מה בפורטל?

טושים לפורצלן וזכוכית

טושים לפורצלן וזכוכית של חברת edding. ניסינו את זה ועיצבנו כלים מקוריים לשולחן החג שכדאי להביא כמתנה מהילדים! פנטסטי לשעת יצירה מקורית בבית ובגן

יעל צמח-גרינשפון 21.03.15

אחת ההנאות הגדולות של הילדים היא ציור ועיטור על כל דבר, בייחוד מה שלא מקובל – לצייר על השולחן והכיסא, על הבגדים ועל כלים. ברגע שהאסור הופך למותר – החוויה של הילדים עצומה יותר.

כך הרגשתי כשהגשתי ליהלי בת השבע את חבילת הטושים המיוחדים לציור ועיטור, צביעה ויצירה על כלי זכוכית, חרסינה ופורצלן. "מותר לצייר על הספלים??", שאלה בתמיהה. וכשהנהנתי לחיוב, המשיכה: "וזה לא יימרח?". בואי נראה, הצעתי.

באמצעות הטושים המיוחדים אפשר לקשט כל כלי באופן ייחודי על ידי כיתוב, ציור ועיטור חופשי על צלחות, כוסות, אגרטלים, כלי הגשה שונים ועוד. יהלי בחרה בקישוט ספל חלק שיוצב במרכז השולחן עם פרחים אביביים וכיתוב אדום "חג פסח שמח" מקושט בלבבות.

porselan1הטושים, המיוצרים על בסיס מים, בעלי ראש מכחול גמיש המאפשר צביעת שטחים וגם יצירת קוים עדינים. הצבעים מוצעים באריזות של 6 צבעים, ב- 3 קבוצות של גוונים: צבעים קלאסיים – שחור, אדום, כחול, ירוק, צהוב וחום; צבעי שמיים – ירוק כהה, כחול, תכלת, ירוק בהיר, טורכיז וכחול כהה; וצבעי אדמה – אדום, חום, ורוד כהה, ורוד בהיר, כתום ובורדו.

כבר בדקות הראשונות קיבלנו תשובה לשאלה - הטושים לא נמרחים. אפשר לכתוב ולצייר באופן חופשי בלי תסכולים של מריחות. הצבע מתייבש תוך 15 דקות, כך שניתן לבצע תיקונים לפני הייבוש. כדי לקבע את הצבע על הכלים יש לאפות את הכלי בתנור כ- 25 דקות, בחום של 160 מעלות.

מרוב התלהבות, ניצלנו את משקל הזכוכית המקולקל למיחזור של כלי הגשה להגשת מצות באמצעות הטושים המיוחדים לזכוכית. יחד כתבנו "מצות" בצבע חום מתאים, עיטרנו בקווים מפותלים ומסולסלים והגשנו לסבתא כלי מקורי להגשת המצות! כמה היא שמחה על הרעיון והביצוע.

המשכנו לעטר כוסות זכוכית וצלחות כדי לשדרג את הכלים שלנו ולהעניק להם צבעים שמחים!

הטושים המיוחדים לזכוכית מצוינים לבילוי זמן איכות עם הילדים להכנת כלים יפים מעשה ידיהם ופרי דמיונם. הם טובים לשימוש רב פעמי ומהווים אביזרי יצירה איכותיים ששווה שיהיה בבית ובגן.

porselan2מחיר: 48 שקלים לאריזה של 6 צבעים.

להשיג בחנויות היצירה וההובי ברחבי הארץ.

לפרטים – חברת פלדע – 03-7173717

עוד על פלדע:

האני מאמין של פלדע

דבק זה עסק!

צבעים מיוחדים לפנים

גלריית תמונות מוצרי פלדע

יצירת ינשופים

תיאטרון בובות ממגשי פיצה

בצק ופלסטלינה של פלדע

  • מוצרים מומלצים

  • חוגים לילדים – מדריך שימושי

  • מערכת "את זה"14.09.17

  • תחילת שנת הלימודים כבר כאן, וחלק מיצירת השגרה החדשה עם הילדים כוללת הרשמה לחוגים אחר הצהריים. למה שולחים ילדים לחוג? אילו חוגים מתאימים לכל גיל? האם להכריח ילד להצטרף לחוג? ומה קורה כשהוא רוצה להפסיק? אורית סליקטר, מנחת קבוצות הורים, מעניקה עצות פרקטיות להורים בנושא חוגי ילדים בכל הגילאים
  • גילאי 3-6

  • לומדים על ראש השנה

  • מערכת "את זה"19.09.17

  • מתי חל ראש השנה? כמה תקיעות שופר צריך לשמוע במהלך החג? מהו תשליך? למדו את הילדים על ראש השנה, המצוות הקשורות אליו, מנהגיו, שמותיו וההסטוריה שלו. לימור כהן-מלול פורשת את כל המידע באופן מסודר

תגובות הקוראים


תגובה אחת

ברוריה
15 אפריל, 2014
מקסים יום יצירה עם הנכדים . כולם יהיו מאושרים !

בניית אתרים - בניית אתרים