מה בפורטל?

טיולי אופניים למשפחה האקטיבית

יש משפחות שמעוניינות בחופשות רגועות של בטן-גב על חוף הים ויש משפחות שאוהבות טיולי טבע ואתגרים במקומות מוכרים או נדירים. אם אתם רוצים להגיע למקומות רבים בצורה יעילה וזולה יחסית - אחת השיטות היא טיולי אופניים. כל היתרונות לחוויה משפחתית על גלגלים, כולל מסלולים והתאמה לגילאים, וגם פתרונות הכוללים מידע מפורט, העברת הציוד והנאה מבילויים משפחתיים נוספים ברחבי שוויץ  

יעל צמח-גרינשפון 20.07.14

אירופה היא יבשה חובבת אופניים המרושתת בשבילים ומסלולים. מסלולי האופניים מותאמים לכל הגילאים ולכל הרמות, כך שניתן לרכב באופן עצמאי, ללא מדריך, או בטיול מאורגן. באזור נמצאים מסלולי הליכה נוחים עם נופים מרהיבים, כך שניתן לשלב בין טיול רגלי לבין טיול אופניים.

במסגרת פרויקט שוויצרי ייחודי באירופה, נוצרו 13 מסלולי אופניים לאומיים משולטים היטב הנמתחים לכל אורכה של המדינה. מסלולי הרכיבה משולטים היטב לאורך הדרך.

תארו לכם, כל המשפחה רוכבת על אופניים בקצב שלה, מחליפה נופים שונים ומגוונים, החל מכפרים ועיירות ציוריות, דרך שבילי עפר ביערות, מסלולים בין שדות ועיירות, ואף טיפוס וירידה בין הרים וגבעות.

אין ספק שטיולי אופניים מגיעים למקומות נידחים שאפשר להגיע אליהם בקלות רבה בזכות הכלי הפשוט להפעלה והקל הזה, מסוג הדברים שאומרים עליהם: " איך לא המציאו את טיולי האופניים לפני כן?".

מבלים על גלגלים

חופשה באופניים מתאימה מאוד למשפחות מבחינות רבות:

לכל הגילאים – כבר מגיל צעיר ילדים אוהבים לפדל! משפחות עם תינוקות ועם ילדים קטנים, יכולות לרכב על אופניים שאליהם מחובר כיסא בטיחות מתאים או לשכור אופני ילדים נגררים. הרכיבה על האופניים באוויר הפתוח היא חוויה בלתי רגילה עבור כל בני המשפחה!

קצב בהתאמה משפחתית – טיול אופניים פותר את המצוקות העולות בטיולים מאורגנים שבהם מוכתב קצב מסוים שלא תמיד מותאם לכולם. משפחה רוכבת יוצאת וחוזרת בזמנים שלה, עוצרת בתחנות השונות בהתאם לרצונות הרוכבים, ובהחלט קובעת את ההספקים הרצויים לכולם בלי התחייבות.

כלי תחבורה זול – אין ספק שהאופניים זולים יותר מהשכרת רכב, יש גם את החיסכון במציאת מקומות חנייה ותשלום עבור החנייה וכמובן את ההנאה המשודרגת ואת הסיפוק שמעניקה חוויית הרכיבה המשותפת.

שילוב טיולים רגליים – חופשה על גלגלים מתאימה מאוד לשילוב של טיולי טבע וסיורים רגליים שמתאימים למשפחה. במסגרת טיול מסוג זה מומלץ לשלב ביקורים באטרקציות, מוזיאונים, שיטוט רגלי בישובים, בטירות ובאתרים היסטוריים, ובהחלט לתכנן חופשה משפחתית בהתאמה אישית.

אוכל – מעבר לארוחות המשפחתיות המקובלות בחופשות (מסעדות, ארוחות בצימר/במלון), תוכלו לערוך פיקניקים – להצטייד מראש במצרכים ובפינוקים האהובים עליכם ולרכוב למקומות טבע מדהימים המשולבים במסלולי האופניים – פיקניק כזה הוא חוויה מצוינת לכולם!

זמן איכות משפחתי – חופשה על גלגלים מהווה זמן נהדר לבילוי משפחתי משותף ולחיזוק הקשר בין בני המשפחה.

שוויץ על אופניים

אם חלמתם לראות את שוויץ לאורכה ולרוחבה על כל הנופים הקסומים, התרבות, ההווי, התושבים והמנהגים – טיולי האופניים מתאימים לכם!

חברת Swiss1 מבית גורדון טורס מציעה טיולי אופניים שתוכננו במיוחד למשפחות, כולל כל מה שצריך בטיול מסוג זה. המסלולים, המידע הדרוש ואפילו סידורי הלינה והעברות הציוד נעשים על ידי החברה, אתם צריכים רק לדווש!

התאמת רמת הקושי – שוויץ מציעה מבחר מסלולים ברמות שונות העוברים בין מישורים והרים, החל מרמת קושי נמוכה לאלו שמעוניינים ברכיבה נינוחה ועד מסלולי רכיבה אתגריים בהרים. מכסת הרכיבה היומית – 30-60 ק"מ.

מגוון יעדים – ניתן לבחור בין אזורים שונים בשוויץ לטיולי אופניים: סביב אגם קונסטנץ, באזור הרון, לאורך הריין, מצפון לדרום, באלפים, במרכז שוויץ, מסלול היורה ועוד. לכל טיול ציוני דרך עיקריים ומידע מפורט לרווחת המטיילים. חברת Swiss1 דאגה לכל!

שילוב בילויים – המרחק בין מקום לינה אחד לבא אחריו קצר, כך שתוכלו לשלב בטיול סיורים רגליים בכפרים להיכרות עם התושבים המקומיים, קניות, ארוחות, רחצה באגמים ועוד.

התאמת הלינה בהתאם לתקציב – תוכלו לבחור היכן ללון מבין האפשרויות השונות: באכסניה,  בבקתה, ואפילו על הקש באסם בחווה חקלאית (בדרך כלל בחדר או אולם עם מיטות עם מקלחת ושירותים), ועד מלונות ברמות שונות 3-5 כוכבים.

העברת המטען – המסלולים הינם מתגלגלים, כך שבסוף כל יום רכיבה, המזוודות מחכות במלון הבא, ואין צורך לסחוב את הציוד במהלך הטיול. חבילות הנופש למשפחה האקטיבית משלבות 3 ימים שלטיול אופניים מתגלגל ועוד 4 ימים בכפר נופש. אחד השירותים הנפלאים של חברת Swiss1 מתבטא בהעברת המטען ממקום לינה אחד למקום הלינה הבא, כך שבמהלך היום תהיו משוחררים לפדל ולבלות.

הדרכה – תוכלו להשלב בטיול אופניים מאורגן עם מדריך מקומי שיפרוש בפניכם אתהאפשרויות השונות לשדרוג החופשה.

לפרטים נוספים: טיולי אופניים בשוויץ

טלפון: 03-7659000.

פקס: 03-6472750.

מייל: [email protected]

לקבלת מידע על חופשת חורף משפחתית אטרקטיבית

  • כתבות תיירות מרכזות

  • חוויה משפחתית מיוחדת בבודפשט

  • יעל צמח-גרינשפון31.08.17

  • כולנו אוהבים חוויות מגוונות ומפתיעות, במיוחד ילדים ובמיוחד בחופשות! אם אתם בבודפשט, בירת הונגריה ומחפשים חוויה יוצאת דופן עם הילדים (או בלעדיהם) – הפתיעו אותם בערב בלתי נשכח – מתחילים בקונצרט עוצמתי בבזיליקה המרכזית של בודפשט, ממשיכים לשייט על נהר הדנובה עם מוזיקה חיה וארוחת מלכים – בילוי משפחתי מחזק ומגבש מובטח לכולם!
  • כל הגילאים

  • לומדים על ראש השנה

  • מערכת "את זה"19.09.17

  • מתי חל ראש השנה? כמה תקיעות שופר צריך לשמוע במהלך החג? מהו תשליך? למדו את הילדים על ראש השנה, המצוות הקשורות אליו, מנהגיו, שמותיו וההסטוריה שלו. לימור כהן-מלול פורשת את כל המידע באופן מסודר

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים