מה בפורטל?

די וי די חיפזון וזהירון משפחה

"חיפזון וזהירון" השיקה ב-DVD את העונה השלישית החדשה בנושא משפחה, המשודרת ב-HOT VOD Young. הצפייה מהווה חוויה משותפת עם הילדים להעברת מסרים משפחתיים וחברתיים וערכים חשובים לחיים ומזמנת שיחות מעניינות עם הילדים. ניסינו את זה - מומלץ להורים, מורים וילדים בגיל 3-7

יעל צמח-גרינשפון 11.01.14

אחת החוויות המשותפות שלי עם הילדים קשורה לצפייה בטלוויזיה. עם בן ה-16 אני זוכה לעקוב אחר תוכניות ריאליטי שמזמנות שיחות ודעות, עם בן ה-11 אנחנו מתפקעים מצחוק מהסדרה "בוב ספוג", ועם בת השש אנחנו צופים בכל פעם בתוכנית אחרת שהיא בוחרת.

אחת התוכניות שבת השש אוהבת במיוחד לשעת הביחד שלנו היא "חיפזון וזהירון". היא מזדהה עם הדמות של זהירון ואומרת בחיוך שחיפזון הוא כמו אחיה בן ה-11. אני משוגעת על הדמות של חיפזון שמזכירה לי את רגע (ציפי מור) מהתוכנית "רגע עם דודלי" שכל כך אהבתי בילדותי. היא חוזרת על חוקי הזהירות בהתלהבות ונהנתה מאוד מההצגה "חיפזון וזהירון" בשנה שעברה.

זו הסיבה לכך שהיא יצאה מגדרה משמחה למראה מארז הדיוידי הכולל את העונה השלישית של סדרת "חיפזון וזהירון".

כל פרק בסדרה מוקדש לבן משפחה אחר (אבא, אמא, אח, סבתא, דוד ועוד) ועוסק באופן משעשע אך עם זאת רציני בערכי משפחה שונים, בהם – מתן כבוד להורים, תמיכה ועזרה לבני המשפחה, אהבת אחים, חיית המחמד היא חלק מהמשפחה, עזרה לזולת, חשיבות המשפחה ועוד. יהלי התחברה לנושא הריבים בין האחים הקרוב אליה. אני התחברתי לנושא היחסים והקשרים החברתיים ולדרך הייחודית הפשוטה שבו הוא מועבר וגורם לילדים להזדהות עם אחת הדמויות.

"חיפזון וזהירון", הם שני חברים השונים זה מזה: זהירון (רונה בקרמן) - זהיר ומחושב ואילו חיפזון (יפעה מימון הר-קט) - נחפז וממהר. את השניים מלווה חבורה צבעונית הכוללת את מר רמזור (מתן קליגר), צ'יקו השוטר (רמי ציון), טופי מוכרת הממתקים (שיפי אלוני), טישו מנקה הרחובות (שגיא לוי), בולי הדוור (דודי גזית, יובב הדוד מהמושב (מתן קליגר) ודמות חדשה בעונה החדשה - מרתה הספרנית (מיקי קם).

באחד הפרקים בסדרה חיפזון וזהירון מגלים קן של יונה הדוגרת על גוזליה. יום אחד הגוזלים נעלמים והשניים מודאגים. הם לומדים שהגוזלים גדלו, למדו לעוף ופרחו מהקן וכי זו דרכו של עולם. בפרק אחר מתארגנים כל החברים בשכונה לטפל בחיות המשק של הדוד יובב מהמושב, כדי שהוא יוכל לצאת לנופש קצר ולנוח; בפרק החתונה טישו מביע את אהבתו בפני טופי ומציע לה להתחתן איתו ועוד...

כמה כיף לשוחח על טופי ומר רמזור גם אחרי הצפייה המשותפת, להיזכר יחד ו"לעבור על החומר" כמו שאומרים.עבורי זו גם נוסטלגיה נהדרת, כי התוכנית מזכירה לי סדרות שאהבתי בילדות שלי כמו "רגע עם דודלי", "הבית של פיסטוק" ו"שכונת חיים".

הצפייה בחיפזון וזהירון מהווה בילוי משפחתי, והמארז מתאים מאוד כמתנה לילדים בני 3-7 (גילאי הגן והכיתות הנמוכות) ומתאימה ליום המשפחה!

שתי העונות הראשונות של "חיפזון וזהירון", שעסקו בזהירות בדרכים (הספר שעסק בנושא הומלץ על ידי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים), ובניהול אורח חיים בריא, זכו להצלחה אדירה.

הסדרה משודרת ב-HOT VOD Young.

כתיבה ותסריט: מאיה בר מוחה - גוזלי

במאי: עופר שפריר

הפצה: פליי רקורדס-קידס

מחיר מארז DVD, (הכולל 10 פרקים ב- 3 דיסקים):100 ₪

  • מוצרים מומלצים

  • צעצועים לפיתוח מיומנויות

  • יעל צמח-גרינשפון09.12.19

  • חברת "ב.ש צעצועים", המתמחה בייבוא ושיווק צעצועים, משיקה לחג החנוכה משחקים מהנים שכל ילד ישמח לקבל! המשחקים החדשים מבית המותג     SMART TOY – "קסם של שרשרת", "3 בריבוע" ו"סליידר", מפתחים את הזיכרון, הזריזות והמוטוריקה, ויספקו לילדים שעות רבות של משחק והנאה!
  • גילאי 3-6

  • לומדים להתמודד עם מחלות הילדים

  • טל בוקריס30.12.19

  • הרופאים עושים מה שניתן על מנת לדאוג לרפואת הגוף של ילדים חולים. התפקיד שלכם ההורים הוא לדאוג לרפואת הנפש וביחד השילוב הוא כמעט תמיד מנצח. טל בוקריס, יועצת, מנחה ומאמנת אישית מדברתעל הורות בצל החולי ונותנת עצות שימושיות להתמודדות עם המציאות הלא פשוטה הזו

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים