מה בפורטל?

צבעים מיוחדים לפנים

"פלדע" מציגה לכבוד חג פורים צבעי פנים איכותיים מתוצרת חברת edding ("אדינג") הגרמנית המתאימים במיוחד לעור הפנים (מאושרים על ידי משרד הבריאות). ניסינו את זה וכתבנו רשימה שלמה מדוע הילדים התלהבו!

יעל צמח-גרינשפון 01.03.15

אחת ההפתעות הכי שוות שזכיתי לשמח בהן את ילדיי במהלך השנים היא עט שמורכב מחלקים של שפיצים בצבעים שונים. כל שפיץ יכול להיות מוצב בראש העט לצביעה עכשיו, או לעבור לאחור ולפנות את מקומו לשפיץ בצבע האחר. זה גימיק היסטרי שילדים מגיל הגן מתים עליו, ואצלנו הוא זימן דקות רבות של צביעה ויצירה משותפת.

 יתרונות המארז

זו הסיבה העיקרית לכך שערכת צבעי האיפור המשווקת על ידי חברת פלדע זכתה אצלנו בבית לאהבה ממבט ראשון! לבן ה-11 זו היתה נוסטלגיה, עובדה שהוא הזכיר את ה"טריק" המוכר לו מהטושים בעלי המנגנון הדומה. לבת ה-6 זו היתה חוויה. הילדה החלה לשחק בעט הקסמים לפני שהחלו האיפורים לפנים.

כבר בשלב זה הייתי מאושרת מהמארז היעיל - אריזה שחוסכת מקום רב בתיקי האיפור וגם לא מלכלכת ביחס לצבעי איפור אחרים. במבנה הטוש הצבעים לא מתייבשים, מה שקורה במארזים אחרים.

 חוויית האיפור

7 הגוונים מונחים זה על גבי זה ויוצרים טוש שקל לילד לאחוז ולצבוע איתו גם בעצמו. הילדה עמדה מול המראה והחלה לצייר כמו על נייר. לא הייתי צריכה לאפר אותה, היא התאפרה בעצמה, זו החוויה שהיא לא תשכח.

וכמו בציור, היא החלה ליצור גוונים חדשים על ידי ערבוב הגוונים הקיימים על הפנים. כשהקו יצא לא לרוחה, שטפנו בקלות במים וסבון והיא החלה הכל מהתחלה.

אמנם בעיניי התוצאה פחות חשובה מהחוויה עצמה, אבל כאן גם התקבלה תוצאה נהדרת בזכות הצבעים שלא נמרחים.

 בריאות ובטיחות

צבעי הפנים של "אדינג" מאושרים על ידי משרד הבריאות. הצבעים מיוצרים ע"פ תקנים אירופאיים מחמירים (CE) ועברו מבדקים דרמטולוגיים קפדניים. חשוב לציין שהצבעים על בסיס מים, נטולי גלוטן ולכן מתאימים לבעלי רגישות לגלוטן.

צבעי FUNTASTICS - צבעים מיוחדים המותאמים לצביעה על הפנים משווקים על ידי חברת "פלדע", המתמחה בשיווק מוצרי יצירה ואומנות, המשווקת בארץ את מוצרי חברת edding הגרמנית, (מהמובילות בעולם בפיתוח וייצור מכשירי כתיבה וטושים מקצועיים).

 אז מה היה לנו:

מארז מדליק, חסכוני במקום, נוח לאחיזה

מריחה קלה ונקייה

בריאות ובטיחות

ובעיקר – חוויה של איפור שכדאי לאמץ לא רק בפורים!

מחיר מומלץ לאריזה של 7 צבעים – 29 שקלים.

להשיג:

בחנויות יצירה והובי ברחבי הארץ.

לרכישה באינטרנט: חנות פלדע ב-Buy2

אתר: http://www.palda.co.il/

 • מוצרים מומלצים

 • צעצועים לפיתוח מיומנויות

 • יעל צמח-גרינשפון09.12.19

 • חברת "ב.ש צעצועים", המתמחה בייבוא ושיווק צעצועים, משיקה לחג החנוכה משחקים מהנים שכל ילד ישמח לקבל! המשחקים החדשים מבית המותג     SMART TOY – "קסם של שרשרת", "3 בריבוע" ו"סליידר", מפתחים את הזיכרון, הזריזות והמוטוריקה, ויספקו לילדים שעות רבות של משחק והנאה!
 • אביזרי יצירה

 • מתנה שהיא ברכה

 • מערכת "את זה"30.05.18

 • מה צריך להיות במתנה לסוף שנה לגננות ולמורים, בייחוד אם נפרדים? מתנה קטנה שמביעה רעיון של הערכה, משהו סמלי שיהווה מזכרת מרגשת בכל פעם שייתקלו בו, ורצוי שיהיה שימושי בזמני הנאה. ומה עוד? שגם המחיר יהיה סמלי! רעיון למתנה לסוף שנה
 • כל הגילאים

 • שילוב חשוב – הבית ובית הספר

 • יעל צמח-גרינשפון07.12.19

 • שאלתי את 3 ילדיי מה קיבלו ממערכת החינוך? האם בית הספר הוסיף לכם כישורי חיים? מנין החשיבה הלוגית, היצירתית, המדעית? אם תשאלו את יונתן (17) – הכל מתחיל מהגן! אם תשאלו את ערן (21) – מערכת החינוך מעניקה הזדמנויות רבות לפיתוח המיומנויות לחיים לצד לימוד המקצועות, ואם תשאלו אותי – אני בעד שילוב גם של הבית וגם של בית הספר, גם של ההורים וגם של המורים ובעיקר שילוב והידוק הקשר

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים