מה בפורטל?

קוביות סול לתינוקות ופעוטות

למשחק בקוביות יש יתרונות רבים עבור תינוקות וילדים - להכרת צבעים וצורות, למגע עם מרקמים שונים, לפיתוח הדמיון והיצירתיות, לשיפור המוטוריקה העדינה, למשחק והנאה. קוביות הסול של פלדע מדויקות להפליא לכל המטרות הללו וניכר שהושקעה מחשבה עמוקה בתכנון ובביצוע שלהן. יעל צמח-גרינשפון שיחקה עם תינוקות וילדים

יעל צמח-גרינשפון 04.06.14

יש צעצועים ומשחקי חובה לתינוקות, אחד מהם הוא קוביות. הקוביות הומצאו בתקופות עתיקות והן ידועות בתרומה שלהן לפיתוח המוטוריקה העדינה של התינוקות מגיל כמה חודשים, להכרת עולם הצבעים והצורות, להתנסות עם מרקמים שונים, לפיתוח הדמיון והיצירתיות וכמובן למשחק והנאה גדולה יחד או לבד. השאלה היא תמיד אילו קוביות לבחור מתוך המגוון הגדול המוצע בשוק.

תינוק בן חמישה חודשים הכיר את הקוביות דרך הפה, נשך אחת אחת מתוך סקרנות להכיר את הצבעים והצורות השונות. תינוק בן עשרה חודשים שיחק בקוביות על הרצפה ובאמבטיה בהנאה מרובה. צפיתי בשניהם בתענוג והבחנתי כי הקוביות מדויקות להפליא לכל המטרות הללו וניכר שהושקעה מחשבה עמוקה בתכנון ובביצוע:

חומר סול - חומר הסול רך ונעים למגע על ידי תינוקות רכים בני כמה חודשים.

בטיחות – הקוביות בטוחות לשימוש הן באמצעות הידיים אבל גם באמצעות הפה שעובד שעות נוספות בגילאים הללו. מדובר על הסול האיכותי שלא נקרע בקלות (ניסינו!).

צבעים - הקוביות בארבעת צבעי היסוד, כך שזה בדיוק הגיל שהתינוק מכיר את הצבעים הללו – אדום, כחול, צהוב וירוק, הצבעים הרגילים, בלי תחכומים.

צורות וגדלים – במארז 28 קוביות בגדלים ובצורות שונות – מלבנים, ריבועים, משולשים, גלילים עגולים, משולשים וגשרים, כך שהמגוון הזה מאפשר לבנות בתים בסגנונות שונים, עם גגות, חלונות וגשרים.   

מארז – המארז מניילון קשיח מהווה מעין תיק אחסון מסודר לקוביות, כך שקל לאסוף אותן בסיום השימוש בצורה שלא תתפוס מקום רב.

עמידות במים – שלב אחד נוסף בחשיבה קשור לעמידות הקוביות במים, כך שניתן לשחק בהן בים, בבריכה ובאמבטיה.

לא רעיל - הקוביות לא רעילות, כך שאין חשש שהתינוקות מכניסים אותן לפה. 

אסור לפספס – הפתעה נוספת היא המחיר המאוד סביר – 30 שקלים למארז המגוון והיעיל הזה, מהווה Value for money ובהחלט יכול לשמש רעיון טוב למתנה לפעוטון עבור הילדים החוגגים יום הולדת או לסוף שנה!

מחיר: 30 שקלים.

לפרטים נוספים:

פלדע: 03-7173717, 1-800-263264.

אתר: www.palda.co.il

עוד על פלדע:

האני מאמין של פלדע

דבק זה עסק!

צבעים מיוחדים לפנים

גלריית תמונות מוצרי פלדע

יצירת ינשופים

תיאטרון בובות ממגשי פיצה

בצק ופלסטלינה של פלדע

  • מיני סייטים

  • תפריט לכל ארוחה

  • יעל צמח-גרינשפון25.10.19

  • למה כדאי להכין תפריט לכל ארוחה מיוחדת ולכל אירוח? לעיצוב השולחן, לתיאום ציפיות, למזכרת מרגשת ובעיקר לניהול מיד"ע! התיעוד יעזור לכם לגוון לפעם הבאה או לחזור על מאכלים מוצלחים שהאורחים אהבו! להתייעל עם יעל בשימור ותיעוד המידע, בחיסכון ובהקניית הערך של צרכנות נבונה לדור הבא
  • גילאי 2-3

  • משפחה שכזאת – משחק משפחתי

  • יפעת רוט21.02.20

  • איפה נפגשו אבא ואמא? מה תאריך יום ההולדת של סבא? מה האחות שלכם הכי אוהבת לאכול? ומה הצבע האהוב על אחיכם? משחק משפחה שכזאת יושיב את כל המשפחה ביחד למשחק שבו תוכלו לגלות, לספר וחשוב מכל – לבלות זמן איכותי עם המשפחה

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים