מה בפורטל?

תיאטרון בובות ממגשי פיצה

לפעמים מגשי הפיצה נשארים ממש נקיים, אז במקום לזרוק לפח, חברת פלדע חומרי יצירה, מציעה לעשות בהם שימוש חוזר ולהכין מהם תיאטרון בובות! איכלו ומחזרו עם הילדים- צרו יצירה שכולה דימיון ומשחק

שרון אשד 07.09.17

היצירה הבאה משלבת שני דברים ש(כמעט) כל הילדים אוהבים – פיצה ותיאטרון בובות.

בעזרת מגש פיצה, קישוטים ודמיון, צרו עם הילדים תאטרון בובות משלהם, בו יוכלו אחר כך לשחק ולהציג את ההצגות מקוריות שלהם.

חברת פלדע מציגה איך בעזרת מגש פיצה, כמה קישוטים ודימיון אפשר להכין לבד בבית תיאטרון בובות שיהווה מצע להרבה משחקי דימיון, מקום לילד להתבטא ולהביע את עצמו, וכמובן – במה לכל השחקנים הקטנים שלנו.

תיאטרון בובות ממגשי פיצה

צריכים את זה

theatre materials eמגש של פיצה (יחסית נקי)

עיפרון

סרגל

סכין יפני (לשימוש מבוגרים בלבד!)

דבק BIG רב תכליתי

אבני פסיפס צבעוניות

סקוצ' עם דבק

רצועת סול עם צמחייה/חיות (פלדע)

מדבקות סול

וושי-טייפ (נייר דבק צבעוני)

דבק דו-צדדי

מסקנטייפ עבה/ סרט חבלה (גאפר)

יוצרים את זה

 1. theatre 1מחלקים את מגש הפיצה לשני חלקים בהתאם לקיפולים שלו. החלק בו נשתמש הוא החלק שסביב 4 פאותיו יש שוליים מתקפלים (ראו תמונה)
 2. משרטטים בעזרת סרגל ועיפרון מלבן ברוחב 30 ס"מ ובגובה 20 ס"מ במרכז הריבוע בנרכזי, עם שוליים רחבים יותר מלמטה (כפי שנראה בתמונה).
 3. חותכים את המלבן בזהירות בעזרת סכין יפני.
 4. theatre 2מקשטים את התאטרון: מדביקים אבני פסיפס צבעוניות סביב 3 מפאות המלבן שיצרנו. את הפאה התחתונה משאירים ריקה בינתיים.
 5. חותכים את יריעת הסול המעוטרת ברוחב החלון שיצרנו. ומצמידים את הסול אל קרטון הפיצה בעזרת הסקו'צ עם דבק. צד אחד נדביק אל הקרטון ואת הצד הנצמד אליו נדביק אל יריעת הסול.
 6. theatre 3מוסיפים מסגרת ועיטורים אל החלון שיצרנו בעזרת דבק וושי-טייפ, טושים ומדבקות סול שונות.
 7. מייצבים את התיאטרון: מקפלים את השוליים של מגש הפיצה פנימה (כפי שהיו במקור), וכדי שזה לא ייפתח מצמידים אותם בעזרת דבק דו-צדדי.את השוליים שנותרו, אפשר להצמיד אל הפינות המקופלות בעזרת מסקנטייפ רחב או סרט חבלה או סרט חבלה (גאפר).

את כל הקונסטרוקציה שיצרנו מומלץ להדביק עם מסקנטייפ אל השולחן/רצפה שעליהם רוצים להציג על מנת שזה לא יפול/יתנדנד.

התיאטרון מוכן!

עוד על פלדע:

האני מאמין של פלדע

צבעים מיוחדים לפנים

גלריית תמונות מוצרי פלדע

יצירת ינשופים

 • מיני סייטים

 • חידון מי צרכן נבון?

 • יעל צמח-גרינשפון11.01.18

 •  למה צריך כסף? מהי ריבית? למה מפקידים את הכסף בבנק? לפניכם חידון צרכנות לגילאי 6+. אם הילדים שלכם מתקשים להשיב על השאלות – אתם מוזמנים להירשם לקורס הדיגיטלי בנושא צרכנות נבונה לילדים (מבית "להתייעל עם יעל") ולקבל מבחר סרטונים, איורים, מצגות ותכנים בפורמטים שילדים אוהבים ללמוד באמצעותם בדרך חווייתית! 
 • פלדע

 • תיבת הפתעות למורה

 • שרון אשד29.11.17

 • רוצים להעניק למורה מתנה שימושית ליום המורה שחל ממש לפני חנוכה? מחפשים פעילות אחר צהריים עם הילדים שיפתיעו את המורה? שרון אשד מכינה מחומרי היצירה האיכותיים של פלדע קופסת קסמים שתעשה כל מורה מאושרת!
 • גילאי 3-6

 • ארגז הקסמים של אריק

 • מערכת "את זה"09.01.18

 • רוצים ללמד את ילדיכם להתנהל עם דמי הכיס שלהם בחכמה ולהיות צרכנים נבונים גם בעתיד? "ארגז הקסמים של אריק", שנכתב על-ידי המומחה לחינוך פיננסי יניב חדד, מקנה להם כבר בגיל צעיר, מיומנויות צרכניות בסיסיות וחשובות.

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים