מה בפורטל?

דף תיעוד רגשות וחוויות לאמהות

הדפיסו דף יומן לכתיבה יומית או תקופתית, דף שיאפשר לכם לבחון ולראות את ממוצע החוויות שלכם עם כל ילד. רוית לירון ומרב זימלר מ"טיקיטק" מציעות למלא את הדפים כדי שיאפשרו לכם לראות בעיניים את סך כל החוויות שצברתם ולהרגיש סיפוק והישג. במרחק הזמן, דפים אלו ישמשו כזיכרון מתוק מימים עמוסים וקשים.

מערכת "את זה" 19.10.14

קחו לכם 5 דקות ועשו סדר ברגשות ובחוויות ההוריות של גידול תאומים. אם ההתבוננות מעוררת בכם אי נוחות אל תהססו להתייעץ ולבקש עזרה. גידול ילדים, ובייחוד תאומים הוא משימה מורכבת, ומגיע לכם ליהנות ולחוש סיפוק ממשימה זו.

החליפו רגשות מציפות ומבלבלות במילים מדויקות שנותנות ביטוי שלם לחוויה. פירוק החוויה הרגשית המציפה והמבלבלת תאפשר התבוננות רגועה ונקייה יותר על ההוויה כולה.

הדפיסו את הדף המצורף והשלימו בכמה מילים את השורות. ניתן למלא דף נפרד לכל ילד או לתת ביטוי לכל ילד בדף המשותף.

להדפסת דף תיעוד רגשות וחוויות לאמהות

עיצוב גרפי: מרב זימלר.

עוד על טיקיטק:

אמא לתאומים פעמיים

ערכת התארגנות משפחתית

פירמידת משימות לילדים

ליצירת קשר: [email protected]

לאתר: www.tikitime.co.il

  • כל הגילאים

  • שילוב חשוב – הבית ובית הספר

  • יעל צמח-גרינשפון07.12.19

  • שאלתי את 3 ילדיי מה קיבלו ממערכת החינוך? האם בית הספר הוסיף לכם כישורי חיים? מנין החשיבה הלוגית, היצירתית, המדעית? אם תשאלו את יונתן (17) – הכל מתחיל מהגן! אם תשאלו את ערן (21) – מערכת החינוך מעניקה הזדמנויות רבות לפיתוח המיומנויות לחיים לצד לימוד המקצועות, ואם תשאלו אותי – אני בעד שילוב גם של הבית וגם של בית הספר, גם של ההורים וגם של המורים ובעיקר שילוב והידוק הקשר

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים