מה בפורטל?

אביזרים ליום הולדת

לילד יש יום הולדת בחופש הגדול והוא חוגג בכיתה או בגן לפני סיום שנת הלימודים? רשת "משו" מציעה כל מה שצריך למסיבה - בשקל וחצי בלבד!

08.06.13


ילדים רבים שנולדו בקיץ - כולל בימי החופש הגדול - חוגגים את יום ההולדת בכיתה או בגן לפני סיום שנת הלימודים, כדי לא לפספס את החגיגה המשותפת עם החברים (ולא נורא אם התאריך לא ממש "מדויק"... העיקר שכולם שמחים ונהנים).

לרגל "עונת ימי ההולדת", המאפיינת את סוף שנת הלימודים, מציעה רשת חנויות הקונספט "משו" (18 סניפים בפריסה ארצית) לקנות את כל הציוד והמוצרים - בשקל וחצי בלבד לפריט:

  • קישוטים לחגיגה: שרשראות של "דגלונים" בשלל עיצובים (ברבי, פאואר ריינג'רס, פיטר פן ועוד), שלטים וכרזות "יום הולדת שמח", בלון מספר, בלונים במבחר סוגים, כתרים ועוד.
  • נרות וקישוטים לעוגה: נר מספר, נרות לעוגה בשלל סוגים, נרות לעוגה עם מכוניות/רכבות מדליקות כבסיס לנר, דגלים לקישוט העוגה ועוד.
  • כלים חד פעמיים: צלחות וכוסות מאוירות (אריזות של 7- 10 יחידות בשקל וחצי בלבד), קשים צבעוניים, מפיות נייר מאויירות ועוד.
  • ממתקים וחטיפים מכל סוגים: מגוון חטיפים, סוכריות מסוגים שונים, שוקולדים, חטיפי שוקולד, טרופיות ועוד.
  • הפתעות ומתנות לילדים: אין-ספור צעצועים ומשחקים ובהם: מדבקות מרהיבות, משחקי דמקה, דוקים, סולמות וחבלים, רובה מים, קלפים, בועות סבון, כדורים במגוון גדלים, תכשיטים, גולות, קישוטי שיער ועוד.
  • הזמנות ליום ההולדת במגוון עיצובים, שקיות יום הולדת ממותגות עם מבחר של דמויות אהובות, שקיות אריזה מעוצבות למתנות, אגרות ברכה מעוצבות ועוד.

ועוד ועוד...

רשת חנויות "משו" הנה רשת ייחודית בישראל, אשר כל מוצריה מוצעים במחיר אחיד - שקל וחצי בלבד! הייחוד מתבטא הן במחיר האטרקטיבי – אשר עולה בחנויות אחרות הרבה יותר, והן במגוון הרחב של התחומים והמוצרים: צעצועים לילדים, ציוד משרדי, אביזרי אופנה, כלי עבודה, כלים חד פעמיים, תכשיטים, ממתקים, כלי בית ועוד.

רשת "משו" מונה 18 סניפים בפריסה ארצית: ירושלים, הרצליה, בת ים, חולון, כפר סבא, חדרה, באר שבע, חיפה, רמלה, עפולה, טבריה, הוד השרון, נתיבות, אילת, אופקים, מודיעין, מושב ינוב ובית שאן.

לפרטים:www.mashoo4u.com

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים