מה בפורטל?

חימר קל

חימר קל my clay מבית פלדע הוא חימר רך וכיפי לפיסול ויצירה, אינו מלכלך, אינו רעיל ומוצע במגוון צבעים. יעל צמח-גרינשפון מגלה את הערך המוסף האמיתי של חומר הפלא

יעל צמח-גרינשפון 23.08.14

זכיתי להכיר חומרי פיסול צבעוניים רבים בחיים, בעיקר בזכות אמי, זמירה צמח, שתמיד הקפידה להעסיק אותנו בכל סוג של פלסטלינה, בצק אכיל ולא אכיל, פימו ועוד. היא נהגה לקנות ולנסות כל חומר יצירה חדש, ואף הכינה בעצמה חומרים לניסיון יחד איתנו.

אם חשבתי שנגמרו הגימיקים בתחום הזה, טעיתי כשהכרתי את החימר הקל של פלדע, בזכות יהלי שלי.  במקום לפתוח את האריזה יחד, לקרוא מה עושים ואיך משתמשים, מצאתי אותה לאחר כמה דקות בשיא העשייה, ולאחר כמה דקות נוספות הציגה בפניי יצירה יבשה לתפארת.

היא עיצבה מעין גדר צבעונית המורכבת מ"נחשים" שיצרה מהחומר, כל אחד בצבע אחר, ושילבה בתוך המתחם הסגור ארנבונים מסול ואביזרים מיניאטורים, כאילו בנתה משחק דמיון משלה מהחימר הקל.

לא ידעתי ממה להתלהב קודם – מקלות השימוש שמתאימה לילדה בת 7, מהמשטח הנקי לגמרי, בלי טיפת פירור או ממהירות הייבוש! מייד הכרזתי על הצלחת החומר.

My Clay"  - חימר קל" בעל יתרונות רבים - הוא חומר אלסטי רך וכיפי לפיסול, אינו מלכלך, מוצע בשלל צבעים, אינו רעיל ומתייבש באוויר, כך שאין צורך לייבשו בתנור. בחימר הייחודי ניתן לפסל מגוון דמויות, תכשיטים, מינאטורות, קישוטים, בובות ועוד כיד הדמיון. ניתן לחבר את החלקים זה לזה ללא צורך בדבק. זמן הייבוש – 12-24 שעות, בהתאם לגודל היצירה.

החימר מוצע באריזות של צבעים בודדים, באריזה של 4 צבעים, ובאריזה של 8 צבעים.

עבודה ב"חימר קל" מעניקה הנאה וכיף לילדים, ויחד עם זאת מסייעת בשיפור המוטוריקה העדינה, ומפתחת את הדמיון והיצירתיות של הילד. 

מחירים:

חבילה של גוון אחד (50 גרם)– 9 ₪, חבילה של 4 גוונים -  12 ₪, חבילה של 8 גוונים -  24 ₪.

מתאים במיוחד לגני הילדים, לבית הספר, לצהרונים, להפעלות ולימי הולדת.  

להשיג בחנויות היצירה וההובי ברחבי הארץ.

לפרטים: חברת פלדע – 03-7173717.

עוד על פלדע:

האני מאמין של פלדע

יצירת ינשופים

תיאטרון בובות ממגשי פיצה

דבק זה עסק!

צבעים מיוחדים לפנים

טושים לפורצלן וזכוכית

גלריית תמונות מוצרי פלדע

בצק ופלסטלינה של פלדע

קוביות סול של פלדע

אבנים מקושטות

מתנת סוף שנה למורה

צבעי פסטל – מדריך פרקטי

טושים – מדריך פרקטי

המלצה על צבעי עיפרון עבים

  • אביזרי יצירה

  • מתנה שהיא ברכה

  • מערכת "את זה"30.05.18

  • מה צריך להיות במתנה לסוף שנה לגננות ולמורים, בייחוד אם נפרדים? מתנה קטנה שמביעה רעיון של הערכה, משהו סמלי שיהווה מזכרת מרגשת בכל פעם שייתקלו בו, ורצוי שיהיה שימושי בזמני הנאה. ומה עוד? שגם המחיר יהיה סמלי! רעיון למתנה לסוף שנה

תגובות הקוראים


ללא תגובות

בניית אתרים - בניית אתרים