.

להרחבה על משחק חיות חורזות

הטבה לגולשי "את זה" - בקניית המשחק דרך הפורטל יצורף דף תפזורת "חיות חורזות"!

טלפון: 052-3582533.

מייל: [email protected]

אתר: http://www.flyshare.co.il

ערכה ללימוד אותיות

ערכה ללימוד אותיות א-ב על לוח מגנטי איכותי, המאפשרת לחשוף ילדים מגיל 4 לעולם האותיות החל משלב הכרת האותיות ועד כתיבה וקריאה כולל הכרת סימני הניקוד ויישומם בפועל!

בערכה 2 לוחות מגנטיים שחיבורם מרכיב לוח אחד של אותיות הא"ב – בכל ריבוע מופיעה האות עם תמונה וכיתוב מה יש בתמונה (א-אריה, ב-בית וכו'). הריבועים צבעוניים והאיורים יפים. בתחתית הלוח המחובר יש מקום שעליו ישתלבו מגנטים נוספים.

ריבועי המגנט כוללים את האותיות הסופיות, הווריאציות של האותיות שמקבלות דגש בעברית חדשה (ב, כ, פ), וריאציות של ו' בשורוק מלא ובחולם מלא וסימני הניקוד – כאן חשבו על הכל! צריך רק להתחיל להרכיב מילים.

להרחבה על ערכה ללימוד אותיות

לגולשי "את זה" לוח מגנטי מתנה

סינר יצירה ובישול  

סינר ליצירה או לבישול הוא מתנה מקורית לכבוד החג, בייחוד אם מדפיסים עליו באופן אחיד לכל הילדים!

סינר היצירה והבישול של חברת "פרסקו - עולם היצירה שילדים אוהבים" הוא סינר לבן איכותי מבד שאפשר להדפיס עליו בהתאמה אישית. הסינר עשוי בד עדין בדיוק כמו של שפים אמיתיים, מגיע בצבע לבן (בדיוק כמו אצל הציירים המפורסמים) ומוקף בצבעי טורקיז או סגול -  צבעים ניטרליים המתאימים לבנים ולבנות.

סינר היצירה והבישול של "פרסקו" מתאים לחוגי בישול ואפייה לילדים וגם לבית כדי לבשל עם הילדים ולהגביר להם את התיאבון.

טלפון: 050-7746191 או 077-5580139

[email protected]

http://www.fresconet.co.il/

להרחבה על פרסקו – עולם היצירה שילדים אוהבים

 • יצירות

 • איך מכינים נייר בבית?

 • מערכת "את זה"17.03.20

 • אחד הדברים שמפתיעים ומרתקים ילדים בכל הגילאים הוא הנייר שעשוי מעצים וצמחים. בהפעלה פשוטה בבית אפשר להכין ניירות כדי להבין את תהליך הייצור של ההמצאה הסינית שהחליפה את הפפירוס מצרים ואת הקלף באירופה. שקד נוימן, מומחה להפקת נייר שמפעיל את סדנת “תות נייר” בזכרון יעקב מזה כ-25 שנה, מעניק רעיון להפעלה קלה לייצור נייר בבית, כולל ההסברים המפורטים
 • מזכרות ומתנות

 • תפריט לכל ארוחה

 • יעל צמח-גרינשפון25.10.19

 • למה כדאי להכין תפריט לכל ארוחה מיוחדת ולכל אירוח? לעיצוב השולחן, לתיאום ציפיות, למזכרת מרגשת ובעיקר לניהול מיד"ע! התיעוד יעזור לכם לגוון לפעם הבאה או לחזור על מאכלים מוצלחים שהאורחים אהבו! להתייעל עם יעל בשימור ותיעוד המידע, בחיסכון ובהקניית הערך של צרכנות נבונה לדור הבא
 • גילאי 3-6

 • חוברת העשרה לגילאי 4-6 להורדה

 • מערכת "את זה"29.03.20

 • עקב הבקשות הרבות שלכם לאפשר הורדת חוברת ההעשרה שלנו לגילאי 4-6 – החלטנו לאפשר רכישה ב-10 שקלים בלבד (על מנת לכבד את המומחים והעושים במלאכה!). בכל חלק בחוברת 27 עמודים עם מגוון פעילויות בנושאים שונים לגילאי 4-6 ממיטב המומחים של פורטל "את זה" – עכשיו להורדה

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים